Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Instalace Xp a nový HDD - Pomoooc!


Nil3E

Recommended Posts

Napsal jsem na PCHELP forum,tak to kupnu i zde,ocenim jakékoli rady :):?

Koupil jsem si 500GB Western Digital HDD,dnes jsem chtěl na něj konečně nainstalovat Windows XP + SP2 (v jednom balíčku) jenže mám velký problém.Když se v instalaci Windows XP vybíra disk (partiton) tak se mi nezobrazí žádné partitony ale jen že další disky se zobrazí po stisknutí šipky nahoru,tak když chci seznam posunout instalace se zasekne a po chvíli vyhodí BSOD... icon_confused.gif

Kdežto při instalaci FEDORY 10 nebo UBUNTU žádné problémy nejsou,njn zlatý linux ale potřeboval bych i okna icon_lol.gif

Neví prosím někdo co s tím...musím tedka být na NETbooku ale potřeboval bych na stolní PC.

Děkuju všem předem za odpovědi... icon_wink.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil bych stahnout Drivers package Base problem bude v instalacce Widows konkretne v sata radici , zkusil bych manualne prez F6 nasypat ovladac z diskety na radic a nebo stahnout Drivers Package Base a upravit si instalacku win tam by mely bejt vsechny ovladace na radice chipset vga a další.......... http://www.driverpacks.net/DriverPacks/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu