Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Proc je forum mrtvy?


IceTower

Recommended Posts

1.) Málo lidí s NDS

2.) Kdyby tu měla být každá hovadina (jakože na NDS jich je hodně), tak je to tu zaspamované

3.) Jak už řekl sysasysa je málo dobrých her

a teď proč tu meleš že je to tu mrtvé, tak stím něco začni dělat když se ti to nelíbí ne? Ne každý na to má čas a ty zjevně ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tomhle s vama souhlasim ale od ctvrtka se tu nic neobevilo a me to prijde ze tahle sekce pomalu umira

Tim že tu budeš tlachat tak tomu moc nepomůžeš, co kdybychom to tu LOCKnuli a ty by si teda začal něco pro NDS sekci dělat když už to NDS máš a zřejmě máš i čas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tim že tu budeš tlachat tak tomu moc nepomůžeš, co kdybychom to tu LOCKnuli a ty by si teda začal něco pro NDS sekci dělat když už to NDS máš a zřejmě máš i čas?

Co kdyby místo locku jste mu poradili, co by mohl dělat, aby ta sekce ožila? Třeba by rád, ale nemá nápad. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On sám jako jedinec toho moc nenadělá. Diskutovat o hrách sám se sebou moc nejde. Já když sem se na fórum regnul vloni v květnu když sem eště neměl PSP tak tu diskuze o NDS docela jely ale hodně lidí prostě odešlo nebo přešlo na jinou konzoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On sám jako jedinec toho moc nenadělá. Diskutovat o hrách sám se sebou moc nejde. Já když sem se na fórum regnul vloni v květnu když sem eště neměl PSP tak tu diskuze o NDS docela jely ale hodně lidí prostě odešlo nebo přešlo na jinou konzoli.

Jasně že se diskutovat bude a že to neudělá sám ale někdo musí začít o něčem diskutovat apod., to je jasné že by se ostatní přidali mg..

Tu je to mrtvé a od toho je web dsko.eu, který teď moc nefunguje nejsou lidi ani čas, sám občas něčím přispěju takže byste mohli i vy, ale je toho tam dost na dobré čtení. NDS sekce zde slouží spíš k výměnám,prodejím,downloadům, radám s FW apod. takže nevím co si tu představjete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tím že tady má malo uživatelů NDS,nebo sem chodí lidé co napíšou 5-10 a už se neukážou,taky doufám že tady nebude tak mrtvo a příjde další vlna lidí co koupí DSi a budou kvalitně přispívat....

Určitě nebude špatné udělat nějaký tutoriá apd...v tutoriál sekci mám několik tutoriálů akorát já a pár dalších uživatelů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu