Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ChickHEN pro PSP TA-088v3/3000


tekken90

Recommended Posts

Lidi sakra nevíte co dělám špatně??? Asi tak týden mi ten HEN šel spouštět na po prvé max na po druhé, ale poslední dva dny se mi hne nechce spustit vůbec ať zkouším všcechny různé fígly, které tu radíte. Fakt nic nejde... :(( Nevíte co s tím??
CAU,kamos to zkusel na svojem PSP a kdyz ajedu do photo tak PSP zamrzne a po chvily se resetuje nevite co s tim?

není žádnej 100% způsob... zkoušet, zkoušet, zkoušet....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 969
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Lidi sakra nevíte co dělám špatně??? Asi tak týden mi ten HEN šel spouštět na po prvé max na po druhé, ale poslední dva dny se mi hne nechce spustit vůbec ať zkouším všcechny různé fígly, které tu radíte. Fakt nic nejde... :(( Nevíte co s tím??

jak ti tu píše vetsina lidi zadny zpusob na to presne není proste každy to spouští jinak já to třeba uplne normálne spustím najetím do ty složky to mi vzdy spustí na první nebo druhý pokus(2 gb karta), když jsem skousel bootovat hen na 8 Gb karte tak tam se mi po taky nevede nejak spustit , takže asi zaleží i na karte jakou máš a jestlie je Fake nebo noFake , jestli más vypnuté wi-fi ,zadné UMD v mechanice , nemít zadny obrázky (mimo henu)(to s temi obrazky mi zase delalo problem s bootem na ty 2Gb karte :D) atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Již brzy ChickHEN r3

Autor: Willow

Team Typhoon v čele s Daveem potvrdil, že chystají 3. verzi homebrew enableru ChickHEN, samozřejmě opět pouze pro PSP s oficiálním firmwarem 5.03.

Nová verze přinese řadu nových a určitě zajímavých funkcí. Především, podobně jakou u custom firmwaru M33, se dočkáme VSH menu pro nastavení ostatních funkcí, podpory pluginů a majitelé PSP Slim (2000/3000) získají přístup k rozšířené paměti. Kromě toho bude opraveno i několik drobných chyb. Aktuálně probíhá fáze testování, ale datum vydání zatím nebyl zveřejněn.

Podrobný seznam nových vlastností najdete níže.

chickhenr3.jpg

Chystané novinky:

  • VSH menu
  • podpora pluginů
  • patch PSN
  • přístup k rozšířené paměti PSP Slim
  • spoof verze systému
  • spoof MAC adresy
  • skrytí TIFF v adresáři PHOTO
  • skrytí PIC1 u homebrew
  • NandGuard

a este me docela dostalo tohle:

Komenty:

jentak dal.....nemate nekdo aspon predstavu kdy by uz to molo být flashnutelne?... to cekani je uz nekonečné

ava0.gif

Komentář ze dne: 21.05.2009 06:03:02 Reagovat

Autor: neregistrovaný - Wiloman (@)

Titulek: good zprava

Na jednom nejmenovanem foru psal jseden nejmenovany noderator ze na to by jely i ISO ale oni to nechteji a umi prej i udelat to abyl tam sel CFW ale to take nechteji protoze by pak jeji ISO.Staci jen pockat az si to vedme dark alex do ruky a je to

ava0.gif

Komentář ze dne: 21.05.2009 06:44:38 Reagovat

Autor: neregistrovaný - (@)

Titulek:

doufam ze se to bude spustet lip nez ta predchoi verze ale jinak

best

ava0.gif

Komentář ze dne: 21.05.2009 07:04:44 Reagovat

Autor: [otecius] - otecius

Titulek: Flash

Flash mozna bude az tem kdo maji PSP 3000 skonci zaruka

P.S.Je to jen muj nazor nic neni jisty

ava0.gif

Komentář ze dne: 21.05.2009 07:21:44 Reagovat

Autor: neregistrovaný - (@)

Titulek: Re: Flash

Nn pokud by se to psp povedlo flashnout tak by bylo mozny tam taky hodit z5 OFW ne?

jo a jeste blbej dotaz:co je ten NandGuard?:-)

ava0.gif

Komentář ze dne: 21.05.2009 11:16:55 Reagovat

Autor: [betax] - Lukáš (betaxer@gmail.com)

Titulek: Ach jj

Oni ISO jim nejde psali to na pspgen.com spíše se o to snaží protože ono to iso otevře ale nejde spustit daná hra.Navíc CFW není možný protože po přepsání flash0 se psp brikne(zamrzne) oni jedou hezky pomalu ale ten HEN mají opravdu otřesnej (ani icq program nejde(sekne se)) doufám že tady ho zlepší. Nejlepší bude ta 64mb pamět díky které je vidět že už mohou zajet přímo do PSP čili CFW se přiblížilo o dost.

Jinak k tomu ISO/CSO opravdu už uměj otevřít ačkoliv je to komplikované jenže je tu problém s tím že hra se nespustí.Snad ani nemusím říkat že jestli se jim to povede tak bude velikej průser protože přestanou vydávat se hry protože to vydaj jeden to koupí přez a hodí to do ISO a lidi stáhnou už jen atk atk...

A pokud jde o DARK-ALEXE tak ten opravdu začal s 5.50 M33 a chce aby to šlo na CHICKHENU.

Ehm toto jsem přečetl všude možně takže se něco může lišit

ava0.gif

Komentář ze dne: 21.05.2009 20:08:19 Reagovat

Autor: neregistrovaný - Wiloman (@)

Titulek: Re: Ach jj

Tak to si se trochu zmili uz vydali iso loader a ten iso umi spustit ale nechteji ho jeste vydat :-(a ten hen by umnel iso take spustit ale uz od zacatku pisou ze to dlat nebudou kvuli toho ze pak nebudou nove hry tak ja si psal :-)a ten CFW co ted dela dark ale se ma spustit pomoci toho CHICKHEN ale bude to dlouho trvat nez to udela tak at to nebrickne psp a nebude to 100% bezpecne.

Okopirovane z psp.novinky.org a napsal wollow

MOJE REC:

ZAJIMAVY PISTE NAZORY!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a este me docela dostalo tohle:

Komenty:

jentak dal.....nemate nekdo aspon predstavu kdy by uz to molo být flashnutelne?... to cekani je uz nekonečné

ava0.gif

Komentář ze dne: 21.05.2009 06:03:02 Reagovat

Autor: neregistrovaný - Wiloman (@)

Titulek: good zprava

Na jednom nejmenovanem foru psal jseden nejmenovany noderator ze na to by jely i ISO ale oni to nechteji a umi prej i udelat to abyl tam sel CFW ale to take nechteji protoze by pak jeji ISO.Staci jen pockat az si to vedme dark alex do ruky a je to

Tak tady je jasne videt KDO pravidelne sleduje deni na nejlepsim ceskym PSP foru.. Tyhle lamsky kecy me sundavaj ze zidle. BTW: komenty nenechama vsechny kvuli delce postu.. :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) dokud se neprolomí ochrana novych desek tak žádny M33 nebude

2) ISO soubory by šli na HENu o tom neni ani pochyb ovšem davee (pokud se to tak dá napsat) tu funkci jednoduše zakázal

3) pokud HEN R3 dokáže spustit pluginy tak by teoreticky ale jen čiste teoreticky mnelí jít i iso soubory v nejakém loaderu ovšem zase je otazka taková jestli to nezablokují :D

(ps: ano jsem lama)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) dokud se neprolomí ochrana novych desek tak žádny M33 nebude

2) ISO soubory by šli na HENu o tom neni ani pochyb ovšem davee (pokud se to tak dá napsat) tu funkci jednoduše zakázal

3) pokud HEN R3 dokáže spustit pluginy tak by teoreticky ale jen čiste teoreticky mnelí jít i iso soubory v nejakém loaderu ovšem zase je otazka taková jestli to nezablokují :D

(ps: ano jsem lama)

pluginy a hb/iso jsou úplně jiný věci...

ISO loader? By mě zajímalo kde se tomu dočet, stejně tak i kde se dočetli, že se chystá cfw5.50 od DA

to mě taky :D..spíš někdo neumí anglicky, protože na DAXově webu se psalo, že DAX žádnej 5.50 M33 nechystá :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to prostě nechápu.......narážim na to, že ty ISA nechtěj povolit kvuli tomu, že by nebyly pak nový hry.....tj podle mě dost blbost, páč starší PSP taky byla většina flashnutá a hry vyházely pořád a pořád nový, to, že nechtěj iso kvuli tomu mi přijde jako dost blbá výmluva. (prosím neukamenovat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim no jestli ,ale Sony na E3 predvede nove PSP bez UMD tak uz je docela jedno jestli hry budou nebo nebudou vychazet protože Sony UMD odpiskala ,ale Daveemu to asi nedochází

a v cem budou vychazet hry? esli budou nekde na netu jako na iphonu tak bude dalsi rok trvat nez zjisteji jak to ojebat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu