Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ChickHEN pro PSP TA-088v3/3000


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 969
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jen se chci ujistit, zda jsem vše správně pochopil:

Mám nové PSP 2004PB, na krabici je ještě G, FW 4.01. Pokud použiji postup zde uvedený:

1. Nejdříve si do PSP natáhneš FW 5.03

2. Potom si do PSP natáhneš ChickHEN

3. Potom si tam natáhneš CFWEnabler nebo 5.03 GEN-A

4. ISO/CSO hry nakopíruješ do složky ISO v rootu karty...

Budu moci spouštět ISO hry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se chci ujistit, zda jsem vše správně pochopil:

Mám nové PSP 2004PB, na krabici je ještě G, FW 4.01. Pokud použiji postup zde uvedený:

1. Nejdříve si do PSP natáhneš FW 5.03

2. Potom si do PSP natáhneš ChickHEN

3. Potom si tam natáhneš CFWEnabler nebo 5.03 GEN-A

4. ISO/CSO hry nakopíruješ do složky ISO v rootu karty...

Budu moci spouštět ISO hry?

ano, na rootu karty udelas slozku ISO a tam si davas ISO, CSO hry, a pak je spustis v GAMES

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vse mi funguje, mam 8GB kartu SONY, ChickHEN vzdy hned na poprve, staci mi pri najeti na slozku pocitat do peti, potom ji otevru a nic jineho nedelam, a vse frci bez problemu, pote spustim CFWEnabler 3.60 a uz jedou ISO hry..jen mam jiny problem, kdyz jsem v menu PSP, tak vsechny tlacitka funguji bez problemu, ale kdyz chci ukoncit spustenou hru, tak mi proste nefacha zadne tlacitko a nejde to jinak, nez natvrdo restartovat PSP a vse absolvovat od zacatku..netusim jestli to je HW chyba, ale kdyz to funguje v menu, tak asi nee..nestalo se to nekomu? netusite? pls za radu, ja to vlastne delal pro syna, pro me by asi problem nebyl, ale zkuste vysvetlit 5-ti letymu klukovi, jak ma spustit ChickHEN a potom ten CFWEnabler 3.60, myslim, ze s tim asi flakne do kouta, kdyz bude chtit hrat jinou hru a ja protoze nejsem cely tyden doma, mu nebudu moci poradit..:) diky za odpoved..:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poradte mi prosím dělal sem to dle návodu ten chickHEn ae nejde vždy se mi psp jen sekne a vypne mám kartu 8GB Sony Mark2..už nevím co mám s tím dělat..

najed jen na posledni obrazek a neotevirej ho a jen proste pockej nez se ti psp restartuje. pokud se ti to nepovede hned napoprve tak si z toho nic nedelej, tenhle program je hrozne nestabilni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne' date=' PSXChecker ti PSP nebrickne, bohužel ale ani neopraví ty pixely (je to na nic, ale zkusit to klidně můžeš :D). Mimochodem SONY uzná reklmaci jen pokad máš 5 nebo víc vadných pixelů.[/quote']

Jen abych předešel mím dalším otázka. Žadný program, který de spustit přes chiken nebrickne PSP, když vlastně ani Chiken do flash paměti nezasahuje, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem si uvědomil, že jsem ten checker spustil s CWF enabler. To je asi jedno, jestli tu HB věc spouštím s enablerem nebo s chikhenem, ne? A jestli mi nějaká HB brickne PSP, musím nejspíš zjistit na internetu, nebo je někde seznam "bezpečných" HB?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a když mam stáhlou tu složku tk tm je h.bin a pk PSP/Photo/Chicken hen mod2? kam mam teda dát h.bin ?když tady píšete že VŠECHNO na kořen karty ... já myslel že PSP/Photo/Chicken hen mod2 normálně do Phota ale pořád tm zbyde tn h.bin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemuzu si pomoc, ale na jednom psp se mi ChickHENR2 nedari spustit at se snazim sebevic.

Je to PSP 2000 se zakladni deskou pravdepodobne starsi nez nez TA-88v3, fw 5.03.

Na zformatovany 4GB MS Sony Mark2 spravne nakopiruju HEN. Po obnoveni default settings vypnu UMD autostart a cache a pokusim se spustit HEN.. PSP se vzdy sekne pri nacitani slim.tiff :(

zkousel jsem vsechny moznosti spusteni popsane na prvni strane.. take "zachranne" varianty A, B. Zkousel jsem i jiny MS - 8GB Sony

PSP se vzdy sekne pri nacitani tiff obrazku obrazku :/

Samozdrejme jsem to zkousel vickrat po sobe.

Pritom se spustenim tohoto HENu na PSP 3000 a PSP 2000 TA-88v3 jsem doposud nemel zadne problemy.

Jestli vas napadne cokoli, co by mohlo mit vliv na chybne spusteni HENu, sem s tim...

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z te karty na ktere ti to jede na druhem psp to nahod i na tom na kterem to nejde. a nezapomen psp vyresetovat do defultniho nastaveni!

aha takze je to kartou..

ty MS predtim uz nemam, nebyli moje, ani ty psp

ale mozna nekde vystracham 256MB kartu, tak to z ni zkusim a kdyztak pisnu jak jsem dopadl

diky za reakci

edit: lol, vono to fak bylo kartou :]]

takze vyreseno, diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu