Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

To jak me nekdo sejme kdyz kempim urcite kdyz kempim a hlidam nasi zakladnu tak aspon o ni nepridem a co si rekl o jednu kempu mene tak on me zabije a kempi tam on tak samozrejme mu udelam pomstu- .Cod je dojna krava na prachy to souhlasim , a to jak si rikal ze do nekkoho to sijes to je prave to co delat nesmis :) musis po davkach na normalu ... Kdyz uz jsme u reality tak bych vam tam dal jako do toho Hc zasekavani naboju a raketometu a pak si hrajte :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

4x optika se dost hodí na M95 nebo VSS SPECIAL... v případě M95 máte brokovnici s optikou a v případě VSS máte silný samopal. :)

pro ty co neradi kempí a chtějí získat body i za snipera je to jasná volba... třeba já jsem to tak začal používat ;)

jj, já používám za Recona SVU Short nebo VSS Special s Red dotem, cuká to trochu míň než 4x scope...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi co hrajou HC mod a neumej strilet jsou hraci, kteri celou dobu hrali normal mod a spolehaj se na svuj crosshair, kterej tam najednou nemaj a tak jsou v <>:

a pravě to, že člověk dostane 2 rany a je po něm je to pravé ořechové... je to víc hot a real.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ultimate7th: vtipálku :D jdi si machrovat se svým 4x optics kemperským KD někam jinam... a jak jsi psal že by jsi nám tam dal zasekávání zbraní atd. já bych za takovýhle mod byl moc rád a to je jen důkaz že opravdu má každý rád něco jiné.. já přímo miluju reálné hry někdo jiný zase rád arkádovky :)

nikdy jsem neřekl že je normál mód špatný, když jsem hrál bf2 tak tam byl v podstatě jen tento mód ale i přes to to byla moje nejoblíbenější a nejlepší hra (až do doby bc2 :D) ale štvalo mě že musím do protivníka vystřílet půlku zásobníku a že je mám na radaru naspotovaný atd. a proto jsem hrozně rád za tento HC mód, a jen doufám že v BF3 to rozvinou ještě dále, mohl by tam být nějaký normal mode, hardcore mode a extra hardcore mode kde by byly i již zmiňované záseky zbraní...

pro mě je BC2 nejdokonalejší MP hra co jsme kdy měl možnost hrát ať už s HC modem nebo bez...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ubal_blunt: nikdo nemachruje rikam fakta zautocil si jako prvni ze jsem ja lama ja jsem ti predlozil fakta ze ty jsi lama ja ne ;) Jestli chces realitu tak di na Armu ... me arkadove strilecky vyhovujou ale nesmi se to prehanet napr. call of duty .. A co se seres do miho K/D v tom pripade ti odpovim lamicko 0,95 K/D ? :D Aha tak to se di zahrabat a di si radci hrat hry na prohlizeci a nekaz povest bbc2 na ps3 co jsi asi reknou ? tvl on ma 0,95 co to je ? tam musej hrat samy lamy hmm ? :) Sorry za tajto ale kdyz me nekdo napise ze jsem lama ze hraju normal a mam 2,18 K/D tak to se clovek logicky nasere ..... Soory ze kdyz kempim ( dohlizim na nas bod aby ho nikdo neobsadil ) tak ze me zato jebes co myslis hmm? Ja zabiju 6 vojaku ktery ho chtej dobit nebo aktivovat ty zabijes jednoho a hned te sejme druhej kterej te vidi tak to nevim ... Sorry ze pouzivam 4x optik ze chci bejt presnejsi úak se div ze musis hrat HC kdyz se netrefis do vojacka :D , neni 2.sv valka a ty optiky tam jsou pro lepsi mireni ... Omlouvam jse vsem za tento prispevek krome canava ale ja si nenecham nic libit ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe :) kdy si konečně uvědomíš že nějaký KD ratio není o skillu ?... můžeš celý kolo lítat v UAV a hned máš KD 10:0, nebo můžeš kempit 1km od zákládny za snipera a máš to to samý, kdežto když lítáš v bojišti tak seš mrtvej ani nevíš jak a ani to nemusí být tím že jsi lama (kill ze zadu apod.) ... a ty kempíš pořád ikdyž hraješ za attackery a mcom není zaplej, takže si tu nehrej na superskill :) a ten výraz lama nebyl že bych tě chtěl urazit nebo něco ale jen takový pošťouchnutí :D a jak už jsem řekl, nehraju HC protože neumím střílet ale protože je to reálnější... takže promiň lamo že já mám bez opti a bez kempení menší KD než jsou tvoje představy, ty bereš statistiky jako prostředek k zamachrování ale statistiky mají jiný učel víš ?... teď to lamo klidně ber jako urážku protože já nevím co ti na to říct, já hraju pro zábavu a né proto abych měl co nejlepší KD, raději si zábavně zahraju než nudně kempit a špelit si KD...

takže za mě: NASRAT NA KD !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nvm mam skill 200 (nejvic co tam jde) ikdyz nevim podle ceho se to tam pocita jo a libi se mi mit skore 32:4 misto 32:34 :) sorry to se mi chce brecet , nikdo se nevytahuje se svym K/D kazdej tady ma statistiky tak proc ne ja? a to ze mam o dost lepsi K/D nez ty si nemuzu dat statistiky? tak ok diky :) me bavi to ten styl jak hraju nez abych lital po mape a kulky litaly to radci at po mape lita nekdo jinej a ja ho budu zabijet , ale jedinej typek co kdo je , je Bykk to je fakt skilla jak **** beha po mape a diky nemu vyhravame sice ma horsi K/D ale to je jedno on ej fakt ten skill klobouk dolu :) Ja taky hraju pro zabavu :) mimochodem mas skill 184 takze jsem vetsi skilla nez ty :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já neřekl že si nemůžeš dát na forum statistiky tak proč to píšeš ? :) a pamatuju si na jednu větu co jsi sem napsal a ta zněla nějak takto : každej kdo má KD menší jak 1 neumí hrát... opravdu nevím jak to bylo ale bylo to v tomto smyslu, a tohle mluví samo o sobě..

a jak jsi napsal ať raději lítá po mapě někdo jinej a ty ho sejmeš, tak mi to připomělo tu hru kde lítají kachny a ty je střílíš :D ehm což dokáže i malý dítě... a to že někdo uvidí moje KD ho neodradí od hraní BC2, to ho spíš odradí neustále kempící otravové...

EDIT: :D :D :D jo asi máš větší skill ratio když věčně kempíš a zabíjíš jednu slepici za druhou :D :D :D probuď se prosím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ze jsem napsal? je to mozny a je to nesmysl asi jo ale to rusim urcite picovina , nvm kdyz nekdo uvidi moje KD a tvoje KD tak si myslim ze bych byl natom lip ja hele :) je mi 15 tak nevim jestli jsem maly dite , ty kachny jsem nehral ale urcite by me to bavilo :) a Konec teto hadky mezi tebou a mnou zacal jsi ty tak nevim o co tu jde, jdem se bavit o hre a ne o nas dvou Face2Face ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ach jo :D je mi z vás špatně, jdu si radši zahrát BC2. Normal protože mě baví víc, ať jsem pro vás klidně lama tak na to kašlu, hraju to protože mě to baví :D a nemám zapotřebí se tu s někým hádat a přesvědčovat ho o tom že mám pravdu..každý ať si hraje co a jak mu vyhovuje... Já si o hodně hráčích myslím svoje, ale nechávám si to pro sebe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počkat já si ještě šťouchnu :D koukni na svoje revives a na moje, koukni na svoje repairs a na moje, na tvoje healts a na moje... :) ty děláš pro tým úplný *****... zatím co ty někde kempíš a zabýváš se tím aby tvoje KD vypadalo co nejlíp tak já někde opravuju tanka kterej ochraňuje Mcom předtím aby ho defusovali.. :)

tak teď stačí počkat na admina než to smaže a je to tu zase čistý :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pekny koukni na svoje a na moje kill streaky a koukni na moje a tvoje nemesise nemam ani jeden payback pin jelikoz mi este nikdo nedal nemesise a kdyz jsme u kempeni tak tim ze kempim delam pro tym vic nez ty kterej tam beha ani nevi kam , koukni na zbrane ty nemas ani jednu platinovku ja uz dve a du na treti :) nejaka oprava je mi uprime u pice :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ultima: Jako já chápu tvůj pohled na věc, ale jak jsme hráli spolu tak to zase také nějak extra nebylo.. :) Takovej medik ve Vietnamu za mými zády mě těšil daleko více.. :) A taky to podle toho skore vypadalo.. :D Samo, že se každej snajpa snaží mířit na headshot a tak to funguje jak u klasického, tak i u Hardcore.. Dávky mě určitě vysvětlovat nemusíš, již jsem tu psal, že jsem fanoušek Válečných filmů. Já mluvím o tom, že prostě dokážu pohřbít tři frajery na jednou a ještě mě zbude pár nábojů v zásobníku, kdežto v případě klasické hry to prostě reálné není. Nejhorší je ten moment, kdy zabiješ 2 týpky a do toho ti tam vyleze třetí a není čím, protože jsem na druhého týpka již použil ruční zbraň.. :) Prostě tak no..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha a ty ses ten hrdina co tam beha po poli a dela sebevrazdy, aktivuje a zabira cile ok taky to tak vypada , :D ok to budu radci kemper. ale ty si pred slovem kemper moc predstavujes , kdyz hraju conquest tak kempim minimlane pri rush kdyz branime a kdyz utocime taky , pri SD to je jasny tam se nic jinyho delat neda a jiny mody nehraju ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jn ale docela se bavím, nic lepšího tu dneska není :)

Ultimate: běhá po poli a dělá sebevraždy ? po poli nikdy neběhám protože pro odstřelovače jsem velice snadný cíl to za 1. a za 2. ano aktivuju mcom ikdyž mě potom čeká smrt, protože často se stane že to zapnu a pak mě sice dostanou ale buchne to a my místo toho aby jsme prohráli máme šanci dobýt další base.. :) já se rád obětuju pro tým protože mě netrápí to, že se mi do statistik připíše 1 smrt místo 2killů... a je rozdíl běhat zmateně po mapě nebo běhat, zapínat mcom, opravovat, léčit atd. a samozřejmě u toho střílet..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

canava : co se tyce medika za nej nehraju , kazdej mame jinej styl hrani a oba dva se bavime muj styl hrani ej lepsi na statistiky krome oprav :D a tvoj asi jen na opravy ale to je jedno ... Dost tedo hadky uz me to unavuje kazdyho bavi neco jinyho. Kdzy vim ze to aktivuju a hned me sejmou ok to zkousnu v poho ale kdyz vim ze me zabijou a pak to este deaktivujou tak nato radci seru ja radi 5 kill streak nez 2 zniceny m com ... ja po mape beham ale jak casto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu