Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena


Zavorka

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Potřebuju poradit,jak na robota,který po mě střílí rakety a nemůžu ho zničit.Získal jsem zbraň,která střílí střely co později odpálím na dálku LT a teď mám odlétnou z planety.Robot vylezl ze zdi a průchodu dál brání mříže.Běhám pořád dokola, střílím po něm a on ne a ne zhebnout.Poradí někdo? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nooo...já jsem s ním žádný problém neměl, prostě střílíš, hejbeš se a hlavně, hodně lez do opravných stanic. To dost pomůže

Už jsem ho asi 30x trefil a on furt jen heká.Nemám na něj něco shodit?

Vyřešeno: stačí ho několikrát trefit,a pak teprve odpálit střely. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

joooo...sorry, já myslel jinýho.:)

Tak tady to je taky docela jednoduchy. Vyrazí ze zdi, schováš se a když se vykláníš tak na něj sázej SCAR gunem střely, alespoň těch 5. Najednou je potom odpálíš a opakuješ. Když už bezmocně klečí, přiběhneš k němu a zmáčkneš Y, tím ho naporcuješ:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nemůžu v butcher bay ustřílet toho prvního malího robota tam jak sejmete ty tři týpky a pak tam výtahem sjede ten robot...

Doporučuju nechat si nakyho posledního toho vojaka vyskakat na ty bedny jak sou v pravo vod vejtahu(když bys na nej koukal primo) a pak dodelat posledniho vojaka a on sjede robot a z vrchu z tech beden ho ustrilis a ani te neskrtne proste jen bude chodit a cumet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Chěl bych se zeptat..

Dnes jsem si vypálil Riddicka,ale když jsem DVD dal do xka ,tak tam mám pouze Play DVD a když to dám, tak na mě bafne jen bílá obrazovka Xbox 360 .. nevěděl by jste někdo kde je problém ? ISO sem projel abgx360 a vše bylo ok .. pálil sem na Verbatim + rychlostí 2x , zkrátka jako každou jinou hru :) .. napadla mě možnost jestli to nemůže být starým FW , ale ani nevim jakou verzi mám :( .. dá se to nějak zjistit ? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chěl bych se zeptat..

Dnes jsem si vypálil Riddicka,ale když jsem DVD dal do xka ,tak tam mám pouze Play DVD a když to dám, tak na mě bafne jen bílá obrazovka Xbox 360 .. nevěděl by jste někdo kde je problém ? ISO sem projel abgx360 a vše bylo ok .. pálil sem na Verbatim + rychlostí 2x , zkrátka jako každou jinou hru :) .. napadla mě možnost jestli to nemůže být starým FW , ale ani nevim jakou verzi mám :( .. dá se to nějak zjistit ? Dík

Čau,No dá se to zjistit jedine od toho co ti dělal Flash xboxu.Jinak tu hru jsi měl nejdřív po stáhnutí patchnout v programu(http://console-forum.net/showthread.php?t=51466)protože máš pravdě podobně starý FW.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu