Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

neřešte furt jestli PC nebo Ps3... PC je prostě kancelářská věcička a hry tam jsou jen jako doplněk a Ps3 je herní konzole udělaná na hry, to že někoho sere že mají konzole horší grafiku a kdesi cosi ať si NA SE RE a hraje si na W A S D a hlavně ať nemá **** pindy... založte si svoje téma a tam si říkejte jak jsou PC boží a konzole shit !! nás to nezajímá, my by jsme konzole za *****ní PC nevyměnili...

Ultimate7th : dik zkusim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne já to nemířil na nikoho.. bylo to tak všeobecně, protože se tu pořád objevuje někdo s tím že je lepší PC nebo XBOX.. já mám nejradši Ps3 a PC s xboxem v podstatě nesnáším (možná je to silný slovo :)) ale nikomu se nesnažím vnutit to, že je Ps3 lepší atd. a nemám **** kecy na to že tohle tam nefunguje a že tohle a tamto... za tohle by se měli už dávat hned bany protože na každé platformě se najdou chyby, jednou nefunguje něco tam jednou tam, někdy má tahle hra problémy na Pc ale na Psku vůbec a naopak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

canava pravda ale jako ja sem hral asi tak 3 mesice bfbc2 na pc lagy, a mel sem velky ping ty lagy nebyl casto ale jako kdyz sem do nekoho vystrilel zasobnik do zad ze zadu xD a on se pak otocil a jako by nic a este se zabil tak to nasere , nemluve o hackerech ale tech tam moc neni oproti mw2 ale najdou se a pak to boli , respawn killy furt jelikoz pravidla serveru si nastavoval majtel serveru bohuzel to nebyl server od vydavatele ktery na pc v bfbc 2 nejsou ale od nejakejch sulinku co platej ea , takze zalezelo jaky oni tam dali pravdila jak mely rychlej net apod... takze kdyz sem presel z pc na konzoli parada Luxus !! nelaguje , nic ping tam neexistuje nic tvl servery od vydavatele parada fakt zejo muj nazor je ze onlive hrani na konzolich je na trosku vetsi urovni nez na pc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já neříkám co je lepší.. změnil sem i názor na hraní na gamepadu :D mám na mysli to připojování na servery a že vám to nechce nic najít :lol:

Ultimate7th: já teda hraju na Bobici.cz, latenci mám cca 100 (u BC2 naprosto v pohodě) a pravidla serveru jsou také dobrá (zákaz raketometů na inf, zákaz ničení M-COMů C4kama a minama atd.) laguje to jen málokdy (třeba jednou za hodinu hraní a někdy ani to ne) a cheatery banuje punkbuster :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu