Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Little Big Planet PSP


caesar

Recommended Posts

  • Odpovědi 211
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Cau lidi potreboval bych poradit. jsem ve 2. lvlu v alpách. a kdyz dám play tak se mi to začne načítat a potom vyběhne hláška > " Save data load failed becouse the data is corrupt. Retry ? Or quit game and restart. Corrupt data may be deleted in-game after restart" ale jinak kdyz chci nacist jinej lvl tak to jde v pohode. tak fakt nwm. diky moc za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau lidi potreboval bych poradit. jsem ve 2. lvlu v alpách. a kdyz dám play tak se mi to začne načítat a potom vyběhne hláška > " Save data load failed becouse the data is corrupt. Retry ? Or quit game and restart. Corrupt data may be deleted in-game after restart" ale jinak kdyz chci nacist jinej lvl tak to jde v pohode. tak fakt nwm. diky moc za odpovedi

asi máš chybu ve hře..stáhni to znova...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jestli jste si toho všimly ale jak procházíte mapu tu a tam je takové dřevěné tvarované obrysy na zdech nebo jak to mam nazvat a když na to nalepíte příslušnou nálepku vypadne vám z toho věci

myslíš ty dřevěný šablony kde je uprostřed S?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu