Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ultimate7th, ty co to říkaj jsou asi dost retardování z prominutím čuraci, MoH je sračka, BF mě takřka nikdy nesklamal až na BF:Vietnam

Vietnam mi přišel v pohodě, nic víc sem od něj nečekal. Jediný co mě z celý série zklamalo je 2142...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Battlefield 3 betu si nezahraju:(Musel bych si koupi MoH a to se mi nechce,ale tak aspoň to bude větší překvápko jak už tu někdo psal:)a jinak,mě vietnam moc nebaví...líbí se mi to,že všechny zbaně mají o něco větší DMG a nemaj optiky,nebo se mi to zdá...ale na druhou stranu mě štve,že je tam strašně volnýho prostoru,málo věcí za kterých se dá schovat.Sice je tam dost keřů a stromů,ale chybí mi tam prostě víc pevných krytů...A když už je tam barák,tak slaměnej=dá se prostřelit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu jak tohle může někdo říct, MoH není sice nějak špatný, ale vůbec neobsahuje takové možnosti jako BBC2 natož pak ještě připravovaný BF3 :D

Rozhodne se to neda srovnavat, ale po prvnich screenech jsem si taky vzpomnel na MoH a ne na BBC2. MoH je ale osekana hra od DICE, BF3 bude epic..oproti MoH :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nejvetsi prdel na tom je ze samo DICE reklo ze tpo udelaly osekany ze nechteli aby to bylo lepsi nez jejich BC2 :D , a to je asi jasny ze kdyz vidite obrazky z modreni valky tak si nevzpomenete na BC2 i kdyz taky to je z moderni valky ale tam sou proste 4 ksichty :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu