Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Operation Flashpoint 2: Dragon Rising


tekken90

Recommended Posts

1010774-operation-flashpoint-2-dragon-rising.jpg

Platformy: Playstation 3, Xbox 360, PC

Datum vydání: léto 2009

Odkazy: Gamespot, IGN, Gamatrailers

Operation Flashpoint 2 v létě

O tom, že válečné hry v létě frčí, jsme se mohli přesvědčit minulý rok, když EA vydala akční hit Battlefield Bad Company. Tento rok si také zabojujeme, a to v pokračování českého klenotu Operation Flashpoint. Codemasters totiž upřesnil datum na léto letošního roku. Trošinku nečekané, protože jsme spíše počítali s jeho koncem, ale proti rozhodně nejsme. Operation Flashpoint 2 se odehrává na ostrově Skira, kde se ukrývá velké naleziště ropy, na kterém se dá slušně vydělat. To samozřejmě nemůže nechat nikoho klidným, a tak se o tuto vzácnou surovinu strhne válka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Operation Flashpoint 2 bez editoru map

Všichni jistě napjati čekáme, jak dopadne Operation Flashpoint 2 od společnosti Codemasters, jenž vyjde v létě tohoto roku. Kromě PC platformy zamíří i na Playstation 3 a Xbox 360, kde se ovšem dočkáme o něco ochuzenější verze. Už jsme vás informovali, že multiplayer bude pouze pro 16 hráčů, zatímco PC verze počítá s 32 hráči na bojišti. Nyní jsme se ovšem dozvěděli, že konzolová verze nedostane ani editor, aby si mohli hráči vytvářet svá vlastní bojiště. Každopádně i bez těchto věcí pořád doufáme, že Operation Flashpoint 2 bude hrou, na kterou budeme dlouho vzpomínat.

------------

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim že po tom videu který teď vypustili a informacích o tom co na konzolích nebude obsahovat je úplně jasný jak "skvělá" hra to bude. Fakt mě neskutečně sre že na PS3 nevyjde Arma2 a je to úpřímě první a jediná hra kterou xboxákům závidim...Jenže mi se musíme holt spokojit s timhle odpadem...:cry::cry::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

to ze je ha super a tak nema moc cenu rozmazavat, vsichni to vi. Ja mam ale jeden dotaz. Jde hra hrat na jednu konzoli ve vice lidech ?? Videl jsem videa, ktery neco takovyho ukazovali a taky info na xbox.com (ano, hraju na xboxu) je take takove hodne nejasne ohledne teto veci. Ve hre jsem ale zadnou moznost jak hru rozbehnout nenasel, tak bych byl rad, kdyby mi nekdo rekl, jak to tedy je....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ze je ha super a tak nema moc cenu rozmazavat, vsichni to vi. Ja mam ale jeden dotaz. Jde hra hrat na jednu konzoli ve vice lidech ?? Videl jsem videa, ktery neco takovyho ukazovali a taky info na xbox.com (ano, hraju na xboxu) je take takove hodne nejasne ohledne teto veci. Ve hre jsem ale zadnou moznost jak hru rozbehnout nenasel, tak bych byl rad, kdyby mi nekdo rekl, jak to tedy je....

Všude se piše o coopu pro čtyři lidi ... samozřejmě prostřednictvý xbox live a PSN ...coop na jedne konzoli neni :D je to škoda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bude to taky česky?

klidně se s váma vsadim, že u flashpointu jedničky vydržim dýl než u tohodle novýho

ty starší tituly který maj takovýhle novější pokračování stejně nepřekonaj (jasně že de o peníze :D), ta nostalgie když sem furt hrál flashpoint jedničku platinovku, to nic nepřekoná a zábavy v tom bude stejně víc než v tomhle graficky nabouchanějším pokračování :) mapy a věcy co šly dělat s editorem šly počítat na desítky hodin zábavy a srandy...

a už jenom že to vyjde na konzole mi řiká abych si to nekoupil (nestáhnul :lol:), protože to nebude mít tak volný ovládání myšítkem jako jednička (spíš ten styl ovládání)

navíc ten příběh jedničky.....tohle bude zas nějakej boj o ropu nebo co :roll:

ale stejně to stáhnu aspoň abych moch zhodnotit...zvědavost :D

edit: aha ono to už vyšlo x´-DD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nooo je to špatné ... čekal jsem o dost víc ... přijde mi to jako jednička v lepší grafice (celkové zpracování) ani normálně nenastupují do auta jenom se tam prostě přenesou (jako u všech ostatních starších her(až na GTA xD)

A jak to vidíš s kritizovanou obtížností je to tak zlé jak o tom piše eurogamer a ostatní :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám problém udělat ten první :D kdyby aspon fungovala ta bazuka asi budu muset počkat na update :D má to hodně bugů ... jinak jsme v první misi našel helikoptéru xD

EDIT: ale jinak

Kamera u vozidla je hrozná nedá se koukat kolem sebe a jsou jen 2 pohledy

grafika mohla být lepší to jo

zvuk: džíp je jak z jedniči prostě pincek ve větším obalu xDD

hratelnost není špatná ale na velkou vzdálenost se těžko míří reflexním zaměřovačem

dost bugů to má ... já umírám a medik na mě jenom čumí :D

moje hodnocení : 6/10 po první misi xD ale hrát to budu moc takových her na xko není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No obtížnost je opravdu velká(nefér).Asi 100 m ode mě stál voják,vypálil jsem na něho asi deset kulek a nic,mu stačila jedna přesná do hlavy a bylo po mě.

Ale jinak to není až tak hrozné jak jsem čekal,když si zvyknete na to,že postupovat musíte pomalu a schovávat se tak už to jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prý už codemastři pracují na opravném patchy pro OPF2 ... tak uvidime kdy se něco objevý :D a zda li se objevý i pro konzolové verze :D ... jinak kde se na xbox live da stahnou nějaky opravný path pro hry ... hledal sem třeba pro L4D a zatim sem nikde položku patches nenesel :D diky za tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prý už codemastři pracují na opravném patchy pro OPF2 ... tak uvidime kdy se něco objevý :D a zda li se objevý i pro konzolové verze :D ... jinak kde se na xbox live da stahnou nějaky opravný path pro hry ... hledal sem třeba pro L4D a zatim sem nikde položku patches nenesel :D diky za tip

ono se to stahuje automaticky vždycky jak naškočá hláška pro update po spuštění hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz to stahuju, jsem na to celkem zvedavej...slysel jsem, ze PC verze ma premrstenou obtiznost, nevite jestli to tak je i u konzolove verze ???

Je to nevyvážená obtížnost tzn. že některé levely projdeš bez škobrtnutí a u některých budeš hltat paralen jelikož jsou u OF špatně vyřešené checkpointy(savy), a je to na všech třech platformách tedy i na PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bugy a ta obtížnost to dost kazí ... pak i to že se nemůžu rozlížet ve vozidle ... jinak je to velmi chytlavá hra :) není to jak bad company ... u OP se mute pořád krýt a dávat pozor jestli někdo nevyskočí zpoza rohu xDD jinak je po vás :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj lidi tak sem se dostal do druhe mise ve flaspointu na jakemsi kopečku odbouchnu nakladak z raketama pak pudu k takove male zakladně tam to vyzabijim a polamu jdu tam nahoru na kopec jak je tam pak nepřátel v lese a mam zničit radar ale prostě když tam jdu tak v radiju je mayday volání o pomoc a konec, nevim co stym, rychlejc se nedostanu dopředu a nevim jak na to,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí zničit radar ,ktery je napravo od nakladaku a dojit k checkpointu

CODES for ALL EXTRA MISSIONS

MISSION ----------------CODE

Night Raid --------------RaidT18z

Coastal Stronghold ------StrongM577

AMBUSH ----------------AmbushU454

Close Quarters ----------CloseQ8M3

Debris Field -------------OFPWEB2

Encampment ------------OFPWEB1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu