Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

prosil bych o radu koupil jsem si bad company 2 na xboxe a nechce mne to pripojit na server vzdycky to 10 sekund vyhledava a pise to at to udelam znova delal sem to 45 minut xD ale je tam naka velka aktualizace ma 1.60 gb a ja mam arcade a nemam harddisc ale nwm cim to muze byt jednu aktualizaci us sem tam provadel a ta mnela asi 500 KB poradte pls...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha no tak to jsem potřeboval vědět takže musím začít šetřit na HDD.

A na Gold :) Doufam ze mas VIP access, protoze jinak bude potreba setrit i na nej. Koukam ze kdyby si clovek rekl ze si od nekoho koupi levny xko s BBC 2, tak aby si zahral tak do toho musi vrazit jeste celkem slusny prachy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja sem hral bad company 2 i na pc a bylo to o dost horsi o dost jelikoz tam ty servery maj kluci co si to zaplatej od ea a zalezi jakej maj net takze je to na ***** kdyzto u konzoli to ma vydavatel a je to ok i kdyz dneska me to nasralo zadne lagy nic coz se o pc rict neda a jestli nekdo rekne ze se mu to nelaguje obcas tak keca jako na pc, zase to dneska nejde co stim sakra je nevite nekde sakra ja se z toho ...... to neni mozny nikdy to nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

re:canava

To se mě dnes taky nekolikrát zobrazilo ale pak jsem se připojil ale dnes mě nasrala jiná věc, jak se mě podařilo připojit tak jsem hrál na jednom serveru vietnam a byl jsem tam asi 2 a pul hodiny, nahrál jsem tam 2 zlaté hvězdy na AK a plno bodu, pak se odpojím a body nikde, stats mám jako než jsem šel na ten server. Už mě s tím fakt začínají dost sr.t, v úterý to prý opravovaly a pořád dokola to nejde, jednou mám lvl 0 podruhé zas normál. Fakt kre..ni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu