Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

bykk: nastavení zbraní se právě resetovalo jen když jsem hrál vietnam a pak obyč nebo naopak, jindy se mi to nestalo.

tak hraješ asi málo :D mně se to resetovalo každej den minimálně jednou,a taky se mi stávalo že byli spožděný aktualizace zbraní,že sem zabil třeba 30 vojáků,ale na zbraň se mi to přičetlo až po3 hodinách...a stejně tak mi blbnul vietnam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to já jsem se svým bannerem nad míru spokojen.. výhoda těch stránek co používám já je že si ho můžeš udělat jak chceš, viz. můj ;) jediný problém je že někdy se to aktualizuje každý 2 dny a jindy zas čekám dlouhé týdny... ale to není zas tak zásadní problém, stejně to nikdo nějak detailně nestuduje.. mám to tam jen proto abych to neměl prázdný :D stejně žádnej skill nejsem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze uspesnost 50%, ale aspon nejaky pokrok kdyz rok neudelali nic.

no ale těch 50% neplatí pro všechny... :)

Bykk: jelikož se moje staré statistiky vůbec neaktualizovaly tak jsem zkusil tu tvojí stránku, ale nenašel jsem kde to můžu ručně aktualizovat... i tady mám zastaralý informace :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ale těch 50% neplatí pro všechny... :)

Bykk: jelikož se moje staré statistiky vůbec neaktualizovaly tak jsem zkusil tu tvojí stránku, ale nenašel jsem kde to můžu ručně aktualizovat... i tady mám zastaralý informace :)

hmm, měli by s tim něco dělat je to horší než lepší, teď už to neni vyjímka ale pravidlo,všechno funguje,zbraně apod. ale jen do doby, než vypnu právě hranou mapu, jakmile odejdu ze hry do menu a podívam se na zbraně,všechno se resetuje :dozey:

canava: vedle toho stats graphics máš tl. update... (neaktualizuje se to hned,aktualizuje se to podle toho kolik máš změň,čim míň tim kratší doba a v závorce máš napsáno čas jak dlouho se to bude aktualizovat -v tvým případě ještě 4h a 20min). Když to budeš dělat pravidelně tak to bude do 5 min. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam stejnej problem,vždy třeba hraju,pak PSko vypnu,večer si chci třeba znovu zahrát a vš mam pryč a začínám od prvního lvlu,žádné zbraně,nic,prostě holej základ.Vždy mi to po resetování PSka naskočilo,ale ted' ani prd,už mi to začíná pít krev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu