Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

42 killů v deathmatchi? tak to jestli nekecáš tak to teda pořádnej RESPEKT :thumbup: a nebo náhoda?:D (já teda deathmatch skoro vůbec nehraju,ale vim že udělat skore nad 30 je teda něco...většinou sem měl 20-25)

EDIT: a na staty se můžeš mrknout tady pokud je máš teda aktualizovaný

No ja sam jsem tomu neveril ale pridam tady fotku z mobilu sice spatne fotnute protoze jsem tam ***** nefotl jmeno ale verte nebo ne bylo to tak asi jsem narazil na same nooby post-359-14687156674971_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bykk: jj sem kempa vis jako ty mas dobry score vzdy kdyz hrajes ses prvni v bodech respekt ale hral sem presne jako ty na pc furt behal z bodu na bod a proste ted uz to seru! jebu , nenecham se zbitecne zabit kdyz vim ze oni na tom bode kempej des na sebe vrazdu , zabijes me? neva sejmu te i ja na HC myslim ze uz si to poznal kdyz si mel sejmul asi nechtene nevim tak sem te sejmul na base, urcite nebejt tam takovejch lidi jako ty hra by byla napicu a co se tyce avenger killu samozrejme ze pockam az nekdo zabije spoluhrace a nebo kdyz vim ze neriskuju dam savior, na ps3 jsem si rekl ze chci dat K/D 2.00 naa pc jsem mel 0,95 a ejhle ted mam 1,96 na PS3 , proste kazdej hraje jinak a tim nemyslim ze ty hrajes horsim typem naopak urcite si v ty hre hero ! Co se tyce snipingu tak snipuju na normalu HC skoro vubec nehraju , trefit hedku nedela mi problem s autoaim bez nej bych asi schorel ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snipery nemam rád a je to jeden z důvodů proč nehraju HC. Ve standartu ho většinou někdo označí a já mu tam pošlu pozdrav z brokovnice, i na několik stovek metrů je to téměř jistej headshot. A nebo si dám tu práci oběhnout ho a pošimrat ho nožem.

Kempim jenom minimálně a na nezbytně dlouhou dobu, většinou běhám od flagu ke flagu nebo se honim za tanky abych tam moh přilepit C4. Nemam sice zrovna výstavní K/D ani spm, ale já hraju pro zábavu a ne nějaký čísla ve statistice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snipery nemam rád a je to jeden z důvodů proč nehraju HC. Ve standartu ho většinou někdo označí a já mu tam pošlu pozdrav z brokovnice, i na několik stovek metrů je to téměř jistej headshot. A nebo si dám tu práci oběhnout ho a pošimrat ho nožem.

Kempim jenom minimálně a na nezbytně dlouhou dobu, většinou běhám od flagu ke flagu nebo se honim za tanky abych tam moh přilepit C4. Nemam sice zrovna výstavní K/D ani spm, ale já hraju pro zábavu a ne nějaký čísla ve statistice...

ja zas nemam rad typky co odstreluji brokovnici a slugama lidi na dalku do hlavy :D jinak sniperi dokazou potrapit ale vetsinou jsou na tech nejpredvidatelnejsich mistech a kdyz je znas tak uz to neni tak tezke si tam za nimi dojit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ultimate: máš pravdu každej hraje jinak,víc už bych to nerozebíral...a to jak sem tě přejel,jo to bylo nechtěný,nemam důvod tě schvalně přejíždět ne...(když už tak tě zastřelim :lol: )ale kdybys neodešel ze hry tak si piš že bych tě hned sejmul:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bykk: je mi to jasny :D ne ja taky proti tobe nic nemam si ok ;), deeptroat: K/D nemas spatny muj nazor je ze je kazdej dobrej kdo ma nad 1.00 , snipery nemam rad ale este vic me serou typci s brokarnou ktery te sejmou prez celou mapu uplna nerealna picovina nevim jestli byli vsemi 5 smysli tam kde meli (DICE) kdyz to tak zasrane udelaly tim nechci nic rict proti tobe nic proti tobe nemam neboj ;) , ale s tim nozem souhlas ja za snipu moc nehraju jako ani nahranyho ho nemam staci m i 12x optik a m 95 sa mam takze pohoda , hej ale ty sa zbrane mi prijdou lepsi nevim znat je to u m16 sa a ump 45 sa u snipy tam rozdil neni a za medika nemam ani bod nahranej, LOPO_X : jsme skoro stejnej lvl kdyz sem se koukal na tvoje statistiky , a taky mas SPECACT jo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš naprostou pravdu... :) ale chtělo by to mít nějakej limit na snipery, protože se zas nedá hrát když hraje z 24hráčů polovina se sniperem...

Nemůžu si pomoct, ale tady má PC taky na vrch, protože se na serveru dají nastavit pluginy, na bobíkách jsou to 4 snipeři na tým

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

deepthroat to řekl moc pěkně..

já hraju pro zábavu a ne nějaký čísla ve statistice...

mě je taky fuk jestli mám KD takový jaký mám, a nebo že tam je vysoký číslo ze kterýho všeci uchcávaj... prostě hraju pro zábavu a hlavně se snažím hrát pro tým, takže nebudu někde kempit a čekat až mi někdo příjde na ranu a nestarat se o Mcomy nebo o to že je někdo raněnej... raději letím, hodím lékárnu, tadyhle někoho oživím, naběhnu do baráku a vystřílím to tam.. :D

taky mě většinou sejme někdo do zad, nebo sniper atd. ale to mě nepřinutí k tomu hrát nudně zakempenej za zdí a čekat až se někdo objeví a pak lehce pohnout páčkou a koukat na to jak mi přibývají body... to by byly jen vyhozený peníze :)

EDIT: statistiky nejsou na to aby jsi se něma chlubil.. ale proto že tam najdeš zajímavý informace o tom jak dlouho se kterou zbraní hraješ, kolik si s ní zabil lidí, kolik máš najeto tankem atd. mě třeba baví se na to koukat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VOndy : jestli sis nevsiml tak tajto je console forum a tajta sekce je v ps3 hry jestli se nepletu. Kdyz budes tak hodnej tak tady nekritizuj konzole o pc si klidne mluv, ale nevyvolavej flame jestli chces flame di si na bonusweb.cz tam si snima o tom povidej jak je pc uzasny a konzole shit , ja na pc bfbc2 hral a nic moc na ps3 je to lepsi muj nazor o dost ja to soudit muzu ale rikam muj nazor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobre kdyz mluvis o faktech tak zacnu i ja Pc= hackri, lagy , vypadky, bany na urcity servery,pravidla serveru si urcuje nejakej sulin kterej za server plati ea nekdy na picu pravidla (c4 na m-com se dava i na pc tomu se zabranit nemuze,jedine ze by admin serveru zakazal c4 celkove coz by bylo na picku ) , zmena statistik hackrama ..... PS3 = akorat c4 na m-com , a ted ten picus,a servery vlastni vydavatel , jinak v nicem minus nevidim samy + , lagy na ps3 nejsou nemusis se bat ze to nerozchodis de to krasne a plynule s grasnou grafikou , vzivote se mi nestalo ze se hra sekla nerikam ze to neni mozny ps3 mam od vanoc tak ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, okomentuju tvoje fakta :)

hackeri - v BC2 nejsou, když nějaký ***** zkusí cheatovat zabanuje ho PunkBuster

lagy - tady bych souhlasil obcas to laguje no :(

výpadky - sem tam se stane, ale po restartu serveru to lépe hituje

bany - když neporušuješ pravidla nebo nehraješ s nějakým kinderadminem tak pohoda

pravidla serveru - ne vzdy je ten clovek sulin :) C4 na m-com se uhlídat dá, díky hráčům + RPG na pechotu to nevim jestli se to na PS3 děje ale pokud tam nejsou pravidla...

změna statistik - nevím jak bys chtěl změnit statistiky ale ok :)

u PS3 - ted jak se nejde pripojit, nejsou dedikované servery (krok zpět někam do pravěku), krasna grafika je fajn to ano, a není pokles FPS to je good, s tím souhlasím

každopádně lepší občas nějaké ty lagy nebo výpadek, než nemožnost se připojit :lol: Toť můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu