Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Damnation


Zemakbasak

Recommended Posts

je to snad nejvetsi blbost co sem kdy hral!!! grafika->priserny, hratelnost-> jeste horsi nez u grafiky, a zbytek?-> ani se neptej.. nic sem od tehle hry necekal ale tohle je fakt moc.. stahl sem to a hral tak 3/4 hodiny a DVD uz do xka nikdy nestrcim. Jednoduse receno naprosto nemozna hra. Nevim jak tohle dneska muze nekdo vydat. A jeste ktomu ze si to muze nekdo koupit.. Me hodnoceni -> 10% a to jenom ze slusnosti.. Radsi bych si sezral nohu nez tohle znova hrat.. :?:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to snad nejvetsi blbost co sem kdy hral!!! grafika->priserny, hratelnost-> jeste horsi nez u grafiky, a zbytek?-> ani se neptej.. nic sem od tehle hry necekal ale tohle je fakt moc.. stahl sem to a hral tak 3/4 hodiny a DVD uz do xka nikdy nestrcim. Jednoduse receno naprosto nemozna hra. Nevim jak tohle dneska muze nekdo vydat. A jeste ktomu ze si to muze nekdo koupit.. Me hodnoceni -> 10% a to jenom ze slusnosti.. Radsi bych si sezral nohu nez tohle znova hrat.. :?:?

Mluvíš mi z duše..docela jsem na tuhle hru těšil a po prvních pár minutách jsem byl fakt znechucenej-divně se to hraje i vypadá..už jenom že když si na nějaký římse tak místo pro směr skoku nedáváš analogem ale RB,to mi dorazilo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mluvíš mi z duše..docela jsem na tuhle hru těšil a po prvních pár minutách jsem byl fakt znechucenej-divně se to hraje i vypadá..už jenom že když si na nějaký římse tak místo pro směr skoku nedáváš analogem ale RB,to mi dorazilo..

presne o tom mluvim fakt hnus velebnosti :D a Dante pokud si nechces skazit den tak to ani nespoustej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu