Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Pro začátečníky - Aktualizace 7.1.2012


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Spíš moje chyba, že jsem to nenapsal rovnou. Pokud flešnout nejde, tek využiju možnosti vrácení a koupím něco jiného (navíc GO je nejdražší). Co mi doporučíte - myslím něco, co jde běžně a rychle sehnat, ne něco, co musím shánět po zapadlých obchodech. prostě něco, co seženu na netu a na netu poznám, že je to to,, co chci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj :) jsem začátečník nejzačátečníkovatější, ale zatím se mi díky vyšim návodům dařilo jakžtakž hry rozchodit, teď jsem si stáhla minis (age of zombies) ale při startu mi to píše chybu č. 80020148. Disabled mám nastaveno, firmware mám 5.00 M33-3 (ať už to znamená cokoli). Znamená to, že tuhle hru nespustím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj jsem absolutní nováček ve světě psp, lecos jsem tu přečetl, tak snad trochu něco vím.

Líbí se mi tento model http://www.playcentrum.cz/sony-psp-slim-3000-turquose-752101.htm

chtěl bych vědět jaká je tu pravděpodobnost toho, že FW bude flashnutelný, popřípadě za jak dlouho?

A dá se nějak zjistit jaká je vevnitř ta základní deska, když to nemám v ruce?:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj jsem absolutní nováček ve světě psp, lecos jsem tu přečetl, tak snad trochu něco vím.

Líbí se mi tento model http://www.playcentrum.cz/sony-psp-slim-3000-turquose-752101.htm

chtěl bych vědět jaká je tu pravděpodobnost toho, že FW bude flashnutelný, popřípadě za jak dlouho?

A dá se nějak zjistit jaká je vevnitř ta základní deska, když to nemám v ruce?:cry:

1) že bude 5.03 a níž je skoro nulová

2) nikdo neví za jak dlouho - věštící koule sme nechali jinde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: Jo uz to vidim, s FW vyssim jak 5.50 bych problemy mit nemel.

Tak to nevim, kde to ctes. Pro hrani her u 3004 muzes mit nejvyssi FW 5.03, pokud mas 5.50 nebo dokonce vyssi, tak mas smulu! Takze sis to asi spatne prebral. Pokud mas 5.50 nebo vyssi, tak nemas problemy, protoze to neflashnes no ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo samozrejmne, ze jsem myslel niz nez 5.50. To jsem se prepsal, sry... Ja jen, ze od nekoho kupuju PSP a napsal mi, ze ma FW 5.05 a vtech FW se nak neorientuju, takze vlastne ani netusim, jestli 5.05 vubec je, ale asi preklep. Ale uz nic, zacinam psat sra... Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, když mám PSP 3004 a FW 5.55 od výrobce tak to znamená, že si stažený hry už vůbec nikdy nezahraju. Jako že to nejde och**t zatim a nebo to nepude už nikdy?

Ano, v tomhle okamžiku neni způsob jak na tomhle PSP spustit ISO obrazy UMD her. Jak to bude v budoucnu se neví, rozhodně tam ale nějaká naděje je, sleduj forum ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Caw

Mam PSP GO (PSP-N1004 PB) a chcem si dom natahat dake hry.

Da sa to alebo nie , pretoze na zaciatku je pisane

"Mám PSP N-1000 (Go) ...

Zde prozatím žádná možnost CFW není..."

a ja si niesom 100% isty ci mam tento typ psp (resp. sa chcem uisti ci to stale plati , pretoze som hladal aj na googlu a nic konkretne som nenasiel)

vopred Dakujem za akukolvek odpoved a zaroven sa ospraved za "spam" ale som uplny zaciatocnik v tejto veci :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu