Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

a ty resety a vymazavani zbrani me taky jebou hej nevim cim to je ale to dela vsem ale to ej na picku ja nechci hrat s vintovkou ale me to vetsinou pomohlo ze sem vyndal cd z ps3 ale dneska nic tak sem na to jebal a sem tady xD

Zkus pouzivat tlacitko upravit, neni nutne postovat dvakrat za sebou.

Jinak musim rict, ze jsem rad ze se na xboxu takovy zversta nedejou, alespon ne v takove mire :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak běž se zlatým Xboxem do ... a nenasírej tu lidi. :) Koukám že spousta lidí neumí posouvat stránky jinak si nedokážu vysvětlit proč tu padaj stále dokola stejné otázky. Jinak když máte vše resetlé a hrajete tak se vám pak vše přičte teda aspoň mě :) samozřejmě jen k těm zbraním se kterejma ste zabíjeli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak běž se zlatým Xboxem do ... a nenasírej tu lidi. :) Koukám že spousta lidí neumí posouvat stránky jinak si nedokážu vysvětlit proč tu padaj stále dokola stejné otázky. Jinak když máte vše resetlé a hrajete tak se vám pak vše přičte teda aspoň mě :) samozřejmě jen k těm zbraním se kterejma ste zabíjeli.

Pochybuju ze tim nekoho nasiram (krom tebe). Jen konstatuji ze jsem na xboxu tyhle problemy nezaznamenal a jelikoz tohle tema je spolecne i pro xbox (respektive v xbox sekci neni) tak nevidim duvod to sem nenapsat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sis moc nepomohl ne? V MW2 se ted porad hackuje...zlaty xbox :)

jn mas pravdu ale da se narazit na hru kde je to vse v poradku ale nekteri to tam s tim prehaneji az moc kdyz si da z vlastniho pohledu ac-130 a nesmrtelnost a chodi a jen strili velke rakety tak to nema cenu ani respawnovat

jinak co se tyce bfbc davam tomu posledni tyden sanci a jak se to nezlepsi tak to strelim ale jinak muzu rict ze tech 1600,- za to stalo mam to od vydani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

We will take down the backend a couple of hours for maintenance work on all platforms. The purpose is to improve performance of the stats system, to reduce/eliminate stats outages.

Zh1nt0 will get back to you with a more accurate timing for the downtime on Monday.

______________________________

pokud sem to dobře pochopil, tak by na tom měli ještě pracovat ( 25.1.-28.1 ), přesnější datum by měli oznámit dneska

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já měl se statama dřív taky problém, ale nebylo to tak častý, cca 1-2x za 14dní což se dalo přežít ale občas to nasralo když jsem měl zrovna nehoráznou chuť rozmasakrovat nějakej barák :D... ale teď už jedu tak 3týdny bez chyb :) spíš mi to teď občas napíše že to nenašlo žádný server... ale jinak když dohraju a kouknu do statistik tak se mi vše hned přičte :)

DeSmond: ty možná problémy nemáš, ale musíš si za to platit :D ... takže něco za něco ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já měl se statama dřív taky problém, ale nebylo to tak častý, cca 1-2x za 14dní což se dalo přežít ale občas to nasralo když jsem měl zrovna nehoráznou chuť rozmasakrovat nějakej barák :D... ale teď už jedu tak 3týdny bez chyb :) spíš mi to teď občas napíše že to nenašlo žádný server... ale jinak když dohraju a kouknu do statistik tak se mi vše hned přičte :)

DeSmond: ty možná problémy nemáš, ale musíš si za to platit :D ... takže něco za něco ;)

Uprimne receno (a opravdu bez umyslu vyvolavat flame, takze to urcite neni mireny proti ps3, jelikoz ps3 vlastnim teze :)),kdo z vas by se tu ani ne stovku za mesic nezaplatil za to aby mu to slapalo v pohode :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DeSmodn : ano jeden z tech hochu co maj xboxe a mysli si jak je jejich xbl nejlepsi a psn je shit jelikoz automaticky zato platej a mysli si ze sony nedava do psn nic ale kamarade sony dava do ty sluzby vic nez microsoft to bylo na ign a tak sony tezce prodelava

Nevim jak si tohle vycetl z mejch prispevku. Ale v zasade mas pravdu, myslim si ze XBL je lepsi nez PSN, ale urcite tady nejak neschazuju PSN, coz delas ty s xboxem, takze na me utocis za neco, co jsem neprovedl a sam to delas. Takze se prosim te uklidne. Ocividne to, ze do toho Sony dava penize neni zaruka kvalita. A co je spatnyho na tom, ze na tom narozdil od Sony microsoft vydelava? Rad si to zaplatim, protoze za tu dobu co xbox mam nebyl s multakem nikdy zadny problem. Takze tady prosim te zbytecne nevyolavej flamy a chovej se tu prosim slusne. Chapu ze jsi tu novy, ale hubu si na me bezduvodne otvirat nebudes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu