Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Pro začátečníky - Aktualizace 7.1.2012


Zinglbee

Recommended Posts

Chtel sem se zeptat .. kdyz mam v psp (slim) fireware 5.51 .. a baterku G-2.01 .. jestli me pujde psp flashnout? A pri prehravani videa me to po chvily ukazu this video cannot be played (tohle video nemuze byt prehrano) je to chyba v psp nebo na karte ? dekuji za radu od nekoho kdo tomu rozumi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Chtel sem se zeptat .. kdyz mam v psp (slim) fireware 5.51 .. a baterku G-2.01 .. jestli me pujde psp flashnout? A pri prehravani videa me to po chvily ukazu this video cannot be played (tohle video nemuze byt prehrano) je to chyba v psp nebo na karte ? dekuji za radu od nekoho kdo tomu rozumi

Ohledně FW

záleží na tom jakou máš základní desku. Nebo mi aspoň zděl co máš napsáno na krabici za písmeno (bok krabice).

Ohledně videa:

1)Zformátuj kartu

2)Zkus to nahrát znovu

3)Zkus jiný converter ;) např.

http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/prevody_formatu/free-video-to-ipod-and-psp-converter/?g[hledano]=psp%20converter&g[oz]=2.4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně FW

záleží na tom jakou máš základní desku. Nebo mi aspoň zděl co máš napsáno na krabici za písmeno (bok krabice)

Tak to se omlouvam blbe sem to napsal.. na krabici je pismeno G .. a baterku teda newim

Tak bohužel PSP ti nepůjde flashnout ani Downgrade bohužel jsi okázán na UMD Hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co myslite je nejaka sance nebo zpravy o tom zda bude vubec nekdy moznost flashnout nove PSP3004 bud s FW5.03 "natvrdo" a ne spusteni pres Chicken nebo Mhuspeed,nebo u vyssich nez 5.03 kde nechodi ani Chicken+Mhu??

Pravidelne sleduji http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/index.php ale zatim stale nic.Je mozne ze by sony udelala takovou HW ochranu jako treba u PS3 kterou bez vymeny desky prolomit nelze? (V pripade PS3 se to zatim za tu dobu co je na trhu nepovedlo a mslim ze uz to dotycni i vzdali...)

Ptam se proto kdybych chtel v budoucnu koupit PSP3004,jestli mam radeji prekrytovat (i kdyz to budou asi neorigo...) stavajici PSP2004 vice podpis a nebo se na to vybodnout a cekat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls na psp dost velka lama tak bych se chtel zeptat nekde sem neco malo čet že se da poznat před koupí jáký má psp flash třeba kamos ma 3004 novy a ma tam gen 6.00 tak jestli jo to možný a jestli joco má udělat aby mutam šli stahnútý hry fakt na todle sem lama

Má 6.00 a neflashnutelnou desku je odkázán na UMD disky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi to bude blbá otázka ale četl jsem všechny tutoriály asi tisickrát a stejně dělám něco špatně... mám PSP 1000...dlouho jsem ho měl strčený ve stole a včera jsem ho vyndal a zjistil že tam mam firmware 3.90 M33...i když jsem asi neměl, updatoval jsem firmware na 5.03 ofic. a teď mi tam nejde rozběhnout ani CHiCkeN ani MHuspeed ... mám karty Sandisk 4GB a SONY 1GB... je nějaký jiná možnost jak to rozchodit ?? please už jsem fakt nemálo zoufalej jako

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna dnes jsem to dělal ;) na 1GB dělal jsem to přes chickHEn

Všechny soubory potřebné k flashnutí zkopíruj na kartu (viz. tutoriály)

1) Format Memory Stick

2) Nahraj Soubory

3) Restore deafualt settings

4) Najeď rychle do obrázku 2x X

5) Hotovo > Recovery Flasher > GEN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim nevíte lidčky co stimhle??: měl jsem 5.03 Gen-C full a chtěl jsme to změnit na 5.03 Gen-B a formátovla sem pamětovku dal jsem tam gen-b a když to spustim tak se tam zas ukáže 5.03 Gen-C full nevíte jak to amm změnit?

Vypnul jsi mezi tim PSP? Drž POWER dokud se nevypne, pak ho zapni, nahod chickHEN a GEN-B (opravdu jsi nakopíroval na kartu GEN-B?).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu