Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Pro začátečníky - Aktualizace 7.1.2012


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Caw

Mam PSP GO (PSP-N1004 PB) a chcem si dom natahat dake hry.

Da sa to alebo nie , pretoze na zaciatku je pisane

"Mám PSP N-1000 (Go) ...

Zde prozatím žádná možnost CFW není..."

a ja si niesom 100% isty ci mam tento typ psp (resp. sa chcem uisti ci to stale plati , pretoze som hladal aj na googlu a nic konkretne som nenasiel)

vopred Dakujem za akukolvek odpoved a zaroven sa ospraved za "spam" ale som uplny zaciatocnik v tejto veci :-/

Bohužel ano máš PSP N-1000 (Go) a zde prozatím žádná možnost CFW není :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Máš desku s prolomenym sifrováním, to znamená, že nemusíš používat ChickHEN a 5.03 GEN, kterej se načítá z karty a po každym uplnym vypnutí se musí znova načíst ... v tvym případě můžeš custom firmwre nahrát rovnou do flash paměti PSP. Použij tenhle návod http://console-forum.net/showthread.php?t=55429.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

ahoj lidi, potřebuju pomoct?? Zde se píše, že CFW se dá na PSP3000 nainstalovat, pokud' je Fireware menší než 5.03, a mně píše u informací, že Software je verze 5.70, tak co to znamená?? A ještě mi nejdou kopírovat hudbu , fotky a videa do psp, jelikož se mi ukazuje složka PSP, pak SAVEDATA a nějaký 2 složky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám psp slim a s nejnovějšími hrami mám potíže. PSP už mám jednou flashlé (vyhledal jsem ho na mapě, ta nefunguje), je flashnuté na 3.90'M33-3 . Nejedou mi nové hry jako Assassins 2, Tekken 6, Gran Turismo. Píše to The gam could not be started (80020148 ). Otázka tedy zní:

Jde to opravit?

Zvládnu to sám doma nebo potřebuji odborníka? Je tu někdo z Brna (určitě ano, ale nevím kdo).

Díky moc za odpověďi, hry aktualizuji před dovolenou a zjistím, že to nejede. Starší hry mě jedou bez problému. Budu to kontrolovat, díky, StreX132

EDIT:

Takovej ten návod s tím R při start a nastavit cosi na disabled jsem udělal (měl jsem to už tak předtím)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. je mi to trapné, ale já už prostě nevím. Měla jsem starou kartu, na ní složku ISO, do ní kopírovala hry a šlo to v pohodě. Teď mám novou, větší kartu, vytvořila jsem složku ISO, nakopírovala dvě .iso a jednu .cso hru a prostě nic. PSP nic nenačte, "there are no games". Určitě dělám nějakou stupidní chybu, ale nemůžu na to přijít, tak mě jen nasměrujte, prosím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. je mi to trapné, ale já už prostě nevím. Měla jsem starou kartu, na ní složku ISO, do ní kopírovala hry a šlo to v pohodě. Teď mám novou, větší kartu, vytvořila jsem složku ISO, nakopírovala dvě .iso a jednu .cso hru a prostě nic. PSP nic nenačte, "there are no games". Určitě dělám nějakou stupidní chybu, ale nemůžu na to přijít, tak mě jen nasměrujte, prosím :)

Co máš za FW, máš tam flash ?

// Jinak udělej, co ti radí ForWhat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,mám PSP 3004 System Software:Version 5.55 a hledám už dlouho odpověď na to jestli s mým PSP můžu mít ISO nebo jiný typ her stažených z netu bez hacknutí,flashnutí nebo cracknutí ani pomalu nevím co to znamená :D.Pokud ano prosím o návod nebo o odkaz na návod.Děkuji velmi moc,netušil jsem do jake diskuze to napsat a ani sem nevěděl jak založit svojí jestli to vůbec můžu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, viz. první strana tohoto tématu

Mám PSP 3000 (Brite) ...

- pro PSP Brite je jen jediná možnost a to ChickHEN + CFWEnabler / 5.03 GEN, ale pouze do FW. max. 5.03 !! Snížení FW na 5.03 není u této verze PSP možné ! (stejně jako u novějších modelů PSP Slim)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu