Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Pro začátečníky - Aktualizace 7.1.2012


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Je nějaká šance, že když si do obchodu půjdu vybrat PSP 300X, tak někde bude napsáno, že má 5.03? (třeba na krabici nebo v manuálu?)

Už jsem to našel: zde

je to na krabici

(Ale o 3004 se tam nepíše. To je škoda, když už PSP tak nejnovější, co jde hacknout.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejnovější PSP nejde hacknout, musíš koupit např. za bazaru

V obchodě se zeptáš ať ti ho zapnou a podíváš se ..

Teď jsem sehnal super PSP slim 2003 už hacknuté. Pokud vše dobře dopadne tak ho už brzo budumít doma (100% stav - bez jediného škrábance, flashlé, 4 GB paměťovka a spoustu her na ní, k tomu zdarma dává hru The sims 2 (stejně by mu byla k ničemu))

Takže už se nemůžu dočkat :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

: Jestli jsi teď koupil nové PSP a ma firmware po vybalení (od koupě) 4.01 a větší (tzn. PSP 2004 prodávající se od září 08 a všechny PSP 3000), nema cenu čist toto oddělení dál, stažené hry si zatim nezahraješ. Zatim jako že někdy příště(kdy?), nebo už nikdy?????? předem díky!

takže moment. to znamená, že když si teďka koupim nový psp 3004 (vánoce 2009), tak nebudu moci hrát iso hry??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím PSP mám dva dny je jetý je to 1004 Fw jsem tam podle návodu tady na foru dostal 5.50 Gen B2 full. Potom mi přestalo fungovat VSH menu recovery jde, ale to je jedno mám problém s nahráním her zase postup co jsem zde našel vše v pořádku až na to že v PSP mi to při najetí na hru píše Corrupted data tedy poškozená napsalo mi to zatím u každé hry. Můžete mi někdo říct kde já vůl dělám chybu? Jen upozorňuji jsem míň než začátečník takže vysvětlení jak pro debila. Děkuji všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu