Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No ja mam na UMP-45 SA platinovku na normlani UMP-45 mam 6 zlatejch taky chci platinovku ..... No ja nevim ja se vsema zbranema kromm snipy (jen s SVU a s VSS hraju s 4x optika) pouzivam vsude 4x otik :D, bez red dotu nebo bez optiky hraju na dvouch zbrani XM8 Prototype a UZI ty maj panecku pekny hledi a presny ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bykk : no :D , kazdymu vyhovuje jina zbran z asualta je nejlepsi M16A2 ,ale pozor ona je hodne dobra ta XM8P , co tyce inzenira tak bud UZI,PP-2000 nebo tak ale jasne vitezy UMp-45, u mecice je MG3 nic moc lepsi je M60 , a za snipu je pro me nej M95 jelikzo to neni sniper ale delo :)

PS: beru to podle toho co me vyhovuje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na full auto se nejvíc hodí medic.. a zkuste někdo napsat že je to lamáctví!! nejdřív si zjistěte co medic má za zbraně a pak si zjistěte co tyto zbraně mají na bojišti za úkol :) jinak abakan je suprová zbraň ale je to assault a ten by rozhodně neměl takhle plýtvat kulkama :D

EDIT:bože ultime :D ty jsi to zase zabil s tím KD :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nerikam ze sem zabijak hraju to jen tak pro srandu mul hlavni cil je drzet si KD v + :), assaulta sem dodelal jako prvniho a pak delal dalsi classy a tam je rapid na nic ted dodelavam posledniho medica a nez sem prisel jak strilet stim kulakem tak to K/D bylo dost bídny jako :) a lepsi nez assault me prijde eng a tam UMp 45 nebo moje oblibena G3 toto vse :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ ja si taky nahral prvniho assulta pak engi a pak recona medica seru ty kulace jsou napr me se nelibej ......

nejde o vzhled :roll::dozey: a M60,po tom,co jí opravili přesnost a dmg,neni zas až tak skvělá...(dřív byla,dalo by se říct že i možná nejleší zbraň ze všech)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No můj nejoblíbenější class je Recon, protože ze Snipama mi to vážně jde, předtím jsem používal hlavně enginera, SMG jsou moje 2. nej v BC2 taky to bylo dobrý kvuli tomu že když ti poníčily helikoptéru tak jsi přistál a opravil jí, např. jsme z kámošem létaly v apachi nebo co to je a já dával kill za killem z pozice toho co střílí, pak jsme už měli helikoptéru poníčenou tak jsme jednoduše přistály, ja helikopku opravil a masakr mohl pokračovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bykk: jsi me spatne pochopil, tim ze se mu nelibej jsem nemyslel vzhled ale jejich vlastnosti :)

Si děláš srandu? Zkus si vzít PKM + lepší náboje + lepší léčení... Za 1. Jako medik pomáháš týmu... za 2. PKM se hodí na zabíjení sniperů max velkou vzdálenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu