Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

!Xbox360 z nějakého důvodu nejede (error e74 ,RROD) ,máš podobný problém ? napiš sem!


romeno

Otázka

  • Moderators

Tenhle thread jsem založil z důvodu , že xbox360 je poměrně poruchová konzole , co si budeme namlouvat , je to tak .

Takže pokud budete mít nějaký technický problém s konzolí pište výhradně sem !

Zde užitečné odkazy a rady :

Topik pro začátečníky

Chybové kódy

RROD = tři červeně rozsvícené diody na konzoli značí přehřívání nebo nějakou poruchu na desce . Xbox je nefunkční a je třeba jej reklamovat...

e74 = to samé akorát že na konzoli svítí pouze jedna červená dioda a na obrazovce se ukáže nápis ať kontaktujete servis , opět reklamace .

Pozor na oba tyto kódy se vztahuje tříletá záruka !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Dobrý den, mám problém s x360 slim již po záruce. Při hraní zamrzla a při následném vyp. a zap. se nabídl update, který se stáhl a konzole restartovala a poté se zase nabídl update a potom zase zamrzla a takto se to opakovalo několikrát za sebou. Žádný kod to nepíše akorát (některé funkce chybí nebo je poškozen. aktualizace systému je nutné je vyměnit. konzola se nyní restartuje. Pokud problém přetrvává, může se jednat o problém s paměťovým zařízením). Zkoušel jsem i aktualizaci přes usb flash a to jsem se dostal aspoň do menu vymazal mezipaměť a zase zamrzl. Po zapnutí opět update atd. zkoušel jsem vyndat i HDD. Konzoli jsem i rozebral vyčistil a po zap. vše v pořádku ale po 5min. hraní opět zamrzla a při následném zap. zase update. už si nevím rady jestli půjde opravit nebo ne.

Upraveno uživatelem Martin1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, koupili jsme HDD na XBOX 360 a všechno v pohodě. Dneska to začalo. Nešlo načíst GTA, pak jsme přesunuli data z her na ten drive. Pustila jsem Just dance a poprvé za tu dobu, co to hraju, se to zaseklo a pak se objevilo, že disk je nečitelný, ale všechny hry máme koupené přes live. Víte někdo, co by s tím mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Podívej se v dashboardu do Settings -> Storage, tam by ten HDD měl být vidět. Zkus projít složky her jestli se do nich dostaneš a případně některou zkopírovat třeba na USB flash paměť, jestli to půjde (nejlépe třeba hru, u které ti to zamrzlo). Je možné, že je vadný HDD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj všichni, mám Xbox 360 Elite, ještě stará fat verze. Je na něm RGH úprava, dělaná v r. 2012, ale dashboard je aktulizovaný v r. 2016, moc jsme na něm nehrál, nicméně včera ano a konzole se najednou vypnula  a už nejde zapnout. Trafo svítí, poradíte kdo v okolí Zlína nebo Uherského Hradiště dělá servis a zda to má vůbec smysl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže všiml jsme si, že zdroj svítí červeně. Když jej odpojím od sítě a zase zapnu svítí zeleně, zapnu Xbox360 a po 2-3 vteřinách se vypne a zdroj zase svítí červeně. Na netu jsme našel, že jde asi o porouchaný zdroj, ale nevím to jistě a druhý nejde moc sehnat. Není tu někdo z UH, popř. Otrokovic a okolí, kdo by mi pujčil zdroj abych to zkusil zda je to tím? Jde o zdroj na starou konzoli (FAT) r.v. 7/2009.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 3 minutami, jirik napsal:

Sice to asi nepomuze, ale odpoj všechny kabely a vytahni HDD z konzole. Nasledne vse zapoj a odzkousej

nepomohlo, opět to stejné, zdroj svítí zeleně, zapnu Xbox na 2s se rozjede a pak vypne a zdroj svítí červeně, musím zase odpoji ze sítě a zapojit a pak svítí zeleně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím neviem či to tu ešte niekto sleduje ale skusim to Mam xbox 360 Slim je tam freestyle ale mam problem nechce mi nabehnuť ale žiadne RROD  ani E74.. po zapnutí zdroj svieti na zeleno aj konzola mi zasvieti stredova dioda na zeleno ale už mi nenabehne kruh vobec a nič sa nedeje. Neviete niekto čo by to mohlo byť? s xboxom nemam moc skuseností ja som skor PS a PC ale tento xbox mi leží doma v skrini tak ma zaujíma či to neni len nejaký softwarový problém (napr nejaky spušťaci subor chyba) alebo je to hardware.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím...
vlastním Xbox 360 verzi S s 4 GB interním úložištěm. Postupně při hraní jsem si začal všímat toho, že se občas konzole zasekne a nereaguje do té doby dokud ji neodpojím z elektriky. Tento problém jsem přiřadil k tomu, že se konzole přehřívá a tak jsem dle návodů konzoli rozebral abych ji vyčistil a přepastoval. (do té doby to jelo naprosto normálně až na ty záseky a přehřívání) Poté, co jsem základovku vložil zpět do kovového šasi jsem dostal překvápko v podobě zelené a následně červené diody.  Tak jsem na zkoušku vyndal MB zpět na stůl a zkusil zapnout, vše fungovalo v pořádku... xbox se načetl. 
Problémem tedy je, že když vložím MB zpět do "bedny" tak nefunguje. Kontroloval jsem možné dotčení spojů MB s kovovou bednou ale ničeho jsem si nepovšiml. Nějaké rady na kterou část se zaměřit či kde a jak hledat možné řešení? V nejhorším případě celou konzoli přesunu do jiné improvizované bedny. 

Edit #1: "Zdroj mi při zapnutí svítí zeleně, při rozebírání jsem nic nepoškodil"


Předem díky za odpovědi.

Upraveno uživatelem cheetumen52
Upřesnění detailů
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu