Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

Přece jen už jsou dnešní konzole zastaralé takže možná nerozjedou 64 hráčů + ta perfektní destrukce a grafika kterou slibují... PC se každý měsíc zlepšuje a zlepšuje takže si na něm mohou dovolit pořád víc a víc, kdežto hry na Ps3/xbox mají už od začátku nějaký limit který se nedá překročit :(

Ale kdo hrál BF2 tak ví že tam byly mapy pro 16, 32 a 64 hráčů takže na PC udělají mapy pro 64 hráčů a na konzole jen pro těch 24, jenže jak už jsem říkal, ikdyž udělají mapy pro 24 hráčů tak to nebude ono!! Protože hrát v 64řech a 16ti lidech (u BF2) je mega rozdíl !! To že v BC2 na pc a Ps3 nejde poznat rozdíl a je tam stejný množství vozidel na mapě bude asi tím, že ty mapy jsou stejně velký a rozdíl hráčů je celkem malý jenže v BF3 jestli bude takhle obrovský rozdíl tak prostě pro 64 hráčů narvou více techniky na mapu kdežto my konzolisti dostaneme malou mapu s jedním tankem pro každý tým a pcčkářům bude nad hlavou lítat raptor a apache a aby toho neměli málo tak to tam bude ještě drtit apc s abramsem :(

Ultimate7th : Pročti si web a uvidíš že se to píše na nejednom webu... Ale EA ještě nepodalo oficiální info o počtu hráčů takže kdo ví.. ale i 40 je pro mě málo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ubal blunt : ja ti taky muzu nudelat web a tam napisu ze na konzole bude 200 hracu a na pc 64 ;) , dokad to neni oficialni tak se nic nevi, na konzole nebude 24 hracu , co se tyce vykonu konzoli ano jsou zastarale, ale vykon z nich zadna hra na 100% nevymckla teda aspon z ps3, z xboxe pry ano , na ps3 de pry este lepsi grafika , ale kdyz se chce tak to de napr. ucnharted 2 , jestli ti nestaci 40 hracu mas blby :), ja hral nejvic ve 32 hraci v bc2 na pc a rozdil 24 nebo 32 neni poznat ale to sem jen tak kecnul (tech 40 hracu odhadove) muzeme se dohadovat ale radci bych si pockal na 1 brezna kdy to bude officialni a pak se budeme hadat ;), mapy budou stejne velky jak na konzolich tak na pc asi trosku logicky ne :) , tajto by si nedovolili jelikoz kdyby tajto udelaly tak by je konzolisti rychle vyhnali a dice jsi sou toho vedomi , co se tyce upgradu ano furt de novy atd. ale musis to brat z pohledu jedince nikdo nema stejnej pc ale u konzole ma kadzy stejnou, furt rikate ze grafika na PC je o dost lepsi atd.. ano je ale musi k tomu byt hodne dobra sestavicka uz vidim ze pulka lidi co remca kecy ze BF3 bude uzasnej na PC a na konzole bude shitka tak to budou hrat na nejmensi detaily a budou od monitoru 2 cm aby vubec videly hrace , hlavne ze tam maj 64 hracu coz neni u konzoli vylouceno de to proc by to neslo akorat je potreba trochu snahy a umeni to znamena spravna optimalizace... ;) az bude vse officialni pak si reknem dobry nebo na picku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.battlefield-3.cz/forum/index.php/topic,35.0.html podle tohodle to bude na konzolích skutečně jen pro 24 hráčů, konkrétně:

Airrik99

Je zde nějaký skutečně pořádný důvod, proč PS3 nemá 64 hráčů?

Demize99

Samozřejmě, my jsme neřekli "ou konozloví hráči nechtějí 64 hráčů". Omezení výkonu sítě, CPU/GPU a paměti.

Evil_Paladin

ještě jedna otázka, vzhledem k tomu, že #BF3 na konzolích má jen 24 online hráčů, utvořili jste mapy tak aby pro to pasovaly?

Demize99

Mapy samozřejmě berou počet hráčů jako určitý faktor. Ne všechny mapy a módy v BC2 byly správně navrženy pro 24/32 hráčů. Věřte nám teď trochu v #BF3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha no tak to je skoda no ale nejak mega me to nesere :) ale kdyz si to prectete cely tak na konci je ze jaky bude presny pocet pro ps3? a on rekne ze se to dozvime v game informeru ... kdyby to bylo 24 tak rekne 24 , v ty otazce co ma vondy neopovedel ano skutecne bude 24 ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cože ? :D je jedno jestli je na celé mapě sto jiných baráků nebo jeden který se dokola opakuje... tady jde o polygony :)

polygon je bod 3D modelu (krychle jich má 8, protože má 8 rohů), čím víc těchto bodů, tím náročnější to pak je... ale hraje v tom roli víc faktorů.

jenže 64 postav na mapě + tisíce objektů ? to je sakra hodně těchto polygonů ještě když vezmeme v úvahu že ty postavy mají být krásně vymodelované... nějakej barák má těch polygonů oproti postavě celkem málo protože se to v podstatě skládá z krychlí a kvádrů, kdežto zaoblené předměty mají těchto polygonů neuvěřitelně mnoho! vozidla, lidi, zbraně, šutry apod. ... to všechno bere nejvíc těchto polygonů.

přikládám obrázek aby jste si představili co vlastně je polygon a kolik se toho může na postavě nacházet.

přidejte k tomu helmu, pokroucený hadry s kapsama, připnutýma granátama atd. tak máte klidně přes 1500polyg. kdežto barák jich bude mít tak 300-500.. :)

3d_low_polygon_human_head.png

jsou to průniky těch žlutých čar..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle píšu jako dlouholetý hráč CoDka, tak to klidně berte s rezervou. Kamarád mi půjčoval BBC2 a musím říct, že kampaň mě zatím moc nezaujala, zkusil jsem si tedy mulťák a musím říct, že je to naprosto skvělý, běhat mezi rozpadajícíma se barákama je geniální. Jediný co mě trošku vadí a proč mě to vždycky táhlo víc ke CoD jsou vozidla, mě to dojem ze hry více hráčů trochu ničí, přijde mi že, kdo má tanky/vrtulníky je rázem v hrozný převaze, což u hry kde vozidla vůbec nejsou nehrozí.

Ale jinak naprostá pecka, atmosféra mulltiplayeru z týhle hry je lepší než většina kampaní válečných stříleček, který jsem kdy hrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě být v tanku nebo ve vrtulníku není žádná převaha, právě naopak !! každej kdo má raketomet a vidí tanka nebo heli tak to vytáhne a snaží se ho zničit... někdy je to v tanku těžší než na vlastních nohou, hlavně ve městě kde je plno oken a rohů odkud tě mohou strefit :) asi jsi to moc online nehrál..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavne uav je kruta zalezitost , ale lip se mi ovlada na gamepadu .....

UAV ti ale hodně rychle sestřelej, ikdyž někdy jsou vyjímky to jo, ale ve vetšině případů je hned kaput :D

H0W3N: Typ baráku je tam jen jeden (strukturou) a sám jeden vývojář na twitteru napsal že je tam omezení CPU/GPU a výkonu sítě

Holt bude mít jednou PC navrch no, se z toho nezblázněte :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu