Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Little Big Planet PSP


caesar

Recommended Posts

  • Odpovědi 211
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no v podstatě máš pravdu. ale bez té tvé rady by nikdo neudělal ani první level, takže to každý asi ví :)

Jo to máš pravdu ale objevuje se to po celé mapě, takže na ty ostatní nemusíš lepit ty nálepky, takže jsem se ptal jestli jste si toho všimli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

thum_208884b05b5d72e2d4.jpg

Save dara load failed because the data is corrupt. Retry? Or Quit the game and restart. Corrupt data may be deleted in-game after restart.

NEED HELP! Nevim co s tim, nemuzu se dostat ani do menu. PSP Fat CFW 5.50 Gen-B2. Diky za radu.

nedelal jsi neco jako ze by sis tam kopiroval jiny savedata??

jestli jo tak jsi si tam dal nejspíš savy z jiný verze než máš hru... smaž savedata a mělo by to fungovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hru sem nikdy nehral, takze savy asi met zadny nebudu, ale i tak sem to zkousel z toho co se vytvorilo...nic.

Ale treba aj hra Patapon 1+2 a B-Boy a jeste naky, ted nevim z hlavy, me normalne po hrani a ulozeni se tvarili v poradku, ale kdyz sem dal load, tak me to zahlasilo save data corrupted, taky bez zadnyho zasahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hru sem nikdy nehral, takze savy asi met zadny nebudu, ale i tak sem to zkousel z toho co se vytvorilo...nic.

Ale treba aj hra Patapon 1+2 a B-Boy a jeste naky, ted nevim z hlavy, me normalne po hrani a ulozeni se tvarili v poradku, ale kdyz sem dal load, tak me to zahlasilo save data corrupted, taky bez zadnyho zasahu.

tak to nevim monžná je problém v psp nebo tu hru zkus stáhnout znovu z jiné stránky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

thum_208884b05b5d72e2d4.jpg

Save data load failed because the data is corrupt. Retry? Or Quit the game and restart. Corrupt data may be deleted in-game after restart.

NEED HELP! Nevim co s tim, nemuzu se dostat ani do menu. PSP Fat CFW 5.50 Gen-B2. Diky za radu.

Stalo se mi to same, kdyz mi dosla baterka presne v moment kdy skoncil level a probihalo ukladani. Tak jsem uplne vypl psp a znova spustil a uz to jelo, akorat jsem prisel o ten posledni neulozeny level.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sekl jsem se, jsem v africe a jsem v mapě, ve které je jeřáb a pak dál jsou tři barevné trubky první dva se žlutým trojúhleníkem a lebkou a nahoře je šedá trubka se symbolem recyklace a naproti tomu je válec se s tejným symbolem a nevím co mám udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi, mám problém nevim co dělat ve třetí misi ja je tam ten tučňák a já musim nakrmit tu podlahu, tak jí nakrmim seberu ty věci z toho tučňáka a potom nwm jak dál prosím o pomoc. Nejlepší by byl nějakej video návod. Dám 100 pts za radu a 200 za video návod ... díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych nezakladal zbytečně nový topic tak to napišu sem.

Mám takový problém ve drhé misi.

Vyjedu takovym zvláštním výtahem nahoru a tam je polovina nejakeho tela s naklanejicí se lávkou a já nevim jak dál.

na pravém konci máš takovou kostku musis ji pretáhnou na takovou stranu kam chces aby se ti ta lávka nakláněla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu