Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Paranormální jevy


azgard

Recommended Posts

Jak už tady několik lidí psalo,mě se nejčastějc stane to,že se mě něco jako zdá,ale neni to sen,nwm jako kdyby sem koukal na TV ale měl ji těsně u očí a potom se to někdy stane...nwm proč ale stává se mi to často...ovšem dojde mi to , že už sem to viděl až potom co se to stane...ale někdy třeba v polovině toho děje např věty...a když to chci změnit,jako že bych do toho něco řek ,tak to prostě nejde. Nevim proč. už sem se mrtěkrát soustředil že to narušim,ale nejde to...Jinak sem asi nic neviděl...když něco vidím tak to je většinou z toho že sem koukal na nějakej strašidelnej film nebo něco...a pak mam prostě divnej pocit...proto na takovýhle věci radši ani někoukam :) Ale Metuj tys mě teda dostal ! Koukal sem na něco o tom jak si tady vyprávěl,a někde na jinym foru sem narazil na něco podobnýho,a bylo to taky z pardubic...Mě se zdali strašidelný sny když sme se přestěhovali a mrtě sem se bál...chodil sem do druhej třídy :) a měl sem jeden skoro stejný jako psal Re.conect !!! ten druhej co psal : To bylo jakoze sem nakej vojak a plazim se u nas za zahradou po poli... sem postrelenej a strasne trpim... prislo mi to vzdycky hrozne realny jako kdybych v puse opravdu citil krev... vsechno bylo zniceny a ja se tam jenom plazil a pak me vzdycky nekdo zastrelil...

Tak něco takovýho se mi zdálo skoro furt...a přesně jako píšeš , taky mi to přišlo mrtě reálný... Nebo se mě zdá že se mi něco děje...např co si zpominam bylo že sem byl z babičkou na zahradě a přiběhli nějaký vlci nebo co...mrtě stršidelný a začli kolem nás běhat. Potom sme začli utíkat ale mě jeden doběhnul a jakoby mě podebral a já sem letěl na zem, a jakmile sem dopadnul na tu zem,Sem se probudil a boleli mě záda a trochu mě v nich jakoby brnělo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mě trefí mě se o tom zdá a potom vstanu a tak do 2-3 hodin se to stane ale nevýhodu to má že si na to vzpomenu až když se to stane doopravdy ale někdy o tom vím ale neberu to vážně a nebo to prostě vím( nestává se moc často :cry:)

j přesně já to taky neberu vážně říkám si to byl jenom sen jo a ještě sem dávno na Discovery viděl pořad a bylo to o nějakém chlápkovi co měl taky takové sny ze začátku se mu prý zdálo něco o vykradení banky a jak si druhý den přečetl noviny tak si vzpomněl na ten sen.Ty sny míval často a prý spolupracoval s policií

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímavy :) já co si pamatuju taj jsem ve snu "budoucnost nepředpověděl " akorát když jsem byl menší jsem měl sen že se mi chce na záchod tak vstanu du na záchod a vychčiju se a blaženej pocit a v tu chvíli se probudim pochcanej a nebo to zjistim až ráno :D ,ale to mi bylo tak 8 :DD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě na jednu věc si pamatuju, ale to jsem byl při vědomí... S kámošem jsme něco popili :D a on šel směrem k nám na zahradu...Pak jsem se zvedl a šel jsem na záchod v hodbě jsem omdlel... Pak jsem se po 2 minutách probrál a bolela mě hlava :D:D...Ale to může být tím že jsem se jebl o zeď...

A s tím mluvením v noci... Stalo se mi to opět... Asi týden po pohřbu dědy... Ale teď jsem se nasštval páč mě to vzbudilo a já se chtěl vyspat... a chodil jsem po pokoji... Vycházelo to ze stupaček... A čím blíž jsem byl tím víc to huhňalo... Až jsem se pak na to vysral a ignoroval sem to... A těm co se toto také stáva, tak jsem přišel na fintu--- jednoduše si na něco vzpomeňte(nebo uvažujte´) hlavně aby se tam mluvilo a poté jestli to vydržíte, tak usnete :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, mě se taky stává že se mi něco zdá , pak na to prostě zapomenu a třeba po 2 měsících se to stane ... ale né celej ten sen prostě jen okamžik ... a vždycky si prostě najedou uvědomim že už jsem to někde viděl ... celkem zajímavý :bash: jinak nic paranormálního se mi zatim nestalo ... a doufám že nestane protože už bych to asi nerozdejchal , nicméně jedna věc by tady byla : jelikož máme celkem velký dům, a bydlíme jen v prvnim patře takže přízemí je volné ... takže sme tam na jednu půlku nechaly udělat byt a pak ho pronajaly , no a té paní co tam bydlela s přítelem když jednou přišly domu tak měly všechny obrázky co měly na stěně spadlý ... asi by se našlo vysvětlení ale i tak mi to přišlo zvláštní :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mně se sny zdají opravdu málo a když už tak sou to jen utžky něčeho ale stlo se my když sem byl jednoun na taboře tak sme bydlil v takových chatkách hrozně starích no a sklukama sme něco rozebírali asi do 2 a pak sme si řekli že pudeme všichni na zachod bo je tma(bylo nam asi 12) tak sme šli do lesa bo to bylo bliž začali jsme chcat a zničeho nic jeden začal couvat s vystašenym vyrazem a pak se otočil a začal zdrhat zastavil se asi po 10m a my hned zanim co se mu stalo a řekl že něco vyděl že si nedokaže spomenout co to bylo ale nemohl stoho spustit oči a hrozně se toho bal no my všichni už posrani tak zme šli spatky vejdem do chatky lehnem a porad sme se ho ptali co vyděl no a najedno začla skřípat podlaha a to skřípání šlo jakoby k onku pak to přestalo a okno se velikou rano zabouchlo.

No a to je jedine co se my kdy stalo samozřejmně že to okno mohl zabouchnout pruvan ale to skřípání ktomu oknu je fakt divne no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle me sen zobrazuje to cim si prosel takze se tam zobrazuje to co si zazil a tak a jakmile si mozek promitne vse tak se probudis takhle to chapu ja a jakmile toho prozijes vic tak se probudis nekde uprostred toho a mozek dalsi noc vybere jinou cast pribehu tak to je rozhazeny ale kdyby sis to dal k sobe tak podle me to mas sestaveny proste vse co si prozil

Tak to jsem si teda užil, jestli jsem zažil všechno co se mi zdálo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja ani zas "paranormalni jev" asi nevidel ale deje se mi neco divneho vzdy kdyz chrapu hlavou u zdi (tzn. sem k ni otocenej) tak se mi zda ze se mi stane neco spatneho vzdy (ve snu) nevim proc to tak je kdyz sem otocenej proti zdi tak je to normalka ale ke zdi vzdy nejakej horor :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo lidi mě se snad nikdy nic nestane,asi na to mám smůlu,možná snad člověk jako já pevně rozhodnutej že nic takového neexistuje to možná ani zažít nemůže kdo ví co ? Na druhou stranu tohle úplně vyhledávám "adrenalin" to je moje chodit tam kam se lidi bojej jenom proto že mě to baví největší prča kterou si pamatuju je že sme byly se třídou někde na nádrži a ta byla děsně hluboká ale fakt úplně děsně a všichni se bály jenom se opříd o zábradlý aby se s nima neshroudilo a já si tam v klidu opřu pařim na NDS poho .. D::D:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme měli dneska něco ve škole, žýe v Jihlavě je nějaký dům byl bílej, co nám ukazovala nic víc už si nepamatuju ( nedával jsem pozor ) Vím, že říkala že se tam stali nějaké paranormální jevy které do dnes nemůže nikdo vysvětlit, tak mě to zarazilo a vzpomněl jsem si na tenhle topic..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, mě se taky stává že se mi něco zdá , pak na to prostě zapomenu a třeba po 2 měsících se to stane ... ale né celej ten sen prostě jen okamžik ... a vždycky si prostě najedou uvědomim že už jsem to někde viděl

Kámo, mám to samý. Prostě se ti něco zdá, úplně to zapomneš a za pár dnů se to stane a v tobě jakoby hrkne a prostě víš, žes to samý už jednou viděl a prožil.. je to fakt zvláštní pocit.. třeba včera když jsme byli s kamarádama venku.. tak zase - situace, kterou jsem už jednou ''prožil''.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak my sme davnejsie robili na chatboxe ohladom takychto paranormalnych javov vselijake pokusy.

Dost som sa zaujimal o veci ako Lucidne Sny (sen v ktorom vies ze snivas a mozes robit absolutne vsetko)

potom astralne cestovanie (opustenie tela atd.) to som moc neskusal a par ludi si potom zo mna robilo srandu ze tekk ? :D (ides do toho kastralu ? )

Zaujimal som sa aj o Autosugesciu a prekvapilo by vas jake divy dokaze v mozgu porobit len, to ze necomu pevne verite. Ked z celeho srdca verite ze za dverami neco bude, tak tam urcite neco bude aj ked len na zlomok sekundy :) Lahko sa potom da manipulovat s ludmi ked viete ako ;)

No duchov a tak ako vy som este nevidel ale raz, ked sme boli v skole v prirode (mal som asi 8 rokov), boli sme mali, neskazeni roznymi ducharskymi pribehmi a hlavne nezhuleni. Hrali sme jednu sutaz pri ktorej sa behalo po celom areale. Jedna cast sutaze bola pri lese (v kazdej casti caka ucitelka a povie nejaku otazku atd.) no tak sme dobehli k tomu lesu (boli sme 3), kuknem do toho lesa a vydim tam cloveka celeho obleceneho v bielom jak sedi na pni. Tak poviem dalsim kuknite a tiez to videli. Ucitelka sa pozrela tiez a nevidela tam vobec nic :shock: . Tak neviem co to bolo ale vtedy ma to dost vylakalo :D Tak sme po sutazi dosli na izby. Izba to bola taka podkrovna s oknom naklonenym k oblohe a na nom bola siet. Zacalo prsat a na tej sietke sa zacala robit z kvapiek taka divna tvar. Videli sme to vsetci a jednoznacne to vyzeralo ako ludska tvar. Mimochodom. Cely tyzden tam bolo pekne ale vzdy a opakujem vzdy ked sme sa priblizili k tomu lesu zacalo silno prsat (a to bolo upe super pocasie) A to je vsetko :D

Vsetko co som napisal je cista pravda presne ako si ju pametam . Neviem ci to bol duch alebo nejaky hulic ale urcite to nebola sugescia - v tom veku som na ducha ani nepomyslel.

K tomu Déjà vu . To je vraj sposobene tym, ze podnet zvonku najprv ide do jednej hemisfery a niekedy sa stane, ze do druhej hemisfery sa dostane trosicku neskor. Vam sa potom zda ze "toto tu uz bolo" no ano bolo to tu pred stotinou sekundy v prvej hemisfere :)

Tymto nechcem reagovat na tych, ktorym sa plnia sny. To je nieco ine :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trošku OT ale je mi divný že když na něco ve snu šahám tak to cejtím jak kdybych šahal na něco hmotnýho.. jako zatim se mi nepodařilo něco ve snu jíst třeba bych to normal cejtil :D ale to lucidní snění bych chtěl taky ovladat.. astralní cestovaní sem taky zkoušel jako asi dvakrat sem měl pocit že už budu venku.. jestli znáte takovej pocit že se probudíte a cuknete sebou tak něco podnobnýho sem cejtil když sem prováděl astrální cestovaní.. něco takovýho i popisovali a korát že já se vždycky lekl že sem přestal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste pridam prispevek ktery by mohl nekoho mozna zajimat... Ja se uz od malicka rad zabyvam paranormalnimi jevy s moji sestrou... ona se zajima o UFO... ale zpatky ke me... kdyz sem byl mensi cca 10-12 let tak sem zjistil ze sny se odviji od toho na co pred spanim myslim... vzdy sem myslel treba na hru Red Alert 2 a pak se mi o tom zdalo... a kdyz sem myslel na nakej hroznej film tak pak sem mel nocni mury... rekl bych ze to u me tak funguje do ted... schvalne to zkuste... nekde mam zahrabanej jeste takovej denicek kam sem si zapisoval hned rano sny... mozna ho vyhrabu a o neco se svama podelim ale newim... kazdopadne nektere sny se daji ovladat a to sou ty nejkrasnejsi... napr. s vysnenou partnerkou nebo s osobou kterou milujete,ale pak je blby to rani probuzeni kdyz zjistite ze to byl jenom sen.

PS: Jdu spat a schvalne skusim na neco myslet a zitra vam reknu... je velka pravdepodobnost ze se mi neco bude zdat protoze sem dlouho nemel sen... a navic dneska je fakt divnej den.

Edit : No tak mi to nevyslo... pred spanim sem myslel na Soul Calibur a taky na novej mobil ale zdalo se mi ze mi vyhorel xbox a ja ztoho byl uplne vedle,tak mi tata koupil PS3 a PSP xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste pridam prispevek ktery by mohl nekoho mozna zajimat... Ja se uz od malicka rad zabyvam paranormalnimi jevy s moji sestrou... ona se zajima o UFO... ale zpatky ke me... kdyz sem byl mensi cca 10-12 let tak sem zjistil ze sny se odviji od toho na co pred spanim myslim... vzdy sem myslel treba na hru Red Alert 2 a pak se mi o tom zdalo... a kdyz sem myslel na nakej hroznej film tak pak sem mel nocni mury... rekl bych ze to u me tak funguje do ted... schvalne to zkuste... nekde mam zahrabanej jeste takovej denicek kam sem si zapisoval hned rano sny... mozna ho vyhrabu a o neco se svama podelim ale newim... kazdopadne nektere sny se daji ovladat a to sou ty nejkrasnejsi... napr. s vysnenou partnerkou nebo s osobou kterou milujete,ale pak je blby to rani probuzeni kdyz zjistite ze to byl jenom sen.

PS: Jdu spat a schvalne skusim na neco myslet a zitra vam reknu... je velka pravdepodobnost ze se mi neco bude zdat protoze sem dlouho nemel sen... a navic dneska je fakt divnej den.

Me taky rikali ze kdyz jsem nekam neco zalozil a zapomel kde to je tak at na to myslim pred spanim... Ale houby :D. A hlavne kdyz se zbudim tak mam sen jeste jako prave zkouknuty film a do 10 minut ani nevim co jsem mel za sen xD

Me jako malyho nechteli nechavat koukat na nejaky horrory protoze bych pak mel nocni mury.. Nestalo se mi to ani jednou :D. Jinak jsem rad koukal na akta X. I kdyz nektere z nich staly za ...

Je to individualni vec :)

PS: Nekde jsem slysel ze se sen "deje" nekolik minut pred tim nez se "biologicky" a podle toho kdyz uz se vyspite probudite. Nevim kolik je na tom pravdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu