Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak na Torrent?


Zinglbee

Recommended Posts

  • Moderators

FAQ

Ano, vim. Většina lidí tohle asi zná, ale řekl jsem si, že ty co to neznaj, tak by jim to mohlo pomoci. Taky tohle považuju za návod pro ty, kteří nevědi jak vypálit hru na dvd, která má formát iso, .mdf,.mds,.cue,.bin....

[#1] Stánutí hry

1. Nejdříve si stáhněte program pomocí, kterého budete stáhovat torrent. Já používám µTorrent, někdo používá jiný program.

http://www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/sdileni_souboru_(p2p)/utorrent/?g[hledano]=uTorrent&g[oz]=1.8.1

2. Nainstalujeme µTorrent a vyplníme co po Nás chce.

3. Poté si najdeme nějakou tu hru, asi nejvěrší server s torrentama je mininova.org

http://mininova.org

4. Stáhnu si vybranou hru, poté kliknu pravym na stažený soubor a dám otevřit v programu µTorrent.

5. No pak musíme počkat než se mi pěkně hra stáhne.

[#2] Vypálení na DVD

1. Ve většině případů se vám po stáhnutí ve složce s názvem hry objeví několik souborů zabalených ve WinRaru. Vyberte si jeden z nich a klikněte.

2. Po otevření jednoho z archivů byste tam měli najít soubor s příponou .iso. Takže ho rozbalte, nebo extrahujte.

4. Nyní tu máme rozbalený obraz disku, na čež nám odkazuje přípona .iso.

5. .iso soubor vypálíme nejlépe pomocí vypalovacího programu Nero a to kliknutím na Vypálit obraz disku. Poté už můžete vklidu hru z vypálenýho dvd nainstalovat.

[#3] Spuštění pomocí Deamon Tools

1. Stáhneme program Deamon Tools

http://download.ignum.cz/utility/virtualni-mechaniky/daemon-tools/daemon4091-x86.exe

2. Nainstalujeme a zapneme. Otevře se nám pouze malá ikonka na liště.

3. Klikněte na ní prvym tlačítkem a pak už jen vyberte postupně Virtual CD/DVD ROM, Device 0: Media.

4. Teď si otevřete složku se hrou, kterou jste pomocí torrentu stáhli, ve většině případů to bude několik .rar souborů, ve kterých je umístěn náš soubor .iso. Rozbalte ho někam poblíž a pokračujte v Daemon Tools volbou Mount Image.

5. Otevře se vám klasícká otvíračka, vyberte tedy náš/váš soubor

6. A teď už jenom počkáme, než se nám spustí instalace. Anebo, jestli už máme hru nainstalovanou, se nám spustí přímo hra.

[#4] Crack hry

Jestli jste už po instalaci chtěli zapnout hru, tak vám to asi nešlo. Musíme hru cracknout a jak? To už níže.

1. Tak si najdeme crack na hru, kterou sme si stáhli. Opět můžeme crack najít na mininova.org nebo na serials.ws

2. Poté co se nám crack stáhnul tak, aby nám fungoval ho musíme přesunout do složky, kde máme uloženou hru

3. Až budeme přesouvat crack tak by se nás to mělo zeptat jestli chceme nahradit soubor se stejnym názvem. Tak klineme na ANO.

Může se vám stát...

V několika případech stáhnutých her, se mi stalo, že jsem nemusel kopírovat na disk jako obraz, nemusel spustit pomoci Deamon tools. Rovnou jsem to naistaloval ze stáhnutého souboru;) Takže než budete pálit, tak to zkuste.

Dotazy/Připomíňky

Pokud by vám nebylo cokoliv jasné, tak napište;) Myslím si, že podle návodu to zvládne úplně každý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěknej navod a jen taková pripominka ta hra se vubec nemusí vypalovat jen stačí soubor s příponou .iso rozbalit winrarem a to tak že dáte extrahovat do složky až to skončí vté složce co vznikne bude přímo ikonka autorun na který akorát kliknete a instalace začne je to jen takoví detail ale někomu by se to mohlo hodit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
pěknej navod a jen taková pripominka ta hra se vubec nemusí vypalovat jen stačí soubor s příponou .iso rozbalit winrarem a to tak že dáte extrahovat do složky až to skončí vté složce co vznikne bude přímo ikonka autorun na který akorát kliknete a instalace začne je to jen takoví detail ale někomu by se to mohlo hodit

"Teď otevřete složku se hrou, kterou jste pomocí torrentu stáhli, ve většině případů to bude několik .rar souborů, ve kterých je umístěn náš soubor .iso. Rozbalte ho někam poblíž a pokračujte v Daemon Tools volbou Mount Imagesi"

A tohle je co?:) Ano nemusí se to vypalovat, ale já to dělám, nemám pak bordel v PC;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrej nápad ale podle mě by jsi mohl návod napsat podrobněc třeba tady : 4. Stáhnu si vybranou hru, poté kliknu pravym na stažený soubor a dám otevřit v programu uTorrent.

5. No pak musíme počkat než se mi pěkně hra stáhne.

tak tady by jsi mohl napsat třeba jak přesně to máme zapnout aby se začalo stahování atd....

jo a ještě něco -na tohle sem docela náchylnej :D není to uTorrent ale micro torrent! :D to první znamýnko není u ale micro (µ) ale to jen tak....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Dobrej nápad ale podle mě by jsi mohl návod napsat podrobněc třeba tady : 4. Stáhnu si vybranou hru, poté kliknu pravym na stažený soubor a dám otevřit v programu uTorrent.

5. No pak musíme počkat než se mi pěkně hra stáhne.

tak tady by jsi mohl napsat třeba jak přesně to máme zapnout aby se začalo stahování atd....

jo a ještě něco -na tohle sem docela náchylnej :D není to uTorrent ale micro torrent! :D to první znamýnko není u ale micro (µ) ale to jen tak....

Stahování ti v µTorrentu začne samo, nemusíš nic mačkat.

Ok, jdu opravit:) místo uTorrent dám µTorrent.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 8 months later...

Jak je tu už psáno mnoho lidí to zná,ale začátečníkům by se to mohlo hodit..Když, jsem např. já poprvé vyděl stránku s torrentama našel jsem hned odkaz na stažení. Ale, nevěděl jsem k čemu to je.. Když jsem se dozvěděl jak se to používá tak mě to docela nadchlo.. Super záleřitost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu