Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Photo fast


407sw

Recommended Posts

Heeej,proc hned hodnotite,že to bude špatné.......

Nám jedna dobrá učitelka řekla:hodnoť te věci až je budete znát..........

Podle mně je to dobrý nápad takový adapter.............

A podle mně jestli,to zasekaný bude a koupí si to někdo,tak lze to vynášet ven,ale co tu píšete jsou jenom domněnky:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nvm kdo sakra chce mit na PSP tolik GB... Na psp vidim max. tak 8GB. Pak uz to kupujete jen aby jste to meli a ukazovali se... Me 4 GB karta staci az az

Peřsně tak ;) 16 GB už je fakt moc, já mám 4GB, sice nemam flashnuty psp (v3+), ale i tak tam mám ještě 1900 MB volných .. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně by se např. hodilo mít věčí paměť na jedné kartě,protože já mám psp hlavně na cesty a ty 3-4 hry brzo omrzí,když se jede někam dále........

A já si už koupil 4gb+8gb(16gb se chystám koupit),furt je to pro mé potřeby málo,mně nebaví hrát 7 her dokola a pokaždé u sebe nemám obě karty a nebo notebook abych je vymněnil.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze tohle by byla pro Sony posledni kapka i pro ostatni vyrobce her.. (myslim s tema co maj CFW)

a stejne je to podle me zbytecne vzdyt tolik GB mas pomalu polovinu her na PSP (prehanim :)) a tomu by se rikalo Giga Pirat :D

:) Giga pirát :) No ale řekls to pěkně, 128 GB dat, to máš takových cca 125 her ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze tohle by byla pro Sony posledni kapka i pro ostatni vyrobce her.. (myslim s tema co maj CFW)

JJ karta tam byla hlavně na obrázky savy videa,a teď toto......

Ale stejně mají peněz dost a nevěčí příjmy nemají z prodeje her,ale z prodeje psp(neberu do toho ostatní elektroniku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud vím není psp stavěno max pro 32gb? :blink: donedávno to bylo max pro 16gb ale po updatu i těch 32gb :blink: nevím už jak je to ted psp nemám přes rok xD

takže max 32 hoši ne nějakých 128gb SSD xD

Tak vidíš teď už i 128:D:D:D

Ale,otázka je jestli to bude fungovat a nebo jestli se to bude sekat,jak říkali ostatní:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co to dělá cv PSP sekci ? přesunuto

wtf? to to psp bude kua zasekany :D:D

zasekaný ? nebude...PSP to ani nenačte....

btw PSP má ovladače max na 128GB....teoreticky to přečte..ale prakticky je to k ničemu (už 16GB karta jede celkem pomalu...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu