Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Pro začátečníky - Aktualizace 7.1.2012


Zinglbee

Recommended Posts

omg, je tak těžké se podívat na FW co máš v PSP ? Pokud bude vyšší jak 5.03 tak máš smůlu - viz. první strana.

how dumb :dozey:

si mě asi nepochopil že?hehe nevadí...to že fw se dá zjistit v setting snad ví každej ňouma...btw já to psp mám flashnuté...jen prostě chci zjistit co mám za základovku!nevím co na tom bylo těžké pochopit...o fw zde nebyla řeč aspon já o ničem takovém nepsal!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators
pro upřesnění mám 2 psp jedno 3004 a na tom to normal je 9C ...ale na to druhym což je psp 2001 to není...TAKŽE?

edit:tak se podívej na krabici:......//nemám

how dumb :dozey:

si mě asi nepochopil že?hehe nevadí...to že fw se dá zjistit v setting snad ví každej ňouma...btw já to psp mám flashnuté...jen prostě chci zjistit co mám za základovku!nevím co na tom bylo těžké pochopit...o fw zde nebyla řeč aspon já o ničem takovém nepsal!

Nevim co tu vymejšlíš a co chceš. Za základovku ? Zase stačí číst první stranu, he he, nevadí :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim co tu vymejšlíš a co chceš. Za základovku ? Zase stačí číst první stranu, he he, nevadí :dozey:

počkej jakou první stranu?máš na mysli topic pro newbies?...oh

Rozpoznání základní desky:

- Podle písmena na krabici PSP

- Podle písmena pod baterií PSP

7X, 8A/B - plnohodnotný CFW

8C - na 99% zákl. deska TA-088v3 - CFW pouze do FW 5.03

8D - zákl. deska TA-088v3 - CFW pouze do FW 5.03

myslíš tohle?já neim se ptám viď ty seš tu ten chytrej hele!:dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Píšeš

btw já to psp mám flashnuté...jen prostě chci zjistit co mám za základovku

Jestli je flashnuté na plnohodnotný CFW tak máš flashnutelnou desku (PSP koupené cca do zaří 2008 ), pokud jedeš přes Chickhen tak ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšeš

Jestli je flashnuté na plnohodnotný CFW tak máš flashnutelnou desku (PSP koupené cca do zaří 2008 ), pokud jedeš přes Chickhen tak ne.

šak to řikám že si mě nepochopil...chjo o co se tu celou dobu snažím...to že mám plnohodnotný cfw je ted nepodstatné...psp nevím kdy bylo zakoupeno...tak už mi řekneš jak mám zjistit co mám za verzi základní desky? je na to program nebo něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HAhahha,možná naděje pro majitele 3004 s FW 6.20

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2010010026

nemyslím si že to je fake ale jestli tento tiff obrázek vyjde a opravdus e našla chyba pro FW 6.20 tak je to dobrá správa pro majitele PSP 3004 s FW 6.20

Prý je to fake a navíc je to na PSP 1000 asi takže nevím jaký ej váš názor|?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam problem. Mam PSP 3004 a udelal jsem vcera flash pomoci update CFW na 5.03, potom jsem nainstaloval MHUSpeed a pote 5.03 GEN-C dle navodu zde na foru.

Zkopiroval jsem si ISO hry do slozky a vse krasne fungovalo. Dnes jsem PSP zapnul a hry mi ze slozky games zmizely...nevite co s tim?

Musim znovu pri kazdem zapnuti PSP poustet znovu MHU i GEN?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu