Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový typ "ochrany" u X360 her , UPDATE NEW FW 1.6 !


tomblake

Recommended Posts

Takže když mám fw 1.5 a chtěl bych si ho flashnout na 1.6, tak nepotřebuju převodník a jiný vylomeniny? Nechtěl byste na to někdo udělat návod? Tahle úprava by už mohla být přece pro každého jednoduchá ne? A nepotřeboval by to někam posílat poštou na flash.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 208
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Takže když mám fw 1.5 a chtěl bych si ho flashnout na 1.6, tak nepotřebuju převodník a jiný vylomeniny? Nechtěl byste na to někdo udělat návod? Tahle úprava by už mohla být přece pro každého jednoduchá ne? A nepotřeboval by to někam posílat poštou na flash.

Ano můžeš si to flashnotu sám. Stačí postupovat návodem jako na flash, ale vynecháš část vyčtení klíče. (návod tu je)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-Strict Wave 3 compliance! hybrid (modified disks) will not boot!

-Strict Wave 3 compliance means wave 3 games will only boot if they have correct PFI/DMI/SS and timestamp for wave 3

Pochopil sem správně že že upravené DVD ppf-o-matic3 proste nerozjedu na 1.6?

Tim mě trošku zhatily plány, těch xx her co sem si upravil marně čekajíc na 1.6 mě sou ted na nic :( ............ mno jo nedá se svítit.

Prave pro tyhle ucely udelali k FW 1.6 specialni activation disk. Ten vlozis pred hranim takoveto, pro me zmrsene hry (protoze to upravovani her mi od zacatku prijde akorat jako vyhazovani DVDcek oknem, kdyz byli i jine moznosti, ale to je ted jedno), tim nebudou provedeny kontroly, ktere by zabranili spusteni hry a hra normalne pobezi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu hry HAWX už mam vypálenou a v pohodě jí hraju ma flasch 1.51

při prvním spuštěním hry se tě zeptá jestli chcete updatovat xbox 360 vy dáte jo ,updatuje se vám to a bude to chtít eště jeden updat který ubtatovat nesmíte ninak to celí skurvíte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak kdyz uz tuz resite ten activation disk, muze mi nekdo rict jak to vypalit ? sem to vypalil podle navodu odnekud na DVD+DL ale kdyz to dam do xboxu s samsungem kde je 1.6 tak to jen tak divne skripe jako kdyz popojizdi laser ale nenacte to abych mohl dat playDVD a pak vymenit za modifikovanou hru. activation.iso je z archivu samsung 1.6 ale mam pocit ze stejne jsou vsechny ty isa stejny maj schodnej CRC takze asi je jedno pak na jake mechanice se pouzije. Ale mne se proste nenacte, vypaleno je to dobre i s overenim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
ALe uz nemusis vycitat klic, takze pokud mas sata, tak nepotrebujes zadnej prevodnik (teda za predpokladu ze predchovi verze FW mas 1.5x)

Takže k updatu ixtreme firmwaru není potřeba znát klíč mechaniky? (1.5 -> 1.6)

Že se o tom nikde v návodech nepíše.

Takže vyčtu firmware z mechaniky (tlačítko Dummy from iXtreme) [0.1.62 Beta] ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže když mám hry opatchované a teď budu mít fw 1.51 tak mi to na něm nepojede?Popřípadě dá se nějak hra převézt zpátky?

Osobně bych asi už šel do 1.6, kde pro každou mechaniku je tzv. Activate Disc, kterej se vloží před Hybrid hrou do xka a ta pak valí v pohodě mám odzkoušeno Lite-On. Ten Activate Disc musí bejt vypálenej na DVD+R DL médiu. Ale jestli na pro FW1.51 něco takovýho je, nebo na něm hybrid hry choděj to netušim. Jinak asi nezbejvá než to stáhnout znova a znova vypálit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapes, chcem te donutit aby jsi pouzil tlacitko HLEDEJ a nebo sekci TUTORIAL.

Všechno jsem to už prošel (dříve), ale nenajdu klíčové téma UPDATE. Všude jen flash, případně nezodpovězené dotazy ohledně updatu.

Pár zmínek o tom, že mám vyčíst klíč přes SATA, klíč dát do nového firmwaru a ten pak nahrát mi nestačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu