Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Paranormální jevy


azgard

Recommended Posts

Mě se něco stalo, když mi bylo tak 10-13 let. Jednou jsme s kámošem šli ke mě do pokoje, že si jako z prdele zkusímě vyvolat satana :D Rodiče byli na druhém konci bytu v obýváku. (do sklenice s vodou - pulka, jsme nasypali nastrihane kousky jmena satan - po pismenkach) a neco jsem zarikavali. Bylo to na internetu. No a po chvilce se na protejsi skrini zacali objevovat jasně bílé rohy. Pokračovalo to hlavou až ke krku, a najednou vyrušila mamka, rožla světlo že si pro kámoše přišli rodiče. No a v tu chvíli to zmizelo. Pak sme o tom celej tejden vyprávěli a nikdo nám to nechtěl věřit. Byl to docela úlet :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jak mi bylo asi 9-10 let tak sem se jednou večer probudil a v po pokoji chodila nějaká žena které chyběla hlava tak sem na ní volal ,,Mami,mami'' ale nikdo neodpovídal protože asi nebylo odkud nebo já nevím no a asi v 11 kdy sme měli poschoďovou postel (spal sem nahoře)sem se večer vzbudil otevřel oči a někdo se mi díval přímo do nich.Rychlostí blesku sem skončil celý pod peřinou.Měl sem bobky až za ušima,nerad na to vzpomínám.Do teď nemám rád ani trošku tmu,takže všude kam jdu musí být světlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim ze to moc resite..jestli vas to prislo zabit,zabije vas to,jestli jen upozornit,upozorni vas to..jestli jen vystrasit,vystrasi vas to...je to mozna neprijemnej pocit,ale je to jen neco co nema klid..proto to bude srat vas..a cim vic si toho budete vsimat tim vic vas to bude srat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ja mam takovy podivny skusenosti s timhle !!! Bydlim na vesnici v docela velkem rodinem dome a hodne casto byvam sam doma tak mam na takovyhle veci docela smulu (stesti). Jednou sme sedeli u me v pokoji s kamosem... vypli sme PC ale reprobedny zustali zapnute.Uz sme se chystali k odchodu ale najednou slysime hlas naky zensky. Tak se zastavime a rikame si "to se ozyva ze zdi?" chvili sme nad tim dumali a pak sme zjistili ze se to velice tise oziva z repraku... nevim cim to mohlo byt ale byl to takovej hlas a vubec nebylo rozumet co rika.Dost me to vydesilo a nechci na to do dneska ani pomyslet...

PS: bylo to asi 2 tydny po smrti moji babicky

Pak teta mi rikala ze po smrti ty babicky ji vzdycky zhasinaly svicky...

A ja kdyz jeste byla na zivu a spal sem u ni tak to mela doma asi proklety,protoze sem se vzdycky v noci zbudil a slysel sem jakoby nekdo prelejval vodu z kyblu... pak sem vzdycky jenom kricel "babiiii"

Pak sme treba jeli v noci na kolech a najednou sme oba melo dost divnej pocit... vubec nevim z ceho a pak sme se podivali a takova haluz cara jakoby od zeme odletla do nebe a zmizela... mozna to byla jen naka predstava,ale hrozne me to desi...

Jinak nocni mury mivam docela casto... Ale kdyz sem byl mladsi tak to bylo skoro kazdou noc... pamatuju si 5.druhu snu ktery se vzdycky opakovali.Dokonce sem si je i zapisoval ale uz newim kde to je...

1.Vzdycky to zacinalo tim ze sem zkocil z neznameho bodu a porad sem padal dolu,vubec to nemelo konec zdalo se mi jakoze je to nekonecny a pak dycky kolem 4. hodiny ranni kdyz zapina nocni proud tak se u nas ozve takova rana tak to sem jakoby dopadl a zbudil se a vzdycky me boleli zada...

2.To bylo jakoze sem nakej vojak a plazim se u nas za zahradou po poli... sem postrelenej a strasne trpim... prislo mi to vzdycky hrozne realny jako kdybych v puse opravdu citil krev... vsechno bylo zniceny a ja se tam jenom plazil a pak me vzdycky nekdo zastrelil...

3.Ten je opravdu z mladi ale pronasledoval me zhruba do 12ti let... Takova fakt blbost... pridu domu a du po schodech... vubec to nejde,sem nakej zpomalenej uplne sotva se plazim... kouknu na horu a nad schodama lita carodejnice na kosteti xD du dal a ze zasuvky leze bila ruka... trubky od radiatoru se trebou a ja sem nakej omamenej... vsechno se vlni a mam hrozne divnej pocit...

4.To se mi zdalo ze sem u nas na zahrade a na Zemi se obevil nakej virus... Lidi co ho meli tak meli kolem nosu takovy cerny tecky... a vzdycky sem jim utikal,pak me dohnali a prenesli na me ten virus,od ty chvile byl ten sen jenom o zablescich ruznych obrazu a strasidelnych okamziku ze zivota...

5.Tenhle posledni byl o tom ze vzdycky u naseho baraku spadlo naky letadlo... ja sem knemu bezel a hrozne moc brecel,ani newim proc... pak sem vyhrabaval lidi z toho letadla... pak se podivam smerem na kopec kde se u nas pali carodejnice a vidim jak tam padla atomova bomba... udela se atomovej hrib a vsechno znici !

Vubec vam to nevnucuju a nemusite mi verit ale vsechno co sem vyse psal je pravda !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HH...tak já jsem neviděl, ale slyšel... Možná soused poslouchal nějakou terapii na kazetě-viz. jestli se díváte na Přátele, tak víte... Zpět k tématu...Slyšel jsem dokola větu:"Můžeš mě slyšet" :D:D...

přatele znam a totež se mi stalo na chate-spim na pude a v hlavě mi kolem pulnoci začalo v hlavě nejaky podivuhodny cinkani jako při oslavě nebo v restaouraci.....pote se mi v hlave ozval nejakej hlas kterej me nabadal at spim a nechodim dolu(chtelo se mi na zachod)nemohl sem usnout´a připadalo mi to hodne divne.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přatele znam a totež se mi stalo na chate-spim na pude a v hlavě mi kolem pulnoci začalo v hlavě nejaky podivuhodny cinkani jako při oslavě nebo v restaouraci.....pote se mi v hlave ozval nejakej hlas kterej me nabadal at spim a nechodim dolu(chtelo se mi na zachod)nemohl sem usnout´a připadalo mi to hodne divne.......

a dolu si sel nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj nazor je takovy, ze sugesce a vira je zradna vec. V nejmensim nepochybuji o tom, ze to co jste "videli" (a verite ze ano), tam ve skutecnosti nebylo ale slo pouze o vasi zivou predstavu... vypravet by vam o tom mohla spousta schyzofreniku, kteri se dene potykaji s vecmi, ktere ve skutecnosti neexistuji a oni sami, i kdyz jsou si casto vedomi sve nemoci, je nedokazi rozeznat od skutecnych. Jak si pak muzete byt jisti vy, s pocitem naprosteho dusevniho zdavi bez predstavy mozne rusivosti vasi psychiky okolim? Navic treba takove vyvolavani.. omg co cekate? ...celou dobu doufate, ze neco uvidite a pak se divite ze to vidite? :D (argument ze jste to videli oba je dalsi veci utvrzujici vasi "pravdu", ale vzhledem k tomu, ze jste soucasti stejneho stada se ve skutecnosti neni cemu divit... aneb stejna situace jako se opit s opilymi prateli bez poziti alkoholu pouze "kolektivni naladou").

Snazim se rict, ze byste svym ocim nemeli verit na 100%. Oci jsou jen jednim z 5 lidskych smyslu. Vetsina tvoru ma vice smyslu (mene, ci vice vyvnutych) a slouzi prave k vzajemnemu overovani. Kolik z vas videlo paranormalnimalni jev, ktery videli, slyseli, citili a dotkli se ho? (chutnat uz snad neni treba xD )

Ja, i kdyz jsem doposud nezazil zadnou parahaluz (jen na houbach :]] ), ve skutecnosti verim v paranormalni jevy, ale radeji bych je oznacoval za nepoznane... nase nekonecna neznalost je prilis velka na to abychom nepoznali nic noveho, neprobadaneho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak teda metuj klobouk dolu ja sice nic nezazil takoveho ale uz dvakrat co si pamatuji sem omdlel v okamziku cerno a proste konec

V patek se mi stalo neco podobnyho... vystoupil sem z auta dal si prda ze skunku a uz sem lezel !!! Najednou tma a pak sem se probral na zemi a kamosi se jenom smali pac sem jeste drzel v ruce nuz... U nas se tomu rika HOLOTROP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje teta( 88 let ) byla od 3. let slepa. umrela v 88 letech na zlomenou kustku, zakopla a zlomila si nakou kost v kycli, rika se tomu krcek. V nemocnici ji nechali prolezet a dostala zapal plic. Kdyz sem byl malej( 5 let ) sedavala na lavicce a koukala na slunce ktery nemohla videt, a ja ji s takovim velkym nakladakem jezdil na palce...

jednou sem usinal a ale byla mi strasna zima, bylo leto 40 stupnu.

usnul sem a zdal se mi sen. teta me mlatila a u kazdy facky mi rekla nakou vec, kterou jsem ji udelal, kdyz vsechno vyjmenovala pak se usmala a rekla miluju te a odpoustim ti, jednou bych te chtela videt, ale ted se s tebou loucim a zmizela, ja se probudil zapalil si na balkone a sel znova spat( zima mi nebyla) rano jsem hned volal do Brandyse nad labem( kde bydlela v ustave ) s tim ze za ni prijedu ze se ji chci omluwit ale oni mi rekli at prijedu co nejdriv, tata me tam odvezl a oni nam rekly ze tu noc umrela a posledni co rikala bylo ze se se mnou louci.

esli mi neverite chapu vas, sam tomu taky nemuzuuverit ale stalo se to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;574650']Muj nazor je takovy' date=' ze sugesce a vira je zradna vec. V nejmensim nepochybuji o tom, ze to co jste "videli" (a verite ze ano), tam ve skutecnosti nebylo ale slo pouze o vasi zivou predstavu... vypravet by vam o tom mohla spousta schyzofreniku, kteri se dene potykaji s vecmi, ktere ve skutecnosti neexistuji a oni sami, i kdyz jsou si casto vedomi sve nemoci, je nedokazi rozeznat od skutecnych. Jak si pak muzete byt jisti vy, s pocitem naprosteho dusevniho zdavi bez predstavy mozne rusivosti vasi psychiky okolim? Navic treba takove vyvolavani.. omg co cekate? ...celou dobu doufate, ze neco uvidite a pak se divite ze to vidite? :D (argument ze jste to videli oba je dalsi veci utvrzujici vasi "pravdu", ale vzhledem k tomu, ze jste soucasti stejneho stada se ve skutecnosti neni cemu divit... aneb stejna situace jako se opit s opilymi prateli bez poziti alkoholu pouze "kolektivni naladou").

Snazim se rict, ze byste svym ocim nemeli verit na 100%. Oci jsou jen jednim z 5 lidskych smyslu. Vetsina tvoru ma vice smyslu (mene, ci vice vyvnutych) a slouzi prave k vzajemnemu overovani. Kolik z vas videlo paranormalnimalni jev, ktery videli, slyseli, citili a dotkli se ho? (chutnat uz snad neni treba xD )

Ja, i kdyz jsem doposud nezazil zadnou parahaluz (jen na houbach :']] ), ve skutecnosti verim v paranormalni jevy, ale radeji bych je oznacoval za nepoznane... nase nekonecna neznalost je prilis velka na to abychom nepoznali nic noveho, neprobadaneho.

hmmm... kdyz tomu neveris tak jak vysvetlis ty litajici deti uz nevim v jaky zemi.... ale bylo dokazany ze to nebyla video/foto montaz a ty deti potom nekdo uved do hypnozi aby mluvily pravdu a dokazalo se ze se proste vznasely

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se stala taky takévá divná věc.. jednou sem šel ze školi domů du poschodech na horu a za dveřmi někoho vidím projít.. sem si nejdřív řikal že je to táta nebo máma ale když sem došel a koukal všude jestli je někdo doma tak nikdo nikde.. pak ten den když sem šel spát sem měl pořád pocit že je někdo semnou v pokoji..

Pak jen už se mi zdál divnej sen ... byl mrtě živej.. umřela nám Babička a asi měsíc potom se mi zdálo že sem kní šel do pokoje ( vtý době se předelával na sestry pokoj) babička tam seděla a já se ji ptal co se děje?? ona mi řekla že byla v nemocnici a že už je doma pak si toho už moc nepamatuju ale bylo to jak ve skutečnosti...

A jednou když sme šli s kámošem asi kolem 23:00 domu od kámoše tak sme zahlídli dvě světla na obloze točili se dokola ve stejných sekfencí a pomalu se do pohybovalo.. šli sme za tim asi 15min a pak sme to stratili zabarakama.. mohli to bejt reflektory ale tu noc byli na obloze mraky a bylo vidět že to je spíš mezi něma.. pak jen kámoš prej viděl takovou uzkou čaru na obloze a stratilo se to..

edit: moc to sem napatří ale jak by ste vysvětlili třeba dežaví?? parkrát se mi zdálo když se mi stalo dežaví že se mi to zdálo ve snu.. ale to mohl bejt jen dojem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm... kdyz tomu neveris tak jak vysvetlis ty litajici deti uz nevim v jaky zemi.... ale bylo dokazany ze to nebyla video/foto montaz a ty deti potom nekdo uved do hypnozi aby mluvily pravdu a dokazalo se ze se proste vznasely

"nevidite pravdu, protoze ji ani nechcete znat, chcete se nechat oklamat"

celkem trefny citat z filmu The Prestige .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli se radi bojite mam video ale bacha malem me to zabilo xD

http://www.youtube.com/watch?v=c2LBnItpk24&feature=related

Skousel sem hledat takovou stranku kterou uz delsi dobu znam,ale uz je bouzel smazana... byla na adrese iwantseeaghost a kdyz ste na ni vlezli tak tam byli takvy videjka jak se tam nekdo zastreli a potom jakoby zacal blbnout obraz a celej prohlizec (vypadalo to realne) a pak se tam mohl zadat text a poslat to mailem a na konci bylo treba "zabiju te"

Neznate nekdo neco podobneho ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TOMFX: ohledně dejavu: http://cs.wikipedia.org/wiki/D%C3%A9j%C3%A0_vu

poon: ohledně toho omdlení doporučuju zajít k doktorovy

*Sphinx*: nevykrádali tě zrovna? :lol:

Jinač řekl bych, že 99,9% paranormálních jevů se dá vysvětlit, a většinou je to lehčí, než se zdá :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dě pic,jak to tady vsechno ctu tak tomu zacinam verit:Da to ted ctu vecer sam doma:Ddoufam ze dnes usnu v klidu a na videa se koukat radsi nebudu,ale k tematu. sice tom uneverim ze sem to videl,ale fakt jednou vecer sem koukal z okna(na proti asi 150m je hřbitov,takze to nemam zrovna dobry:D) sem nekoho videl,ale ne cloveka jako zivyho proste zablesk neco jako ducha a zdalo se mi ze dokonce nechodil,proste letel,videl sem ho fakt chvilku,proste kousek letel a pak se na me koukl,nastesi byl daleko takze sem ho presne nevidel,ale zdrhal sem za rodicema se s nima koukat na film,ptz v posteli bych to nevydrzel,sem byl fakt pos.... . ted taky fakt nekecam,jako casem sem na to zapomel atd. ale jak to tady od vas ctu tak sem si vzpomel:D

edit: chjo uz se ted zase bojim,jak sem sam,snad doborou noc svem:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pockej, tys videl postavu ktera byla 150 m od tebe ze se na tebe podivala ?
jj prave jak to bylo daleko tak sem nevedel co to je,jako presne nevim jestli se otocila na me,jestli to byl oblicej ale proste fuj!!!!hlavne jak je hrbitov jako by niz(nadmorska vyska)tak sem mel good vyhled,proste koukam z okna najednou zazomoju ocima a gatě plny:)

edi:nebo to mozna prehanim, 120m +-,presne nevim

4luk3z: no fuj ted jak tady o tom kecam tak sm s toho tvyho helgasta lekt,ty maj taky husty oci:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajimavej topic a metuj me fakt dostal.. :D

Jediny u ceho jsem se fakt lekl bylo mi asi 10 let, cekal na matku doma sam a koukal jsem na nejakej porad o UFO... Jak si takhle lezim a koukam na ten porad jak to tam rozebiraj tak si rikam ze UFO fakt je... Porad skoncil a ja byl strachy mimo :D A najednou se ozvalo silne pipnuti (v televizi behali tvurci atd takze televize byla zticha) Ja ztrnul a nedychal :D Uplnej sok co to muze byt... Pak po pul hodine co jsem se odhodlal vztat jsem videl ze se mi nabili baterky :D (nabijecka pipnula)

Ale ja od mala jsem byl furt pod stresem protoze se muj bratr strasne bavil me strasit....

Napr jsem usinal jedine s pohledem na dvere pokoje. Musil jsem se uplne vycerpat az jsem usnul :D

To co rikal metuj tomu bych i veril. Dite nema duvod proc si vymyslet a nema co si vsugerovat.

Ale kdyz uz je nekdo vetsi tak uz je to do nejake miry vsugerovani. Vsadim se ze kdo tady cte tak se mu do tydne do pul roku stane neco divneho!

Edit : dekuju piggy za upozorneni ze jsem na matku cekal 10 let :dozey: :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu