Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Pro začátečníky - Aktualizace 7.1.2012


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To mi stejně nic nedělá. Ale to je ted jedno. Můj největší problém ted je, že když připojím PSP k PC tak to pořád nabíhá a nechce se to připojit. V systémovém nastavení jsem menila USB Charge a USB Auto Connect. Obojí mám vyplé, ale tim to být nemůže, protože to jsem zkoušela všechyn možné kombinace a ani u jedný to nešlo.. Prosím o radu..

To mi taky delalo a bylo to kablem tak sem ho vymenil a uz to slo normalne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno už mi funguje. Teda ještě ne ten kabel ale to se nejak vyřeší. Děkuji všem moc za pomoc a omlouvám se, že jsem otravovala.

P.S. nepomohlo přehození na Ps 2400 nebo jak to bylo ale na MS300 nebo tam nejak. omlouvám se za nepresne ale já si to nepamatuju..

P.P.S. netěšte se že budete mít ode m pokoj, jak se znám, mě se objev další problém.

Tak ještě jednou moc děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se ti PSP nechce připojit k PC, tak bych zkusil resetovat jak PSP(podržet power na cca 5s) tak PC.

Když to ani pak nepůjde vyndej z PSP paměťovku a připoj to bez ní a až se to spojí tak jí pak zase zašoupni. Pokud to nepude ani tak, zkusil bych jinej kabel.

Jinak na hry prostě musíš udělat proceduru s Chickhenem a pak spustit jeden z Custom firmwarů. (CFWENABLER nebo GEN-A).

Pak záleží co používáš z těhle firmwarů, protože cfwEnabler nemá VSH menu, ale rovnou jde do recovery menu. Tak či onak musíš se přes to prokousat a najít možnost UMD ISO MODE - kterou nastav na Sony NP9660 nebo M33 - No UMD. Já osobně používám všude druhou možnost. (v recovery menu volbu UMD ISO MODE najdes v submenu Configurations)

EDIT: ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no aspon ze to neni ten ukazkovy FAKE jako na 1. strance , jeste me napadlo jestli to uz tak nevodbivaj , že toto je rychlost novodobé original karty :D ASle koupil jsem v JRC ve Zličíně , myslel jsem že budou mít NOFAKE , přece jenom na netu jí maj jako nejprodávanější ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Cau chtel jsem se zeptat jestli me pude flaschnout -Piano Black-PSP-2004 pb vubec tomu nerozumim diky...

mg, a co takhle napsat FW ? Podívat se do Settings/System Settings/System Information/

Přečti si tenhle topic a budeš to vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Kenny : kdyby ti nesel pocitac tak asi neodepises.. nesnaz se byt vtipnej ty vtipalku.. LOL

Flaschnute PSP nemam ... :( Neslo by to obejit nejak pres ten ChickenHen...?

a verze 3.60

PC mam ještě jedno a to fakt nejde :lol: (možná jsi to nepochopil, ale já jsem tim chtěl naznačit, že jsi neřek žádný informace o PSP)

Recovery menu je jen u Custom firmwaru, což vědět je základní věc, pravděpodobně jsi nečetl topic pro začátečníky :dozey:

Ano, updatuješ na FW 5.03, pak spustíš ChickHEN a potom GEN-A, tam je revovery menu

//EDIT: a nebo jak řikal ice, pokud máš FW 3.60 můžeš si ho flashnout, bud kontaktuj nějkýho flashera nebo si to můžeš uděllat sám

http://console-forum.net/showthread.php?t=55429

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu