Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Pro začátečníky - Aktualizace 7.1.2012


Zinglbee

Recommended Posts

Baterka vypadá jako normální sony 1800 mAH a nevypadá ani, že ji někdo otvíral. ve VHS menu jsem zkoušel to "make normal battery", ale nijak mi to nereagovalo. fakt je, že tohle jsem zkoušel bez připojení ke zdroji. Tak to vyzkouším, podle Raczeka. Doufám, že to bude fungovat. Každopádně vám děkuju za rady:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Junior Moderators

Pokud je baterka Pandora, nemusí být nutně karta MMS (Magic Memory Stick). Jedná se o dvě rozdílné věci. Navíc, pokud by to MMS byla, tak by to v kombinaci s pandorou naběhlo do instalačního menu CFW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psp zapni přes zdroj, pak vlož baterku, najeď do VSH menu a vyber "make normal battery" a potvrď X, baterka se převede na normál a jedeš, teda pokud to není nějaká HW pandora :)

tak bohužel, tento postup taky nefungoval, na položce VSH menu "make normal battery" to na X vůbec nereaguje:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

A jsi si jistý, že máš PSP 1000? Ona totiž Pandora nešla vytvořit na některých základních deskách novějších typů PSP (2000 a výš), stejně jako na mém... Ještě mi řekni, co máš napsáno v "Date Code" pod baterkou (2 písmena/číslice)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to zdánlivě ani nic nemá dělat, je to mžik, to jen vsh menu sotva problikne a je hotovo, nic jinýho se nezobrazí. Ještě bych zkusil tu 1GB naformátovat pokud jsi to nedělal, pak je ještě možnost že to je HW upravená baterka (případně SW pandora co nejde vrátit zpět) a ta 2GB je mms jen s tím rozdílem že bootuje rovnou do XMB, potom by se takto dala upravit i ta 1GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu kartu jsem formátoval jednou v telefonu a pak dvakrát za sebou v tom PSP. Dokonce jsem zkoušel zkopírovat kompletně tu 2 GB kartu (bez her, pak jsem tam přidal jen jednu co se vešla) ani to nefunguje. Jedině to nahodit bez baterky. Mohl bys mi prosím poradit, jak upravit tu 1GB kartu, aby bootovala do XMB? Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že to bude opravdu ta pandora s upravenou mms aby bootovala rovnou do xmb, taky jsem jednu takovou měl, běžně bootovala do XMB a když jsem podržel talčítko L tak naběhla do pandora menu. Taková univerzální vychytávka :D Mělo by teda asi stačit tu 1GB upravit taky na mms a mohlo by to frčet.

btw, spenat: mohl bych tě o něco poprosit? Jestli jsi ještě nezahodil saints row 3 co sem ti dával k xku, mohl bys mi to projet přes abgx a zjistit mi media ID a title ID? chtěl bych si to zase zahrát ale save co sem si z xka vytáhl než sem ti ho posílal je na jinou verzi a já nevim na jakou a rozehrávat znova se mi to nechce. Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že to bude opravdu ta pandora s upravenou mms aby bootovala rovnou do xmb, taky jsem jednu takovou měl, běžně bootovala do XMB a když jsem podržel talčítko L tak naběhla do pandora menu. Taková univerzální vychytávka :D Mělo by teda asi stačit tu 1GB upravit taky na mms a mohlo by to frčet.

btw, spenat: mohl bych tě o něco poprosit? Jestli jsi ještě nezahodil saints row 3 co sem ti dával k xku, mohl bys mi to projet přes abgx a zjistit mi media ID a title ID? chtěl bych si to zase zahrát ale save co sem si z xka vytáhl než sem ti ho posílal je na jinou verzi a já nevim na jakou a rozehrávat znova se mi to nechce. Díky :)

Tak jsem zkusil u tý karty 2GB podržet L a fakt mi tam naběhlo nějaký divný menu s nabídkou na instalaci:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spenat: nemusíš, frkni dvd do mechaniky a jeen v abgx nahoře v rohu přehoď input na burned DVD a je to :)

hugofalfar: Nejjednodušší by to určitě bylo, baterku seženeš tak za 2 kila máš svatej pokoj :) Jinak rád bych ti řekl v čem jsem tu kartu měl upravenou ale za boha si nemůžu vzpomenou v jakým programu ale určitě to nějak jde. možná pspgrader? Fakt už nevím.

edit: tak a je jasno :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu