Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Pro začátečníky - Aktualizace 7.1.2012


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

3 ) Pokud ste udělali update a PSP potom zčerná, po chvilce se vypne - Při startu PSP podrž pravé horní tlačítko ®, najede ti černá tabulka, jdi do Configuration a Položku "Autorun program at PSP/GAME/BOOT/EBOOT.PBP" nastav na DISABLED

normálně se mi psp zapne žádná černá tabulka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Ahoj já jsem fakt uplnej amatér a vůbec mi to nejde. Stáhla jsem si ChickHEN a patapon 2 demo. Patapon jde ale chickHEN ne :D FW mám 6.20. Zkoušela jsem stahnout iso hru LocoRoco ale nejde spstit. Je t o tim že nemam ten chickehen anebo je chyba ve hře? Mam psp 3003 slim. Ja vim ze vas s tim otravuju a ze si asi myslite ze jsem uplnej magor ... Ale za radu bych byla vdecna... diky za odpoved



Moderation Tools(0)

Zobrazuji návštěvnické zprávy od 1 do 1 z 1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je stará záležitost, dej si tam 6.20 Pernament, viz:

http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011020003

Ehm, Ehm co takhle tam dát můj topic :cheesygrin:? Na PSP Novinkách píšou strašné kraviny, teda naštěstí už pár je opravených, ale lepší je to u mně :P :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni to flashování,pouze emulování,což znamená že po vypnutí PSP se vrátí zpět do XMB. MacOS 8.1 je nejpoužitelnější emulovaný "pravý" OS na PSP (Je ještě Win 3.1,Win 95 a Linux který nefunguje). Ale je t oakorát na kalkulačku a machrování xD

Edit: Špenát,spletl sis sekci xDDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bud virtualbox nebo by bezproblemu melo fungovat http://console-forum.net/tema/18823-pandora-v-linuxu ,

akorat misto DOWNLOAD v clanku pouzij tento odkaz:

http://rapidshare.com/files/67381434/pandora_creator_3.xx_Fat_Slim_battery.rar

samozrejme pak budes muset updatovat na novejsi CFW, ale to uz neni problem :) To lze provest primo z PSP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, nic jsem si nespletl....Akorát jsem já při flashování PSP nemusel nic instalovat, šlo akorát max. o kopírování souborů...

Pokud mas k dispozici uz druhe, flashnute PSP, tak staci pouze nakopirovat na kartu a zbytek se uz provede na PSP. Pokud ale mas jen pandoru a pametovku a neflashnute PSP, tak to musis vse udelat v PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

No hele já ti nevim. Sice vlastní PSP flashlý mam, ale když jsem flashoval kámošovi PSP, použil jsem k tomu Pandoru a MMS s M33, kterej jsem si na paměťovku ZKOPÍROVAL pomocí PC. Vůbec jsem k tomu nevyužíval moje flashlý PSP....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je divny, protoze u te pametovky je nutne upravit boot sektor, aby z toho byla MMS. Nestaci na ni normalne zkopirovat soubory.

Pripadne jde zkopirovat instalacku Despertar de cemetrio a pak ho spustit na flashlem PSP a ten si tu kartu upravi sam na MMS (sam vytvori ten boot sektor atd).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, cca před 3-4mi roky jsem měl psp verze 1004, od té doby jsem na něj nešáh, teď jsem ho znovu objevil a nevím si rady s FW... Nyní je tam 3.40 OE-A.. Co jsem pochopil musím udělat DG na 1.5(podle tohoto topicu), jinej návod na DG jsem bohužel nenašel a pro tento http://console-forum.net/tema/8806-navod-na-3-50-downgrader nemám Lumines...Mým cílem je 6.20..

Předem děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu