Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Pro začátečníky - Aktualizace 7.1.2012


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

měl bych dotaz, mam PSP první den, je to 2003, ofw 3.73 (TA-085)

a chtěl bych poradit, jestli zvladnu sám flash a update na cfw 5.50 GEN-B:roll:

předem dík za odpovědi

1. hodit si OFW 5.03

2. spustit ChickHEN

3. flashnout :D

4. pomoci XGEN updateru prejit na 5.50 GEN-B nebo -D jak budes chtit

A navody na vsechno v sekci tutorialy, neni to nic tezkyho, zhruba 20 minut u PC ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. hodit si OFW 5.03

2. spustit ChickHEN

3. flashnout :D

4. pomoci XGEN updateru prejit na 5.50 GEN-B nebo -D jak budes chtit

A navody na vsechno v sekci tutorialy, neni to nic tezkyho, zhruba 20 minut u PC ...

tak sem hodil OFW 5.03 ;) ale spustit ChichHEN, to už je problém :-D

přes http://console-forum.net/showthread.php?t=55429 mi to prostě nefachá :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem hodil OFW 5.03 ;) ale spustit ChichHEN, to už je problém :-D

přes http://console-forum.net/showthread.php?t=55429 mi to prostě nefachá :-(

Nefacha ti teda chickHEN, nebo ten flash? Odkaz co davas je na flashnuti kdyz uz mas ChickHen rozjetej, ten je podle navodu tady: http://console-forum.net/showthread.php?t=55173 ... a treba se jeste podivej na nejaky videa na YouTube.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám takovou hodně blbou otázku... jeden kluk si koupil PSP 1000 fat už flashnuté a prej mu tam nejdou ňáký hry. Je teda pravda, že na PSP 1000 fat ty novější některý hry nejdou? Nemám vůbec žádnou zkušenost s timhle staršim typem PSP, tak se ptám... Jestli je to pravda, dá se to vyřešit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Caute lidi, mam takovy problem. mam PSP 2004 ( TA-085 ) FW 5.50 GEN-B....a kdyz spustim nejakou hru napr. GTA liberty city stories, VCS, nebo Splinter cell tak mi najede jen logo PSP a pak cerna obrazovka a musim resetovat PSP. ostatni hry mi ale jdou...nevite co stim? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute lidi, mam takovy problem. mam PSP 2004 ( TA-085 ) FW 5.50 GEN-B....a kdyz spustim nejakou hru napr. GTA liberty city stories, VCS, nebo Splinter cell tak mi najede jen logo PSP a pak cerna obrazovka a musim resetovat PSP. ostatni hry mi ale jdou...nevite co stim? diky

Zmáčkni SELECT a pohraju si s kolonkou UMD ISO MODE, prostě vyzkoušej, jestli ti to bude dělat s M33 nebo se SONYNP9660. Když to nezabere, updatuj FW na 5.50 GEN-D2

http://console-forum.net/showthread.php?t=67953

Jestli nezabere ani tohle, tak jediná možnost je, že jsou ty hry poškozený ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosimte kde mam ten SELECT zmacknout?:roll: myslim jako kdy v hlavnim menu nic nejde....sry jsem asi lama

Tlačítko SELECT, je vedle START :lol: jestli se nic nezobrazí, tak uplně vypni PSP a při zapínání drž R, potom v configuration nastav u USE VSH menu -> VSH menu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Chtěl bych se prosím zeptat, jaké PSP (typ a max. FW verze) si musím koupit, aby se jen flashnulo (případně jsem tam nahrál nějaký program) a nemusel bych se o to dále starat. Jen bych postahoval hry, po spuštění PSP zvolil ikonku hry a hrál. Jde mi o to, že po spuštění nechci spouštět žádné pomocné programy apd. Tak snad něco takového existuje. Tady jsem četl, že PSP jde flashnout (to jsem si dříve udělal na FATku) a pak o nějakých programech a že někde jdou jen ty programy a flash ne...

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepe nejake starsi PSP 2000 nebo 1000, ktere meli pri koupi fw maximalne 3.95 nebo na kterych uz je cfw. Pripadne 2000 nebo 3000 do verze fw 5.03 - tam jde alespon chickhen. Pokud tam bude vyssi fw, nez 5.03 a nepujde flashnout (tzn. je to 3k nebo 2k s fw od koupe vetsim, nez 4.01), tak smula.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha a ten chickhen...vím, že to je nějaký program, ale nevím, jestli se musí spouštět pokaždé, když budu chtít hrát ISA? Píšeš také, že případně koupit 2000 or 3000 do verze 5.03, ale hned za tím, že když koupím 2000(3000) nad 4.01, tak mám smůlu. To nějak nechápu. Když koupím 4.01, tak nejde dostat FW na 5.03?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, ten se spousti, jen kdyz se ti PSP uplne vybije/kdyz vyndas baterii nebo kdyz ho uplne vypnes a pripadne jeste kdyz se sekne a vypne se.

Vubec jsi mne nepochopil..

Bud ho muzes flashnout pres pandoru - to muzes flashnout pak z jakehokoliv fw a je to plnohodnotne a vydrzi ti to i po uplnem vypnuti apod.

Nebo muzes vyuzit chickhen, ten ma vyse zminene nevyhody a par dalsich. Ten jde POUZE a JEN na FW 5.03.. Z nizsiho na 5.03 updatnout muzes, ale z vyssiho dolu se uz nedostanes.

Takze priklady:

PSP 1000 s fw 5.50 - jde flashnout bezproblemu.. vsechny PSP 1000 jdou flashnout, nezalezi na fw

PSP 2000 s fw 5.50, pri koupi tam byl fw 3.95 nebo nizsi (treba 3.71) - v tom pripade neni problem flashnout

PSP 2000 s fw 5.50, pri koupi tam byl fw 4.01 nebo vyssi (treba 4.05) - v tomhle pripade smula.. chickhen nejde (fw vetsi, nez 5.03) a flashnout take ne (pri koupi tam byl fw vetsi, nez 4.01, nejedna se o PSP 1000 a tudiz je tam nova zakladni deska)

PSP 2000 s fw 5.02, pri koupi tam byl fw 4.01 nebo vyssi - updatnout na 5.03 (POZOR, ne na vyssi) a je mozno tam zprovoznit chickhen

PSP 3000 s fw 5.02, pri koupi tam byl 4.21 - opet updatnout na 5.03 a chickhen.. Pozn. Zadne PSP 3k nejde flashnout, zadne nemelo pri koupi nizsi fw, nez 4.20...

PSP Go - nic..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je mi to jasnější, jen co se týče toho chickhenu.

Příklad: Zapnu PSP, spustím chickhen, hraju ISO hru, vypnu PSP. Za hodinu chci hrát zase, pustím tedy PSP a musím znovu zapínat chickhen?

BTW pokud koupím bazarové PSP 2000, těžko asi nějak poznám, jaký FW tam byl při koupi, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad chickhen, pokud ho vypnes, jako normalni clovek, tedy do sleepu, tak ho nebudes muset nahazovat. Pokud power podrzis a vypnes ho uplne, tak budes muset. Nebo pokud ho vypnes a sahnes pro nej az za tyden, tak se mezitim uplne vybije a taky budes muset nahazovat.

ad btw, asi takhle.. pokud to psp bylo kupovane nekdy zari, max rijen 2008, tak jeste na 90% flashnout pujde.. Pokud jeste dele.. tzn cervenec, cerven 08 a nebo dokonce 07, tak pujde na 100%. Pokud ho naopak kupoval v 09, tak na 90% flashnout nepujde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu