Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 2010


Mike55

Recommended Posts

mám problém střílet z velké dálky a nebo dávat z centru hlavičku a gol nwm proč ale s*re mě to......máte taky takovej problém? protože vlasnim PS3 necelej tejden a k tomu mam Fifku10 do té doby sem hral na PS2 PES 2008, 2009 a tam ty střely šli líp xD

to je otázka tréninku. Hrej online s playerama a uvidíš jaké ti budou dávat fíky ze střel i z centrů. je to prostě děsně reálné, musíš to natrénovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 189
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No tak 100% realne to teda urcite nebude. Co se tyce centru tak sem vypozoroval jednu vec. Ja uz od 09 pouzivam manualni centry a kamosi polo automaticky. No a vypozoroval sem to, ze i kdyz ty polo skoro vetsinou leti tam kam bys potreboval a hrac se do toho souboje dostane tak vetsinou stejne hlavicku nevyhraje. Oproti tomu kdyz uz se ti s manualnim ten centr povede treba uplne stejne jako s tim polo tak se k tomu hrac dostane. De jenom o to ze to chce hoodne trenovat aby ty centry litaly alespon zhruba tam, kam chces. Jo a dulezita vec.. pri hlavickovych soubojich (kdyz strilis) nedrz zadnej smer ale jenom strerlu protoze (a fakt netusim proc) pokud drzis smer kamkoliv a jakkoliv tak vzdycky de ta hlavicka mimo (mame uz odzkouseny)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak 100% realne to teda urcite nebude. Co se tyce centru tak sem vypozoroval jednu vec. Ja uz od 09 pouzivam manualni centry a kamosi polo automaticky. No a vypozoroval sem to, ze i kdyz ty polo skoro vetsinou leti tam kam bys potreboval a hrac se do toho souboje dostane tak vetsinou stejne hlavicku nevyhraje. Oproti tomu kdyz uz se ti s manualnim ten centr povede treba uplne stejne jako s tim polo tak se k tomu hrac dostane. De jenom o to ze to chce hoodne trenovat aby ty centry litaly alespon zhruba tam, kam chces. Jo a dulezita vec.. pri hlavickovych soubojich (kdyz strilis) nedrz zadnej smer ale jenom strerlu protoze (a fakt netusim proc) pokud drzis smer kamkoliv a jakkoliv tak vzdycky de ta hlavicka mimo (mame uz odzkouseny)

Nesouhlasil bych s tebou, já střely hlavičkou z centrů umísťuju a jde to, je to otázka tréninku. Přece nečekáš, že se to naučíš a pak to budeš pořád stejně aplikovat. V reálném fotbale to taky někdy trefíš, někdy ne, ta reálnost je tam právě velká. Chce to jen trénink ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Čawec,nahrávám video ve fifě na ps3,normálně jde všechno v pořádku,napíše mi to,že video bylo úspěšně náhrano na server EA Sports,ale jakmile najedu do mého účtu na footballworld,tak mi napíše video not found,to samé s nhl,účty mam propojené dobře,nwm proč,ale nikdy to není na webu,předem dík za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čawec,nahrávám video ve fifě na ps3,normálně jde všechno v pořádku,napíše mi to,že video bylo úspěšně náhrano na server EA Sports,ale jakmile najedu do mého účtu na footballworld,tak mi napíše video not found,to samé s nhl,účty mam propojené dobře,nwm proč,ale nikdy to není na webu,předem dík za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam trosku problemek..online mne i kamosovi jde v poradku, ale jakmile si chceme zahrat spolu, tak nas hra nespoji..kdyz dam pozvat pritele, tak porad jen cekam na soupere, i kdyz kamos uz je pry nalogovanej a hra nas nepusti dal..to samy se deje naopak..Nat type mame oba na TYpe 2..naka rada? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Dají se sehnat nějaké patche? Chtěl bych si zahrát za slovenský národní tým a ten bohužel ve fifa není jako většina menších národů co budou na MS10 v JAR. Prosím neodpovídejte na to tím ať si počkám na oficiální hru k ms i když mi asi nic jiného nezbyde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mistrovství světa ve hře FIFA 10 na PlayStation 3 míří do Prahy!

Společnost EA dnes oznámila, že ve dnech 27. a 28. února 2010 se v pražském obchodním centru Chodov uskuteční kvalifikační kolo prestižního celosvětového turnaje ve hře FIFA 10 s názvem FIFA World International World Cup. Jde o unikátní akci, ve které se utkají nejlepší světoví hráči této nejpopulárnější fotbalové hry současnosti o titul mistra světa. Vítěz českého kvalifikačního kola získá kromě postupu do světového finále i herní konzoli Playstation 3 a hru FIFA 10.

Turnaj bude probíhat dva dny a pro účast v něm není nutná žádná registrace: stačí přijít v sobotu 27. února v 9:00 do obchodního centra Chodov a na místě se přihlásit. Jednotlivá utkání se hrají na 2 krát 6 minut, po skončení prvního eliminačního dne zůstane v turnaji 120 nejlepších hráčů, kteří se v neděli utkají o celkový triumf a postup do celosvětového finále. To proběhne buď ve Velké Británii, nebo v Německu.

Současně se zahájením turnaje FIFA International World Cup představí EA Sports také speciální edici hry s názvem 2010 FIFA World Cup Jižní Afrika. Ta bude obsahovat všech 199 národních týmů, které se zúčastnily kvalifikace na MS v JAR, všech 10 oficiálních stadionů, na nichž se mistrovství bude hrát a také všechny stadiony z jednotlivých kvalifikačních regionů. Hráči budou moci se svým národním týmem projít celou kvalifikací až do samotného finále. Hra bude v prodeji od 30. dubna 2010.

Jede někdo? Gejmsi? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu