Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Go


Rash182

Recommended Posts

  • Odpovědi 547
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

OMG, to je zas rozhovor.

Zastánce PSP Slim proti debilovi, kterymu se zalibilo debilni PSP Go!, radši si nech kecy na koledy ...:?

to sem potreboval.. nazor ditete:roll:... plati to prislovi.. bez penez k PSP Go nelez... Pokud nevymyslis lepsi PSP, tak si nech ty tve chytracke reci o debilnim PSP Go... sry za flame, a za vyprovokovani deti...:roll:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sem potreboval.. nazor ditete:roll:... plati to prislovi.. bez penez k PSP Go nelez... Pokud nevymyslis lepsi PSP, tak si nech ty tve chytracke reci o debilnim PSP Go... sry za flame, a za vyprovokovani deti...:roll:

LOL, věk není vše ty "dospělý kokůtku" :cheesygrin:! V čem je podle tebe PSPgo lepší? V tom, že je dražší?, V tom, že má debilní konstrukci? V tom, že má blbý rozložení kláves? V tom, že má menší display? V tom, že nemá UMD mechaniku? V tom, že nabízí jiný slot pro karty takže naše pro dua můžem zahodit? V tom, že má skoro nevyužitelné bluetoht, ktyerý ani nepodporuje A2DP? V tom, že má stejný HW jako staré modely, nebo v tom, že nejspíš nepůjde hacknout? Fakt lidi jako ty miluju.......nejdřív zapni mozek a pak klikni na Post reply:!:

P.S.Doufám, že jsem se vyjádřil i za ostatní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

javak: No to ja mam zase neco na tebe...

Jak vis ze ma blbe rozlozeni klaves?Tys uz na nem hral nebo si videl obrazky?

Zajimavy ze kazdej odporce PSP Go hned vi ze se na nem nebude dat hrat, nepujde hacknou a ma to na pic* rozlozeny tlacitka a budou z toho bolet ruce...Vsichni ste na nem uz hrali ze to vite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LOL, věk není vše ty "dospělý kokůtku" :cheesygrin:! V čem je podle tebe PSPgo lepší? V tom, že je dražší?, V tom, že má debilní konstrukci? V tom, že má blbý rozložení kláves? V tom, že má menší display? V tom, že nemá UMD mechaniku? V tom, že nabízí jiný slot pro karty takže naše pro dua můžem zahodit? V tom, že má skoro nevyužitelné bluetoht, ktyerý ani nepodporuje A2DP? V tom, že má stejný HW jako staré modely, nebo v tom, že nejspíš nepůjde hacknout? Fakt lidi jako ty miluju.......nejdřív zapni mozek a pak klikni na Post reply:!:

P.S.Doufám, že jsem se vyjádřil i za ostatní.

15 lete dite promluvilo.. jde videt ze se vy deti bez "debilu" a " kokotu" nijak normalne nedomluvite.. je lepsi v konstrukci ano.. vis tu "debilni" konstrukci navrhovali hraci a vyvojari.. tak myslim ze tak debilni nebude:)? drzel si ho.. tak co meles ze ma blbe tlacitka.. cena je 4500 kolik stoji nove psp brite? najdes ho i za 5000.. takze o cene nemel... jiny slot? myslis pro micro karty? no jsou levnejsi jak Pro Duo.. takze je to vyhodnejsi ne? a mas tam 16 GB pamet.. a to se vsadim ze takovou kartu v psp nemas.. tak tu nemel neco o zahazovani karet... mensi dysplej? hm.. ale propracovanejsi... a tebe zabije tech par mm(cm), vsadim se ze po par hodinach hrani rozdil ani nepoznas... ani psp 1k ani 2k ani 3k nema BT.. a u tohodle ti vadi ze tam je a je nevyuzitelny.. spis to je pokrok ne? ale to nepochopis...a stejny HW a co? stoji taky stejne.. jen je inovovane... a k tem UMD.. rekni mi kolik si nosis UMS sebou kdyz nekam des... kdyz uz kupujes UMD.. nebude lepsi mit hry na krate.. a netahat sebou umd ktere se mohou znicit? je jedno jestli zaplatis za UMD nebo za hru na PSN... a hacknout je jasne ze nepujde.. ale to este nejde ani brite.. takze zadna zmena... tak si promysli co pises.. a laskave mi nerikej at zapnu mozek.. jinak priste nebudu tak klidej:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

procesor +ram by se fakt siklo...jedina poradna grafika je na resistance retribution...a na par dalsich titulech...takze uplne napi*u:D

grafika na psp hrach je dobra: pes09, flat out, final fantasy cc a dissidia obadva princove, sbk 09 atd... grafika je nekdy i vytecna:)

Tak tady vám přináším kompletný technické parametry:

HW:

CPU: 333mhz

VGA: 4mb vram

RAM: 64mb

DISPLAY: 3,8" 480x272 TFT 16 mil barev

KONEKTIVITA:

Wifi: IEE 802,11b/g

Bluetoht 2.0 s EDR

USB 2.0

Memory stick micro (M2) + 16gb flash memory

Konstrukce:

Rozměry: 128 x 16.5 x 69 mm

Hmotnost: 158g

UMD mechanika: ne

Vstupy/výstupy:

AC/Audio 3,5mm/Video/Mikrofon

Osobně je tento model zbytečný, menší display a otřesné rozložení kláves. Jediné, co mě potěšilo je Bluetoht

mno jedinej rozdil je ze bude mit bluethoo ne? vzdyt slimko ma 333 mhz a 64 ram... nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj máš recht... já osobně si ho nekoupím

ja pokud bude prolomeny tak asi jo, ale jen z machroviny protoze je podle mne horsi nez 3004 jako tak malinkej lcd, hnusnej, este otevoraci( mohly rovnou udelat vecko...xD) a ty tlacitka usb, absence 2x joypadu a mechaniky, a to ze tam daji bluethoo mne nak nenadrzuje:D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 lete dite promluvilo.. jde videt ze se vy deti bez "debilu" a " kokotu" nijak normalne nedomluvite.. je lepsi v konstrukci ano.. vis tu "debilni" konstrukci navrhovali hraci a vyvojari.. tak myslim ze tak debilni nebude:)? drzel si ho.. tak co meles ze ma blbe tlacitka.. cena je 4500 kolik stoji nove psp brite? najdes ho i za 5000.. takze o cene nemel... jiny slot? myslis pro micro karty? no jsou levnejsi jak Pro Duo.. takze je to vyhodnejsi ne? a mas tam 16 GB pamet.. a to se vsadim ze takovou kartu v psp nemas.. tak tu nemel neco o zahazovani karet... mensi dysplej? hm.. ale propracovanejsi... a tebe zabije tech par mm(cm), vsadim se ze po par hodinach hrani rozdil ani nepoznas... ani psp 1k ani 2k ani 3k nema BT.. a u tohodle ti vadi ze tam je a je nevyuzitelny.. spis to je pokrok ne? ale to nepochopis...a stejny HW a co? stoji taky stejne.. jen je inovovane... a k tem UMD.. rekni mi kolik si nosis UMS sebou kdyz nekam des... kdyz uz kupujes UMD.. nebude lepsi mit hry na krate.. a netahat sebou umd ktere se mohou znicit? je jedno jestli zaplatis za UMD nebo za hru na PSN... a hacknout je jasne ze nepujde.. ale to este nejde ani brite.. takze zadna zmena... tak si promysli co pises.. a laskave mi nerikej at zapnu mozek.. jinak priste nebudu tak klidej:)

Hele klidně se naštvi víc, mě to nevadí, já se umím hádat naprosto v klidu. Na věku nezáleží, to už jsem zmiňoval i v prvním příspěvku, ale nevadí. ( to slovo kokote bylo mířené přesně ) Myslím, že ses do PSPgo zabouchl asi na první pohled takže vysvětlovat ti jeho nedostatky bude jako debata s vlastníkem iPhonu :?. Tak si dej radši prášky na srdce a čti. 1 Konstrukce. Ano nelíbí se mi, ostatně ani dizajn ne. Zavřené to vypadá jak nějaká navigace a abys s tím cokoli udělal musíš to vysunout. Tlačítka, no nejsem slepý a jako dlouholetý hráč na psp si to umím představit a proto říkám ne. select a start jsou debilně udělaný a analog je moc blízko, prostě tohle kritizujou na všech serverech a já se jím nedivím, i na videích je vidět jak křečovitě to drží....Dislpay, ano moc velký rozdíl to sice neni, ale kvalitnější rozhodně není, má shodné parametry (pro rejpaly krom úhlopříčky) jako starší typy psp. Flash paměť je fajn, ale absence UMD ne, jelikož to nespíš nepůjde hacknout a já nemám čím kupovat s ps store (nejsem sam) tak je to (pro mě a ostatní) nevýhoda. Memory stick micro je nevýhoda protože: 1) všichni psp hráči už maj Pro duo, 2) pro duo se dělá v 32gb 3) pro duo je rychlejší. Bluetoht......jestli bude mít a2dp pro poslech hudby tak neřeším, ale jinak... kolik lidí v okolí bude mít PSPgo? Takže pro nás stále použitelnější adhoc file tranfer (navíc jede 10x rychleji než BT 2.0). Nevím jak ty, ale já jsem si za 8000k tenkrát koupil (březen 2005) jako jeden z prvních v našem městě psp, o půl roku později Nintendo DS a pak PSP SLim. Zkoušel sem i 32gb (2x 16gb A-data mSDHC class6) ale nebyl jsem spokojený tak jsem to místo reklamace prodal a spokojil se se Sandisk 8gb ultra2. Ano, ty jsi úžasný sponzotr takže ti asi finance nechybí, ale máš doma kuličkovku za 15000Kč??

javak: No to ja mam zase neco na tebe...

Jak vis ze ma blbe rozlozeni klaves?Tys uz na nem hral nebo si videl obrazky?

Zajimavy ze kazdej odporce PSP Go hned vi ze se na nem nebude dat hrat, nepujde hacknou a ma to na pic* rozlozeny tlacitka a budou z toho bolet ruce...Vsichni ste na nem uz hrali ze to vite?

A ty si na něm hrál, že víš, že to bude skvělý? Já jen říkám to, co většina lidí, nejen tady na fóru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty si na něm hrál, že víš, že to bude skvělý? Já jen říkám to, co většina lidí, nejen tady na fóru.

java: mas velice dobry nazory a podporuju te, ty lameri co tady pisou jak je super a skvely... pfff... uz vas vidim jak budete nadavat ze se vam vykla lcd atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

java: mas velice dobry nazory a podporuju te, ty lameri co tady pisou jak je super a skvely... pfff... uz vas vidim jak budete nadavat ze se vam vykla lcd atd...

Já s váma teda nesouhlasím...udělat si z pár obrázků výsledek je blbost... Dokud to nebudu držet v ruce tak přece nebudu mlít takoví hovna... . Já sice zůstanu u svého Slimka ale pro nové majitele je to dobrá věc. Nebudeme si nic nalhávat původní PSP jsou opravdu velká a někdy to fakt zavazí... .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu se to zapoutavat do flame - jen se mne uz nekolik lidi ptalo na nazor, takze ho v par vetach vyslovim i zde:

1) Nevidim v tom nic jineho, nez marketing - je to zhruba stejne jako u PSP 3k, ktere oproti Fat nic moc nenabizi a uz tuplem ne oproti slimku. (kvuli mikraku si prece neutrhnu usi)

2) Bluetooth nepotrebuju, u mobilu jej pouziju parkrat za mesic a to jen kdyz potrebuju fotky od nekoho jineho, na nove PSP Go by muselo vyjit sakra lakave prislusenstvi kompatibilni s BT, aby mne lakalo - jinak pusobi jako mark. trik.

3) vnitrni pamet je zajimava, avsak mne staci 4GB, na hudbu a filmy mam neco jineho (iPod) a 4GB na ISO hry mi staci

4) zabezpeceni bude minimalne jako u PSP 3k, ale spise mnohem lepsi, takze nepocitejte s necim takovym, jako ze si na tu vnitrni pamet budete normalne kopirovat hry a pohoda - je to urcene predevsim pro obsah z PSN, pripadne se do budoucna IMHO pocita s tim, ze hra bude na UMD + obsah na vnitrni pameti/na karte.. proto hlavne ta pamet.. jinak samozrejme opet reklamni masaz predevsim

5) novy koncept se mi take nelibi.. proste a jednoduse mam rad, kdyz je vec z jednoho kusu - zvlast u ovladacu a hernich konzoli.. Nemam rad zadne oteviracky apod.

6) hry budou kompatibilni se starsimi PSP, takze pro aktualni majitele PSP nevidim duvod upgradu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poznamka: mefistos, uklidni se ty. Chovas se jak nejakej posahanej radikalni zastance niceho - nebo priste nebudu klidnej ja a to dopadne rozhodne hur, nez kdyz nebudes klidnej ty. A nepochopil jsem ty tvoje kecy s mbankou, kavarnou atp.. Co to kecas proboha?
Neuklidnim.. nemam proc.. nebude mi tu nejakej fracek rikat ze sem kokot.. to fakt ne.. pokud to tobe nevadi neres to ale ja si na hlavu srat nenecham... A to ze zastavam svuj nazor je normalni.. dela to kazdej... imho klidne nebud klidnej a delej co chces.. ver ze mi to je u recta...a precti si na co to byla reakce.. a treba to pochopis:) neni to zas tak slozity... psali ze nemaj kartu a nemaj treba internet.. zasad veci do kontextu a pochopis...:roll:
Hele klidně se naštvi víc, mě to nevadí, já se umím hádat naprosto v klidu. Na věku nezáleží, to už jsem zmiňoval i v prvním příspěvku, ale nevadí. ( to slovo kokote bylo mířené přesně ) Myslím, že ses do PSPgo zabouchl asi na první pohled takže vysvětlovat ti jeho nedostatky bude jako debata s vlastníkem iPhonu :?. Tak si dej radši prášky na srdce a čti. 1 Konstrukce. Ano nelíbí se mi, ostatně ani dizajn ne. Zavřené to vypadá jak nějaká navigace a abys s tím cokoli udělal musíš to vysunout. Tlačítka, no nejsem slepý a jako dlouholetý hráč na psp si to umím představit a proto říkám ne. select a start jsou debilně udělaný a analog je moc blízko, prostě tohle kritizujou na všech serverech a já se jím nedivím, i na videích je vidět jak křečovitě to drží....Dislpay, ano moc velký rozdíl to sice neni, ale kvalitnější rozhodně není, má shodné parametry (pro rejpaly krom úhlopříčky) jako starší typy psp. Flash paměť je fajn, ale absence UMD ne, jelikož to nespíš nepůjde hacknout a já nemám čím kupovat s ps store (nejsem sam) tak je to (pro mě a ostatní) nevýhoda. Memory stick micro je nevýhoda protože: 1) všichni psp hráči už maj Pro duo, 2) pro duo se dělá v 32gb 3) pro duo je rychlejší. Bluetoht......jestli bude mít a2dp pro poslech hudby tak neřeším, ale jinak... kolik lidí v okolí bude mít PSPgo? Takže pro nás stále použitelnější adhoc file tranfer (navíc jede 10x rychleji než BT 2.0). Nevím jak ty, ale já jsem si za 8000k tenkrát koupil (březen 2005) jako jeden z prvních v našem městě psp, o půl roku později Nintendo DS a pak PSP SLim. Zkoušel sem i 32gb (2x 16gb A-data mSDHC class6) ale nebyl jsem spokojený tak jsem to místo reklamace prodal a spokojil se se Sandisk 8gb ultra2. Ano, ty jsi úžasný sponzotr takže ti asi finance nechybí, ale máš doma kuličkovku za 15000Kč??

ne nezalezi.. ale pochybuju ze clovek v 15 letech muze mit normalni nazor... a co ze to vypada jak navigace? jak vypadalo poprve psp kdyz prislo do obchodu... taky tu byly lidi kteri ho odsuzovali.. atd atd.. a ted?.. bude to uplne stejny... ano dlouholety hrac.. ale dlouholety hrac si na psp fat/slim.. tudiz s temahle tlacitkama nemas zadnou zkusenost a NEMUZES vedet jak se na nich bude hrat.. muzes to odhadnout.. ale nevis nic... jasny vsadim se ze ty bys navrhl nove psp lepsi.. s nejlepsim desingem kterej by vzali vsude a padali ti k noham:)... o absenci UMD sem mluvil.. je lepsiu mit hry na karte nez na UMD... a jak sem psal vejs.. muzes si zalozit bezplatne ucet online treba u Mbank.. a oni ti poslou zdarma kartu.. jak tezke ze:).. ono je lehci rict ze to nejde nez to zkusit:) chapu te v 15... a co ze mas Pro Duo? kolik znich ma 16 GB? k bluetooth.. pochop ze to je novinka.. ani u jednoho z predchozich psp to neni.. a ty to odsuzujes.. bud rad ze za cenu psp 3k dostanes lepsi vybavu... nevim proc mi tu pises ze si mel NDS a slima... ja psp koupil za 9000 a nidke to netaham na povrch.. a vubec nechapu co ma bejt to s tou kulickovkou... na co utracet za kulickovku 15000? pochybuju ze sis na ni v 15 vydelal sam:) az si vydelas v 17 na psp,ps3 a mobil za 17k prijd a rikej mi ze mas doma kulickovku za 15k.. si ubohej ze se snazim me prebit v penezich.. to je ubohej znak mladsich.. vytahovani...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebudu se to zapoutavat do flame - jen se mne uz nekolik lidi ptalo na nazor, takze ho v par vetach vyslovim i zde:

1) Nevidim v tom nic jineho, nez marketing - je to zhruba stejne jako u PSP 3k, ktere oproti Fat nic moc nenabizi a uz tuplem ne oproti slimku. (kvuli mikraku si prece neutrhnu usi)

2) Bluetooth nepotrebuju, u mobilu jej pouziju parkrat za mesic a to jen kdyz potrebuju fotky od nekoho jineho, na nove PSP Go by muselo vyjit sakra lakave prislusenstvi kompatibilni s BT, aby mne lakalo - jinak pusobi jako mark. trik.

3) vnitrni pamet je zajimava, avsak mne staci 4GB, na hudbu a filmy mam neco jineho (iPod) a 4GB na ISO hry mi staci

4) zabezpeceni bude minimalne jako u PSP 3k, ale spise mnohem lepsi, takze nepocitejte s necim takovym, jako ze si na tu vnitrni pamet budete normalne kopirovat hry a pohoda - je to urcene predevsim pro obsah z PSN, pripadne se do budoucna IMHO pocita s tim, ze hra bude na UMD + obsah na vnitrni pameti/na karte.. proto hlavne ta pamet.. jinak samozrejme opet reklamni masaz predevsim

5) novy koncept se mi take nelibi.. proste a jednoduse mam rad, kdyz je vec z jednoho kusu - zvlast u ovladacu a hernich konzoli.. Nemam rad zadne oteviracky apod.

6) hry budou kompatibilni se starsimi PSP, takze pro aktualni majitele PSP nevidim duvod upgradu

Poznamka: mefistos, uklidni se ty. Chovas se jak nejakej posahanej radikalni zastance niceho - nebo priste nebudu klidnej ja a to dopadne rozhodne hur, nez kdyz nebudes klidnej ty. A nepochopil jsem ty tvoje kecy s mbankou, kavarnou atp.. Co to kecas proboha?

Díky tak trochu za zastání a úplně se s tebou shodnu, lépe bych to nenapsal.

Bla, bla, bla :roll:

No, ano, máš pravdu, za svůj věk nemůžu:blink:, ale to neznamená, že nemůžu vést rozhovor na úrovni, bohužel teď k tomu nemám mentálně vhodný protějšek. No budu s tebou mluvit jako s mým 9letým bratrem a třeba to zabere. Pokud vím, tak si ani ty tohle psp v ruce nedržel a tvrzení, že to bude lepší je stejně nesmyslné, jako že to bude horší, ale vem si v potaz to, že na českých fan stránkách psp, se hned po jeho představní objevilo spoustu negativních názorů ohledně ovládání a to asi nebude náhoda, že? Prostě už pouhým pohledme a předpoklady musí každému (kromě tebe) hráči dojít, že hrát na tomto novém "skvostu" nebude procházka růžovým sadem....Můj názor na PSN jsem řekl, nepochopil? Možná až vyrosteš tak možná pochopíš. K ostatním věcem mám stejný názor jako Anonymous, prostě je to hlavně o masáži zákazníků, a jak je vidět, zabírá to :cheesygrin:. S vytahováním sis začal ty, tak se moc nečerti ty Billy Gayi. 16gb pro duo jsem nezkoušel a ani v tom nevidím důvod, je to jen rozdíl paměti, ale to ti asi nedošlo, protože jinak nevím proč o tom furt meleš. P.S. na vše jsem si vidělal já, ps jestli si neměl v mém věku příležitosti na výdělek tak nebreč a hlavně nám to sem necpi. Tímto bych to rád ukončil, jo a slyšel jsem, že na demagogii existuje mastička :cheesygrin:

Edit: mám PSP, DS, nadupanej Comp a Celkem good mobil (viz podpis) a venuju se (ted uz i sportove) airsoftu. tak tady prosimte nemel, na co si mam v 17 nasetrit ci to, kdyz sem si (krom pc) koupil za svy tezce vydelany prachy. A prej pak kdo tu taha veci na povrch, mas snad jeste neco, s cim bys ses pochlubil? super auto? Radsi jdi spat, uz je po vecernicku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn os je stale stejne a mensi displej.. to se da este prezit kvuli mensim rozmerum.... ale ten joystick veprostřed to mě fakt neláká...

ale s nikym se nehadam... ja sem na tom nehral.. myslim ale že za psp normal to nevyměnim :D ale nikomu psp go neberu... osobne se mi libi to vysouvani.. :) jo jinak mefistos ma pravdu za cenu psp 3k mas este o neco lepsi psp a ktomu hry na pam. karte nebudou tolik vybijet baterku jako na umd ... muj nazor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic nového,jen nová konstrukce..nevidím důvod upgradu,myslím si že komfort při hraní bude horší jak při stávajících PSP...Sony jinak velice příjemně překvapila z várkou her na PSP,hlavně GT a MGSkem :) O nové PSP nemám zájem spíš o nové hry :)

btw: Nemyslíte si že se chováte jako tupci?? Je to jen konzole ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ano, máš pravdu, za svůj věk nemůžu:blink:, ale to neznamená, že nemůžu vést rozhovor na úrovni, bohužel teď k tomu nemám mentálně vhodný protějšek. No budu s tebou mluvit jako s mým 9letým bratrem a třeba to zabere. Pokud vím, tak si ani ty tohle psp v ruce nedržel a tvrzení, že to bude lepší je stejně nesmyslné, jako že to bude horší, ale vem si v potaz to, že na českých fan stránkách psp, se hned po jeho představní objevilo spoustu negativních názorů ohledně ovládání a to asi nebude náhoda, že? Prostě už pouhým pohledme a předpoklady musí každému (kromě tebe) hráči dojít, že hrát na tomto novém "skvostu" nebude procházka růžovým sadem....Můj názor na PSN jsem řekl, nepochopil? Možná až vyrosteš tak možná pochopíš. K ostatním věcem mám stejný názor jako Anonymous, prostě je to hlavně o masáži zákazníků, a jak je vidět, zabírá to :cheesygrin:. S vytahováním sis začal ty, tak se moc nečerti ty Billy Gayi. 16gb pro duo jsem nezkoušel a ani v tom nevidím důvod, je to jen rozdíl paměti, ale to ti asi nedošlo, protože jinak nevím proč o tom furt meleš. P.S. na vše jsem si vidělal já, ps jestli si neměl v mém věku příležitosti na výdělek tak nebreč a hlavně nám to sem necpi. Tímto bych to rád ukončil, jo a slyšel jsem, že na demagogii existuje mastička :cheesygrin:

Edit: mám PSP, DS, nadupanej Comp a Celkem good mobil (viz podpis) a venuju se (ted uz i sportove) airsoftu. tak tady prosimte nemel, na co si mam v 17 nasetrit ci to, kdyz sem si (krom pc) koupil za svy tezce vydelany prachy. A prej pak kdo tu taha veci na povrch, mas snad jeste neco, s cim bys ses pochlubil? super auto? Radsi jdi spat, uz je po vecernicku

:D:D:D:lol: musim rict ze si me pobavil:D:Dprosimte hod sem datum a topic kam sem prispel timhle postem... kdyz uz projizdis me prispevky:D

ano vetsina cechu.. a koukl ses na zahranicni servery? nebo je anglictina pro tebe spanelska vesnicka.. tak se mrkni.. treba budes i prekvapenej co ti translator vyhodi.. ano pouhym pohledem.. ja zapomel ze vetsina cechu jsou odbornici.. astaci pouhy pohled k tomu aby zjistili jak se vec drzi a jak se ovlada... jo pochopil.. proste PSN nerozumis a neovladas.. ale to je ve tvem veku normalni:) je srandovni ze kluk v 15 bude rikat me " az vyrostes" az v 18 odejdes od rodiny vzepres se otci a odletis pryc.. pak mi rekni az vyrostu oka:) povez kdy jsem se zacal vytahovat?.. pokud vim o cene 15k si zacal ty ne? ja nikde nic s cenou nenapsal.. ani sem se nikdy nevytahoval tim co mam...a kde si vzal prosimte 16 gb pro duo? vis ono interni pamet a MM je neco jineho.. promin ale zajimalo by me jak si dite ve 14-15 letech vydela..? ve tvem veku jsem nepotreboval vydelavat.. mel jsem co sem chtel:) a kdyz sem si poprve vydelal v 16 bylo to mnohem vic nez si dokazes predstavit (bavi me se hadat jako ve skolce.. pripomenu si tim ty bezvadne casy, ale zaroven me mrzi ze uz i deti v 15 se porad jako ve skolce....) Demagogii? chlapce poloz slovnik cizich slov a jdi se radsi ucit:)... a k tvemu editu.. nevim. ale nikdo se neptal co za veci vlastnis a ci mas.. a jak brutalne nadupanej komp... a ze delas airsoft.. je to tezky co behat po lese:D:D:D jj namaha v 15 :D jo a k tomu vydelavani.. jak se ve 14-15 tezce vydelava? kopal si rigoly ci co? nemam za potrebi se chlubit.. je to vlastnost malejch deti:) a koukam ze tobe jde vytecne:) koukam ze mas peclive zmapovano kdy davaj vecernicek a tak se s tebou nehodlam dal dohadovad.. protoze tvuj tzv "skill" je uplne na jine vlne nez muj... a OMLOUVAM se ti ze na tebe nebudu reagovat.. ne z nedostatku argumentu.. nybrz z toho ze si vycerpal cas ktery jsem ochoten venovat pomalejsim detem... proto ti preju peknej zbytek dne..

Ps:ja zapomel ty od 9 makas v diamantovejch dolech... A bydlis sam... Promin...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg ... hádáte se tu jak fakani z první třídy, jakou barvičkou namalujou sluníčko:roll:

kdo ho ještě neměl v ruce, nemůže soudit ... já ho v ruce taky neměl a tky nesoudím.. Každou novinku si rád zkusím a pak teprve řeknu svůj názor, tak se tu nehádejte jak kokoti ...

Rozhodně se na tu konzoli těším, protože mám každou novinku rád ...

( btw Dante, s tamtím si to docela přehnal.. :roll: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem nic nepřehnal, když on může hodnotit něco co nikdy neviděl a neodzkoušel...udělal jsem to názorně taky... je to nutno brát s nadsázkou, nikoliv osobně....aspoň vidí jaké je když někdo hodnotí něco o čem naprosto nic neví....a to platí pro všechny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mestifose: Nevim, kdo se tady hada jako ve skolce. Koukni se na sve prispevky a pak neco rikej ty mudrci. Nevim, ci prispevky jsou plne lol, smajliku a slohove nepripustnych vyrazu. Nezalezi na tom, kolik ti je, nebo, jaky mas znamky, ale na tve mentalite a schopnosti vyjadrovani. A tyto veci ti asi panbuh zapomel nadelit. Ja se snazim jen rozume argumentovat. Ano, ovladani muze byt lepsi, nez si myslim, ale ani ja a ani ty jsme ho v ruce nedrzeli, takze toto zustava pouhou polemikou. Zahranicni weby si prohlizim pravidelne a anglictina mi rozhodne nedela takove problemy jak tobe cestina. Ja ti tve psp neberu, klidne se z nej udelej, ale pro me nepredstavuje nic noveho. A jestli neznas vyznam slova demagogie, tak se styd, ve skole jsme se to ucili i my. Tak a timto uz bych to rat ukoncil, a jestli se chces dale rozplyvat nad tim tvym skvostem, mot pm laskave vynech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu