Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

existuje něco jako eye toy na PC??


perrek

Recommended Posts

neco podobneho sem na pc videl ale byl to spis nejaky zkusebni project... stahnul sis program ktery komunikoval s web kamerou... Vystrihnul sis z papiru treba kruh a mohl si ho ve hrach pouzit jako volant (kamera snimala pohyby a prepocitavala je ) proste to fungovalo jako nintendo wii ovladace ale jediny rozdil byl ze to nemelo infra ale bylo to snimano kamerkou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neco podobneho sem na pc videl ale byl to spis nejaky zkusebni project... stahnul sis program ktery komunikoval s web kamerou... Vystrihnul sis z papiru treba kruh a mohl si ho ve hrach pouzit jako volant (kamera snimala pohyby a prepocitavala je ) proste to fungovalo jako nintendo wii ovladace ale jediny rozdil byl ze to nemelo infra ale bylo to snimano kamerkou :D

no já sem jako myslel spíš že by se koupila extra kamerka s DVD na kterym by byly tyhle hry...prostě přesně jako eye toy ale na PC...nebo pokud by to slo treba pres nejakej program na webce....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já sem jako myslel spíš že by se koupila extra kamerka s DVD na kterym by byly tyhle hry...prostě přesně jako eye toy ale na PC...nebo pokud by to slo treba pres nejakej program na webce....

Tomu programu staci obycejna web kamera , myslim ze sem to videl i ke stazeni... jestli to nekde najdu hodim to sem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

www.camspace.com - ovladej jakoukoli hru webkamerou :)

Není pravda že to jde s každou webkamerou,potřebuješ kameru která dokáže snímat 20-25 snímku za sekundu,pokud máš pod 15FPS hra je neovladatelná.

Jinak CAMSPACE mám opravdu ověřený a je to super technologie...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

www.camspace.com - ovladej jakoukoli hru webkamerou :)

Není pravda že to jde s každou webkamerou,potřebuješ kameru která dokáže snímat 20-25 snímku za sekundu,pokud máš pod 15FPS hra je neovladatelná.

Jinak CAMSPACE mám opravdu ověřený a je to super technologie...;)

díky nile hele a kde vezmu treba ty hry jako ten xylofon nebo jak tam pinkali tim mickem???najdu ty hry v tom programu???jeste jsem to nezkousel pac mam rozbitou webku ale az ji budu mit ok tak stopro zkusim diky moc!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu