Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Pro začátečníky - Aktualizace 7.1.2012


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...

Ahoj. omlouvám se jestli to zaneřáďuju otázkama, který už někde jsou odpovězený, ale něco jsem prostě nepochopil:

-když nahrávám CFW třebas tento: http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011020003 a budu postupovat podle návodu NE permanent - znamená to že ho vlastně spouštím jenom jako jakýkoliv program a že si nemůžu bricknout psp?

- pokaždé když vypnu a znovu zapnu, naběhne normální FW a pokud budu chtít hrát z iso, budu muset ten CFW zase zapnout?

omluvám se jestli to jsou lamský otázky snažil jsem se to najít tady v tutoriálech a tak, ale jsme z toho blbej a z těch 60 předchozích stránek zvládl tak 10 a pak došly síly... mám 3004, FW 6.39, pořídíl jsem si ji čerstvě a nerad bych si krásku tak brzo umrtvil... Za jakoukoliv nenadávající ;) odpověď díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ahoj, dlouho jsem tu nebyl dostalo se mi do ruky PSP prosim o radu.

PSP 3004 pod baterii 8D FW 4.21

pokoušel jsem se o zjištění modulu desky pomocí Module Checker ale to mi házelo chybu tudíž neuspěšně.

Co do toho PSP mám dát za CFW? Mohu tam dát PRO-B9 nebo lepší je HEN? Já mm ješte PSP 2000 s CFW 5.50 GEN D3 ted už se moc neorientuju.

Díky za info!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu