Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Paranormální jevy


azgard

Recommended Posts

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no dobrý zdálo se mi že me chce nekdo zabít ale přesně v tom okamžiku jsem se vzbudil.uff.a pak se mi ještě zdálo o lidi z lecebny a tam byl masakr motorovou pilou a taky jsem se vzbudil.uff.

ja si myslim ze se musite vzbudit protoze by vas opravdu cekala smrt.hrůůza.a to jsem spal tou hlavou ke zdi.uz to nikdy nebudu zkouset.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste pridam prispevek ktery by mohl nekoho mozna zajimat... Ja se uz od malicka rad zabyvam paranormalnimi jevy s moji sestrou... ona se zajima o UFO... ale zpatky ke me... kdyz sem byl mensi cca 10-12 let tak sem zjistil ze sny se odviji od toho na co pred spanim myslim... vzdy sem myslel treba na hru Red Alert 2 a pak se mi o tom zdalo... a kdyz sem myslel na nakej hroznej film tak pak sem mel nocni mury... rekl bych ze to u me tak funguje do ted... schvalne to zkuste... nekde mam zahrabanej jeste takovej denicek kam sem si zapisoval hned rano sny... mozna ho vyhrabu a o neco se svama podelim ale newim... kazdopadne nektere sny se daji ovladat a to sou ty nejkrasnejsi... napr. s vysnenou partnerkou nebo s osobou kterou milujete,ale pak je blby to rani probuzeni kdyz zjistite ze to byl jenom sen.

PS: Jdu spat a schvalne skusim na neco myslet a zitra vam reknu... je velka pravdepodobnost ze se mi neco bude zdat protoze sem dlouho nemel sen... a navic dneska je fakt divnej den.

S timhle souhlasim, zrovna vcera kdyz jsem cetl tenhle thread,tak jsem chtel myslet na neco jineho, myslel jsem na mobil ktery jsem si objednal, a ono se my o nem zdalo:wohow:. A nebylo to poprve, ale zato zadne Dejavu jsem nezazil, ani ovladatelny sen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi ja vas nechci strasit a ani si nic nevymyslim.. ale dejte si pozor na to o co prosite :D duchy bych nikdy v zivote nevyvolaval :D.. tata (bejvalej farar) mi opravdu potvrdil ze tyhle posedli lide existujou ze jsou v nich demoni a ze byl u par pripadu kdy to z lidi vymital... ( a to neni kec ) celkem je to desivi.. je to daleko horsi nez kdyz skuci prase. proste krik neceho co nezname.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi ja vas nechci strasit a ani si nic nevymyslim.. ale dejte si pozor na to o co prosite :D duchy bych nikdy v zivote nevyvolaval :D.. tata (bejvalej farar) mi opravdu potvrdil ze tyhle posedli lide existujou ze jsou v nich demoni a ze byl u par pripadu kdy to z lidi vymital... ( a to neni kec ) celkem je to desivi.. je to daleko horsi nez kdyz skuci prase. proste krik neceho co nezname.

sakra nestraš :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kámo, mám to samý. Prostě se ti něco zdá, úplně to zapomneš a za pár dnů se to stane a v tobě jakoby hrkne a prostě víš, žes to samý už jednou viděl a prožil.. je to fakt zvláštní pocit.. třeba včera když jsme byli s kamarádama venku.. tak zase - situace, kterou jsem už jednou ''prožil''.

Taky se mi to občas stává a pak přemýšlím kde už sem to jenom zažil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dobrý zdálo se mi že me chce nekdo zabít ale přesně v tom okamžiku jsem se vzbudil.uff.a pak se mi ještě zdálo o lidi z lecebny a tam byl masakr motorovou pilou a taky jsem se vzbudil.uff.

ja si myslim ze se musite vzbudit protoze by vas opravdu cekala smrt.hrůůza.a to jsem spal tou hlavou ke zdi.uz to nikdy nebudu zkouset.

zed je oskliva vec :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to joo no.taková hnusně modrá.a nejblbší že naty zdi jsou hned u hlavy plakaty harryho pottera tak se mi o nem zda.no je 23:26 tak doufám ze se mi nebude zdat neco spatnyho.:(

Sry za OT...ale georgíku jdi už radši spát, kecáš zase z hladu...:lol:.Jinak mě se zdají divné sny...paranormální jev je sen kdy prostě vyletím a padám a padám...nevím kam a nikdy nedopadnu:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě když bylo 11, hrál sem u pc na PSP, obrazovka vypnuta, PC vypnutej, Bedny vypnuty, bedny měli jít reklamovat, nebyly v elektrice, najednou v nich slyšim takový praskání... dám k nim ucho, a najednou, veřte nebo ne, ucho jakoby se mi tam přicuclo, a v tu chvíli sem slyšel zemřelého dědu, když sem pocejtil, že přicucnutí povolilo, a chtěl sem dostat ucho z repráku, najednou mě nekdo za ucho táhnul, byl sem posran**...

pak mě to pustilo, otevřelo a zavřelo se okno(nebyl vítr) a konec... Byla to moje nejhorší chvilka života... Proč to je sakra?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to me se stalo: s partou kámošu jsme v noci hrály fotbal...a najednou vidím v okně modrou hořící lebku a kolem ni modrý plameny...reknu to klukům oni kouknou a viděli to samé...pak to jakoby vyletělo a jakoby bouchlo,ale bez zvuku.Ja byl poto...pac byla 1 v noci:D

Mohlo se jednat o kulovy blesk. Muzou mit kulaty nebo sisaty tvar, coz muze pripominat lebku. Dale muze mit libovolnou barvu vcetne modre a jeho okraje jsou bud nepravidelne (efekt horeni) nebo hladke. Kulovy blesk muze prochazet sklem a mizi bud vybuchem nebo zmizi postupne. (zdroj: wikipedia)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua ja ten topic nemel cist "vcera" v noci...jsem sel spat celkem pripos****...me se asi nic takoveho nestalo ale nekdy mam taky pocit Dejavu...proste situace ktera se mi nekdy uz stala...a kdys se snazim ji zmenit tak to nejde proste...a nasem baraku vzdy jsou slyset nekdy divny zvuky...jako treba v tom nejvyssim patre(spis v prostrednim) slysim jako kdyby tam nekdo chodil...ale tak sice je tam pes ale to mi zrovna neprijde jako chuze psa, to co slysim...nemam duvod tu lhat ale vcera jsem se bal celkem jako i otevrit oci, kdyz jsem byl v posteli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takovéto věci se často stávají a někdy jen už z toho že myslíme na to, na co bychom neměli..abych řekl pravdu tak se mi taky takové věci stávají, je to nepříjemné a když člověk sní, tak mu to přijde hrozně reálné a často se u toho spotím...

často se mi zobrazovalo, že jsem ležel na rohu postele rodičů, ale ta byla budto mnohem větší nebo já mnohem menší a po ní se valil obrovský kámen a já nemohl nic dělat...

nepříjemných snů se mi zdálo už hodně (nebudu je tady vypisovat)

a jevy no je pravda, že taky..občas když třeba v zimě jdu ráno do školy (cca 6:30) tak často nikde ani živáčka a mám nepříjemný pocit že za mnou někdo jde, že mě někdo pozoruje a tak někdy radši běžím co nejrychleji na zastávku..která je u hlavní ulice, takže tam aspon jezdí auta...

btw good topic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua ja ten topic nemel cist "vcera" v noci...jsem sel spat celkem pripos****...me se asi nic takoveho nestalo ale nekdy mam taky pocit Dejavu...proste situace ktera se mi nekdy uz stala...a kdys se snazim ji zmenit tak to nejde proste...a nasem baraku vzdy jsou slyset nekdy divny zvuky...jako treba v tom nejvyssim patre(spis v prostrednim) slysim jako kdyby tam nekdo chodil...ale tak sice je tam pes ale to mi zrovna neprijde jako chuze psa, to co slysim...nemam duvod tu lhat ale vcera jsem se bal celkem jako i otevrit oci, kdyz jsem byl v posteli.

Dejavu mívám taky, jako kdyby se některá situace už někdy stala :ziped: Asi to bude sugesce, ale nevim, mám vždycky takovej divnej pocit, teď už se to děje míň, když sem byl menší bylo to pravidelný, teď je to jen zřídka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dejavu mívám taky, jako kdyby se některá situace už někdy stala :ziped: Asi to bude sugesce, ale nevim, mám vždycky takovej divnej pocit, teď už se to děje míň, když sem byl menší bylo to pravidelný, teď je to jen zřídka...

Mno takze ja jsem jeste mensi tak to asi budu mit ted dost pravidelne:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

tak, mě se občs stává tolik divnejch věcí, ale zase člověk nemůže vše svádět na paranormální jevy. Každopádně, jednou jsem jel autem a projížděli jsme přes totální prde* světa a kolem cesty šli kluk s holkou ve starejch krojích a bledí jak mrtvoly. Od té doby pořád uvažuju, jestli se jednalo o duchy nebo zase jen zapracovala moje fantazie :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak, mě se občs stává tolik divnejch věcí, ale zase člověk nemůže vše svádět na paranormální jevy. Každopádně, jednou jsem jel autem a projížděli jsme přes totální prde* světa a kolem cesty šli kluk s holkou ve starejch krojích a bledí jak mrtvoly. Od té doby pořád uvažuju, jestli se jednalo o duchy nebo zase jen zapracovala moje fantazie :D:D:D
spis sli z nejaky slavy vozraly jak prasata..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu