Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Pro začátečníky - Aktualizace 7.1.2012


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

ahoj, měl bych prosbičku, mám PSP nevím teda co je to za PSP myslim že je to FAT (tam jak se dává baterka je napsáno PSP 1004) protože docela něco váží :cheesygrin: mám ho pujčený od kámoše a chtěl bych ho upgradovat na verzi 5.03 aby mi tam slo ChickHen potíž je v tom že ať se snažím jak se snažím nejde mi to ani za boha je v tom verze 2.71 vůbec si s tím nevím rady vždycky když tam hodím tu verzi 5.03 abych to updatnul tak mi to napise : " The game could not be started." a pod tím je ještě napsáno v závorce toto " (DADADADA) pomohl by jste mi někdo prosím ? Děkuji mnohokrát za odpověď :-) (kdyžtak napište mi prosím na ICQ (363-882-014), myslím že přes ICQ by jsme se domluvili nějak rychlejc) Ještě jednou děkuju :bash::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravym a pozdravuju.Mam dotazek.dneska sem u toho prosedel asi 3hodiny.mam psp 3000 a vse sem udelal podle vaseho topicu na flash psp 3000.mnel sem wf 5.01 tak sem ho upgradnul na 5.03.nahral sem tam chicken r2 a pres nej pak ten gen -c vse zase ok.nahral sem si nejakou home hru sla v pohode.nasazel sem tam pak hru v iso a nesla jen corupted nebo neco takoveho.pak sem psp vypnul asi tak na pul hodky a uz nic nejde???uz nejde spustit ani chicken ani gen-c nic.prepsal se i wf zpatky na 5.03.mam to vse dane na memory karte, a va navodu pisete ze se to ma dat nekam na root karu nebo co????je to jako hdd pspcka nebo jak to je???kdyby nekdo pomohl bych bych vdecen jinak leti psp oknem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Root je koren karty, hned jak ji otevres, uplne prvni misto na karte. Ale jestli uz tam mas soubory nahrany, tak je zbytecny to delat znova, proste zkousej nahodit chickhen dokud se ti to nepovede a potom jenom spust GEN. Jestli ti hen nepujde nahodit, zkus restornout defaultni nastaveni v systemovym nastaveni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

predem dekuji za odpoved.takze v psp nemam pristup na zadny vnitrni hdd???mam vse na svem miste i pluginy sem nejaky pososal a dal sem je podle navodu tam kam maj!jeste jedna vec.kdyz teda root je koren te karty tak co je potom to ms0???to mam vytvorit v korenu te karty jako slozku s timto nazvem nebo jak???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PSP ma flash pamet, coz je vnitrni pamet, kde je firmware, tam mas pristup jen pres chickhen (pripadne GEN), pres oficialni firmware ne. Rozhodne tam ale nezasahuj - jinak si zpusobis brick. Zasahovat tam muzes jen s plnodnotnym CFW, ktery na tvoje PSP nejde. ms0 je taky oznaceni pro koren, takze zadnou slozku ms0 nevytvarej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha tak to ten topic by mneli teda trochu poopravyt protoze mne to strasne zmatlo to root a ms0 vys??!!!ja jako tusil ze se do vnitrniho hdd nedostanu(myslel sem jen pres nejakej admin prgm.nebo tak jak je to xboxe atd.takze ten postup sem udelal spravne a tak nechapu jakto ze to pak neslo teda???jeste sem si pozjistil ze u karet nad 1GB to pada a je to nestabylni(ja mam 4gb)taky sem si stahl iso hru rozbalil sem ji a byla tam slozka s rozbalenou hrou a nejakej soubor myslim ze umd....bsp nebo tak neco a ten sem uz nevedel kam dat.takze to mnelo vysledek takovcy ze sem sice tu hru nasel v menu ale byla corupted ani wiew se neukazal???sem z tech vasich topiku zmateny az se men to povede na 100% i s tou iso hrou napisu new topic pro nechapevejsi z nas asi :-)

diky moc si mne pomohl(zachranil psp pred devastaci)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:Razzer.hele ten vek je dobre a do meho ceskeho jazika je ti prd.sme tady snad na foru o it technologii a ne na hodine ceskeho jazyka maslo!jinak diky vsem za pomoc rozjel sem to vse oukej a jede to akorat mam 4gb kartu a to je pech jdu o

Ale tvoje vyjadrovani Te prezentuje. Musim ti jen oznamit, ze se vyjadrujes stylem 13 leteho chlapce. Jestli ti je 24 a neprijde ti ubohe psat takto, tak je mozna na case se nad sebou zamyslet, protoze je to smutne. Kdyby Ti bylo 13, tak by to odpovidalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec! pořídil jsem klukům na jejich přání PSP-N1004 PB fw 5.70. Jde tohle PSP nějak upravit pr hraní iso her, nebo ho mám vrátit a koupit něco jiného. Pokud, tak co? Prosím o rychlou radu, děti jsou netrpělivý.

Ještě jeden blbej dotaz, ale nikde jsem to nečet - PSP pro iso musí být vždy s paměťovkou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taková lamerská otázka: Chci si připravit MMS, mám tam tedy jen na "ms0:/PSP/GAME/" DCv8 složku která přes Pandoru umožní Unbrick + Flash a na rootu 500.PBP... Když teda tímhle udělám flash budu mít CFW 5.00 M33-4 a jelikož je lepší mít M33-6 tak se chci zeptat jestli si do "ms0:/PSP/GAME/" můžu přidat i tu složku UPDATE která mi ho udělá nebo to tam zkopírovat až pak... Otázka tedy jestli tam ta složka "UPDATE" nebude nějak překážet když budu chtít třeba udělat Unbrick - jako aby to načetlo tu složku DCv8... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu