Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Prosím o radu. Když se chci připojit on line pokaždé mi to napíše WE coudln´t find any Games, Please try again. A tohle pořád dokola ať se zkusím připojit k jakékoliv variantě čím to může být???

Tohle mi dělá taky,nevim proč...Tvoje chyba to ale nebude,nejde ani vietnam...jediná možnost jak si zahrát je,že se připojíš k nějakýmu kámošovu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu. Když se chci připojit on line pokaždé mi to napíše WE coudln´t find any Games, Please try again. A tohle pořád dokola ať se zkusím připojit k jakékoliv variantě čím to může být???
Tohle mi dělá taky,nevim proč...Tvoje chyba to ale nebude,nejde ani vietnam...jediná možnost jak si zahrát je,že se připojíš k nějakýmu kámošovu

přesně mě taky, je ale divný, že kámošovi to jde, ke kterýmu se připojuju... to samí těm lidem s kterýma hraje, dneska mi tohle dělalo pořád, pak jsem to zabalil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, když nemáte na konzolích dedikované servery :lol:

Mě by to strašně vadilo, chci hrát kde znám nějaký lidi a chodim tam rád (třeba nízký ping atd.) a taky když dělá někdo na konzoli baserape nebo killuje pěchotu raketometem bo ničí M-COMy C4kou, tak na konzoli s tim nic neuděláš, na PC maj servery pravidla a tohle je většinou zakázaný... (kickuje se za to) Takže PC v tomhle vede ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil sem použity BBC2 z anglie a nevim jestli je použity vip kod? pokut ano de napsat znovu a mit vip učet nebo ne?

jestli se nepletu tak už to nepude,ale můžeš si ho doukoupit samostatně...

Právě zatím žádného kámoše nemam... Ty lidi co jsou tady na nějakém seznamu hráčů si musím dat do seznamu přátel přímo ve hře nebo v PSku??

normálně v menu add friend...ve hře přece nic takovýho neni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu