Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Pro začátečníky - Aktualizace 7.1.2012


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdar hele Razzere, já ti do toho nechci moc kecat, ale musím tě upozornit, že v tom tvém aktualizovaném tutoriálu máš docela neaktuální nesmysly. Takže začnu hned u PSP fat a spojím to se starým PSP 200x, u kterého je podle mě naprosto zbytečné uvádět všechny firmwary, když nejjednodušší možnost je aktualizovat si na 6.60 a dát si tam 6.60 PRO B10 CIPL, no ale budiž, pokud chceš napsat všechny, tak ale by jsi měl napsat nejaktuálnější CFW, a ne zastaralé šmejdy, kde máš u fw 6.20 uvedený odkaz na TN-HEN, který už není tři čtvrtě roku aktualizovaný, pro hraní her je potřeba ISOLoader, který též není aktualizovaný a na kterém nejde plno her. Místo něj by jsi měl mít spíše odkaz na 6.20 Pro B10 Permanent, který je asi měsíc starý a nepotřebuješ na něj ISOLoader, tudíž na něm jdou všechny hry. Dále 6.31/6.35 pomocí downgradu není pravda, u 6.31 budiž, to bych tam nechal, ale na 6.35 existuje 6.35 PRO B10 CIPL, takže downgrade nemusíš provádět. 6.37 pomocí Half Byte Loader, to si snad děláš srandu ne? Zaprvé tento firmware snad nikdo už nemá a i kdyby měl, přece nebude používat rok starý HBL na kterém jdou jen homebrew. Dále ti tam chybí 6.39, na který je 6.39 PRO B10 CIPL A 6.60 bych dal spíše odkaz na psp.novinky.org, kde mají napsaný tutoriál pro permanentní CFW pro tento firmware. Dále u nového PSP 200x, je to v podstatě to samé co u toho starého, takže 6.20 máš dávno nepoužívaný TN-HEN, mělo by tam být 6.20 PRO B10 Permanent, dále 6.35 není potřeba downgrade ani zastaralý HEN, ale má tam být 6.35 PRO B10, 6.37 nikdo nemá, takže není potřeba ani HBL, a chybí ti tam fw 6.39 na který je 6.39 PRO B10. U PSP 300x ti absolutně chybí asi nejdůležitější fw 6.20, na který existuje 6.20 PRO B10 Permanent, dále ti tam chybí 6.35, na který je 6.35 PRO B10, dále ti tam chybí 6.39 na který je 6.39 PRO B10 a zase ten nesmysl s 6.37, který nikdo nemá. U PSP Go máš zase u 6.20 TN_HEN, který nikdo nepoužívá, měl by tam být 6.20 PRO B10 Permanent, 6.35 by měl být 6.35 PRO B10 a né TN HEN, dále ti tam chybí 6.39 na který je 6.39 PRO B10 a zase tam máš zbytečně ten 6.37. Takže bych tě chtěl poprosit, jestli by jsi to nenepravil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Nevím proč házíš špínu hned na RaZzeRa, který má moderátora den. Ale chápu, že závist je zlá vlastnost. Tak začnu taky stručně.

- Staré šmejdy ? hoho, je na každém kdo si co vybere, to spíš můžu já říct o exploitech, že to jsou šmejdi

- Je to seřazené od nejstaršího k nejnovějšímu, takže opět - je to na uživateli

- A pokud chceš dále hnidopichovat, piš soukromé zprávy.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zingle, ja myslim, ze ma Martin pravdu. Opravdu je nesmysl, aby tu byly stare nepouzitelne metody. Taky tu dnes nikde nebudes psat nebo doporucovat nekomu 2.71 HEN na PSP Fat napr...

Hlavni problem fora byl/je, ze je neaktualizovane a zastarale, takze navody a tutorialy v PSP sekci jsou nepouzitelne a lidi se musi stale ptat dokola a v odpovedich je vsichni odkazuji na psp.novinky.cz, jelikoz u nas je to nepouzitelne. To je treba zmenit - takze je treba vyhazet jiz stare a nepouzitelne veci. Stejne jako by byla blbost tu treba uvadet navod na downgrade PSP Fat na 1.50 - protoze to je proste dnes uz nesmysl a neni zadny duvod to delat...

Starsi veci samozrejme nemazat, ale rozhodne by nemely byt v topicu _pro zacatecniky_ a rozhodne by jiz nemely byt v dulezitych.

Navic to Martin napsal vecne a nijak Razzera ani nikoho jineho neurazi - primo napsal, co kde jak ma byt. Za to bychom mu meli dekovat. To je presne duvod, proc jsem to ja neupdatoval - protoze jsem se v tom ztratil a to, co popsal Martin, jiz nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci bejt taky hnidopich, jak ty říkáš ale vzpomínáš jak to dopadlo když jsem ti komplet předělal seznam tutoriálů? Nebyl jsi schopen ani zmáčknout ctrl+c a ctrl+v a nadále tam zůstává staré řazení. Nevím teda jestli je nejlepší nápad aby ses do toho velkého updatu pouštěl zrovna ty, spíš bych to přenechal na razzerovi, ten k tomu má dle mého správnej a ráznej přístup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední co jsem od tebe na úkor toho seznamu slyšel bylo ať si zobrazím náhled jak to vypadá, že tam je nějakej problém. Náhled jsem si taky zobrazil a neviděl jsem žádnej problém, to jsem ti taky oznámil a tím to haslo. Už jsi nenapsal ani ň. Ale vůbec, pro mě za mě, nemám potřebu se tady dohadovat co a jak bylo. Když se chceš pustit do aktualizace, bůh ti žehnej a směle do toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Poradíte mi někdo PSP už nějakou dobu mám hrávám na něm UMD hry ale ted mě napadlo že bych si na pamětovku mohl dát nějaké písničky a filmy tak jsem PSP připojil USBéčkem ke compu otevřel jsem tu složku vyměnitelný disk G byla tam jedna složka server rozklikl jsem dalši byla browser a tam byly jenom nějaký soubor history a ještě jeden soubor ale složka music tam nebyla photos taky ne a films taky ne, tak jsem tak jen tak šlehl písničku a odpojil ale na PSP jsem písničku nenašel plssssss. poradte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Poradíte mi někdo PSP už nějakou dobu mám hrávám na něm UMD hry ale ted mě napadlo že bych si na pamětovku mohl dát nějaké písničky a filmy tak jsem PSP připojil USBéčkem ke compu otevřel jsem tu složku vyměnitelný disk G byla tam jedna složka server rozklikl jsem dalši byla browser a tam byly jenom nějaký soubor history a ještě jeden soubor ale složka music tam nebyla photos taky ne a films taky ne, tak jsem tak jen tak šlehl písničku a odpojil ale na PSP jsem písničku nenašel plssssss. poradte.

Naformátuj kartu a máš po problémech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Dobrý den, po dlouhé době jsem vyhrabal PSP a řekl si, že si něco zahraju. Volba padla na God of War: Ghost of Sparta. Stáhl jsem si tedy ISO soubor a podle návodu, ho hodil do složky ISO na memory sticku. V menu se mi hra ukázala, ovšem po spuštění jen zčernala obrazovka a nic se nestalo. Také jsem zkusil CSO soubor, ale výsledek byl stejný. PSP mám downgradované, kdysi mi stáhlé hry na PSP bezproblému běžely (ovšem vše mi tam natahoval kámoš...). Zde jsem zjistil, že nejspíše musím nainstalovat nějakou vyšší verzi CFW. Ovšem ohledně těhle věcí děsně plavu, tak vás tedy žádám o pomoc.

Přikládám fotku údajů pod baterií.

post-63925-14687160141644_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Dobrý den, hledal jsem všude možně ale nenašel jsem odpověď.Koupil jsem starší PSP 1004 s Custom firmware 5.50 Prometheus 4. V PSP byla 2 GB karta se dvěma hrami, která bez problému funguje. Mám i kartu 1GB, kterou jsem chtěl vyzkoušet. Když ji vložím do konzole a zapnu, rozsvítí se pouze zelená kontrolka a zůstane černý display. Konzole reaguje pouze na dlouhé podržení vypínacího tlačítka. Pokud ale vyndám baterku, napojím konzoli na zdroj, pak normálně PSP nastartuje, zformátuju kartu, nahraju hru a můžu hrát, dokonce můžu vrátit baterku a odpojit zdroj. Jakmile ale PSP vypnu a znovu zapnu, zase pouze svítí zelená kontrolka . Můžete mi někdo prosím poradit, jak to moje PSP naučit brát i jinou kartu? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Chápu to tak, že když PSP zapneš s vloženou 2GB kartou, tak se to normálně zapne, ale s 1GB ne? Protože to, co jsi popsal vypadá na baterku, která je převedená do stavu Pandora's Battery (servisní baterie). Přesně takhle se totiž chová. Stačí nabootovat do Recovery Mode a vybrat zde volbu "Make Normal Battery".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu