Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

A právě o tom je normal: si dobrej sniper, máš good aim a padaj ti samý hedky tak ti nikdo neunikne :D kdežto na HC tě vyndá i sniper trefou do těla na 1 ránu... tudíž na normalu vyžaduje snipování vyšší skill

Jasně že BC2 neni jen o snipování, tohle byl jen příklad. Nebo: někdo mi assault riflí střílí do zad, ale nemá moc dobrej aim, tak se votočíš a dáš mu hedku pistolkou... a on jen čumí :D to se na HC nestane :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A právě o tom je normal: si dobrej sniper, máš good aim a padaj ti samý hedky tak ti nikdo neunikne :D kdežto na HC tě vyndá i sniper trefou do těla na 1 ránu... tudíž na normalu vyžaduje snipování vyšší skill

Jasně že BC2 neni jen o snipování, tohle byl jen příklad. Nebo: někdo mi assault riflí střílí do zad, ale nemá moc dobrej aim, tak se votočíš a dáš mu hedku pistolkou... a on jen čumí :D to se na HC nestane :lol:

Mno, to je upa skill když tam máš křížek, HUD a samouzdravování, umění je hrát bez toho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď upřímně: jaká výhoda je křížek? HUD je třeba u tanku nezbytný a samouzdravování je dost pomalý... Ta hra má bejt o zábavě a né o mega realitě, HC fakt neni reálnej, reálnost neni o tom kolik panáček vydrží... když HC tak pořádně ne? Nacpal bych vám tam zasekávání zbraně, vadný rakety, roztažení padáku po delší době atd. když chcete realitu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď upřímně: jaká výhoda je křížek? HUD je třeba u tanku nezbytný a samouzdravování je dost pomalý... Ta hra má bejt o zábavě a né o mega realitě, HC fakt neni reálnej, reálnost neni o tom kolik panáček vydrží... když HC tak pořádně ne? Nacpal bych vám tam zasekávání zbraně, vadný rakety, roztažení padáku po delší době atd. když chcete realitu :D

křížek? tak asi tolik hedek bys bez něj nedal ;) HUD, vidíš u tanku ho potřebuješ, hrát bez něj už vyžaduje cvik a dále, mapa? vidět na mapce kde je nepřítel, noobovina na entou ;) a moc pomalé uzdravování není, jako zabít s mega červenou obrazovkou vyžaduje taky skill ;) a ty vaše hedky na jednoduchým modu, vážně bych chtěl vidět jak dáš hedu běžícímu borcovi na arice z respu na resp když ty kulky BC2 jsou extremně pomalé, balistika je pěkná, ale rychlost, snad u RPG je rychlejší ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

křížek u sniperky není s tím HUD u tanku mi teda řekni jak poznáš kolik máš "HP"? Nemáš ani pohled třetí osoby abys to nějak odhadl z počtu odpadlých částí... spotování, to je pravda že tam je, ale ber to takhle: někdo vidí vojáka a zahlásí jeho pozici všem v týmu takže oni vědí kde je... jasně že je to přehnané ale maj to všichni ;) a jakej je rozdíl dát hedku v normalu nebo v HC? kulky jsou stejně rychlý a náměr je i na normalu

Canava: co přesně máš na mysli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VOndy: no ve hrách se mi hodně líbí když se třeba zasekávají zbraně (ve farcry 2 je to fakt dobře udělaný), přidat k tomu to že selhají rakety atd. tak by to byl luxus... a hlavně už by to chtělo střílečku kde je reálný rozptyl kulek a kopance od zbraní, protože to co je v BC2/MW2 atd. je až směšný...

splnil by se mi sen kdyby udělali do BF3 nějakej real hardcore mode kde by byli všechny tyhle věcičky, třeba by jsi to dostal do ruky tak by jsi ještě žil ale razantně by se snížila přesnost.. a docela by se mi líbilo kdyby jsi si mohl na vojáka dát jakékoli vybavení, např. by jsi si navolil 3 granáty, těžkej kulomet + 3 zásobníky a lekárničky a pak by jsi měl malou výdrž a pomalý sprint, kdežto někdo s uzi a 2ma granátama + 2 zásobníky by sprintil jak Bolt :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera jsem to zkusil vratili se mi staty udelal jsem lvl 28 ale v menu stejne nejde nic videt je to uplne na prd kdyz se nemuzu podivat kolik zlatych mam na zbranich jinak vcera se mi povedlo v deathmatchi 42 killu za kolo to se mi jeste nepovedlo :D

42 killů v deathmatchi? tak to jestli nekecáš tak to teda pořádnej RESPEKT :thumbup: a nebo náhoda?:D (já teda deathmatch skoro vůbec nehraju,ale vim že udělat skore nad 30 je teda něco...většinou sem měl 20-25)

EDIT: a na staty se můžeš mrknout tady pokud je máš teda aktualizovaný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bykk: ja dal nejvic 34 v deadmatchi nevim no jako je to mozny vse je mozny ja dal taky 24 killstreak takze bych mu to veril takovy veci se stavaj

jenže tvym způsobem hraní :roll: teda aspoň co sem si všim,tak ty pořád kempíš,nic proti tobě nemam ale je to pěkná zbabělost...v podstatě výhru nebo prohru určujou ostatní hráči,vem si kdyby to tak dělal každej tak jak by to asi vypadalo...:roll: skore máš možný vysoký i K/D ration ale dosáhneš toho "ubohým způsobem", ostatní hráči hrajou,ty kempíš...oni umřou ty vidíš odkuď střílí,sejmeš ho + dostaneš navíc 50 bodů za "odplatu" když to uděláš 2x tak dostaneš pin za 100 bodů,$tzn. za 2 vojáky 300 bodů...to samý na HC modu snipeří co nestřílí na hlavu,jenom prostě aby zabili...podlě mě je to prostě ubohost...to co mě ale dokáže úplně nevíc nasrat a nehorázně vytočit,je to,když náš tým prohrává ( máme třeba zničit ještě bednu B a už zbejvá jen 25 čísel ) a nějakej kemper je zakempenej v křoví a čumí...pokud zrovna hraju HC tak nečekam a okamžitě ho zabíju,čekam až se objeví a sleduju ho,pokud de zase kempit tak ho zase zabíju a takhle pořád dokola,dokuď mě to nekickne nebo mi něco dotyčnej nenapíše,v tom případě mu to vysvětlim a ejhle,on se mi omluví že mam pravdu a de do boje...(tim myslim assaulty,engineery a mediky) prostě některý lidi nepochopim,když chtějí kempit tak ať hrajou za snipery ne..:roll: muj závěr=> když kempit,tak jedině za snipera a nebo za defendery...a omlouvam se za takovej "sloh" ale mě tohle opravdu dokáže vytočit,asi sem nervák :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš naprostou pravdu... :) ale chtělo by to mít nějakej limit na snipery, protože se zas nedá hrát když hraje z 24hráčů polovina se sniperem...

aspoň si pořádně užiješ s knajfem :lol: Jednou sem stál za nepřátelským sniperem,napsal sem mu do předmětu jednoduchou zprávu: KNIFE a hned jak se chtěl otočit tak sem ho podříz :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu