Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 661
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Bohůžel je to tak, ale dát 6k za takovej program kterej má podle mě cenu 1k, je docela zlodějina, přeci jenom výroba takového programu asi není moc nákladná a od starších verzí se ani moc neliší :/

Jenže vem si, že těžko seženeš něco lepšího než je MS Office :) Open Office je jen nouzovka, a moc jiného tu není. Proto jsem si to, ač nerad, stáhl, protože 6tisíc za tohle vážně nedám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže vem si, že těžko seženeš něco lepšího než je MS Office :) Open Office je jen nouzovka, a moc jiného tu není. Proto jsem si to, ač nerad, stáhl, protože 6tisíc za tohle vážně nedám.

Je to pravda ale prostě 6k je moc, vem si kolik lidí si to tady na CF stáhne a kolik koupí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pravda ale prostě 6k je moc, vem si kolik lidí si to tady na CF stáhne a kolik koupí :D

Právě proto toho MS využívá :D Ale kdyby to dali třeba za 3k, tak i když je to pořád celkem drahý, tak už si to koupím, protože Office dost používám, ale takhle ať se nediví, že to stahuji :) Ale dost OT :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže vem si, že těžko seženeš něco lepšího než je MS Office :) Open Office je jen nouzovka, a moc jiného tu není. Proto jsem si to, ač nerad, stáhl, protože 6tisíc za tohle vážně nedám.

To nedas protoze ms office jsou uz zdarma....takze poked nejsi podnikatel budes to mit zadaco...a to ani nechtejte vedet kolik muze stat nejaka firemni licence :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele tak jsem se na netu docetl ze demo PS3 byl Xbox 360 port, a plna verze je PS3 built tak nevim ale je to dost mozny. Jelikoz kazdej kdo mel moznost hrat full verze tvrdi ze je to jine :)

Hele kdyz jsem si hru predobjednal a hra vychazi 25. brezna, tak pride mi to toho 25. brezna?

Kde konkrétně jsi to o tom portu četl? Přijde mi to nepravděpodobné. Možné je to kvůli tomu, že podle mne původně PS3 demo vůbec nemělo být. Přesto mi to nepřijde pravděpodobné, protože netem spíš koluje, že MP demo byl PS3 build těsně před certifikací od sony.

Ten office si kluci řešte po PM, myslím, že tohle spamování OT je k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde konkrétně jsi to o tom portu četl? Přijde mi to nepravděpodobné. Možné je to kvůli tomu, že podle mne původně PS3 demo vůbec nemělo být. Přesto mi to nepřijde pravděpodobné, protože netem spíš koluje, že MP demo byl PS3 build těsně před certifikací od sony.

Ten office si kluci řešte po PM, myslím, že tohle spamování OT je k ničemu.

Nekdo to napsal na nejaky strance, snad na xzone ze to cetl na twitteru, ano verit tomu by byla najivita ale kazdy kdo mel tu cest hrat full verzi PS3 , tak tvrdi ze to vypada uplne jinak, a to ze to demo byl konecny kod tak to je kravina, kdyz zase kazdej kdo to rikal ze to hral full verzi , rikal ze to vypada jinak, to ze to napise vyvojar na foru, neznamena ze je to pravda ( reklamni trik) asi to tak vypada nebo nevim, je kravina aby Crytek tak vyborne studio, ktere samo reklo ze to bude na PS3 vypadat o trochu lepe to zmastilo. Uvidime, jak rikam kazdej kdo mel tu cest tvrdi ze to vypada jinak, ja si budu muset pockat do patku. Ono to demo ani vubec nemelo bejt na PS3, to si PSkari na forech cryteku vydobily prej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekdo to napsal na nejaky strance, snad na xzone ze to cetl na twitteru, ano verit tomu by byla najivita ale kazdy kdo mel tu cest hrat full verzi PS3 , tak tvrdi ze to vypada uplne jinak, a to ze to demo byl konecny kod tak to je kravina, kdyz zase kazdej kdo to rikal ze to hral full verzi , rikal ze to vypada jinak, to ze to napise vyvojar na foru, neznamena ze je to pravda ( reklamni trik) asi to tak vypada nebo nevim, je kravina aby Crytek tak vyborne studio, ktere samo reklo ze to bude na PS3 vypadat o trochu lepe to zmastilo. Uvidime, jak rikam kazdej kdo mel tu cest tvrdi ze to vypada jinak, ja si budu muset pockat do patku. Ono to demo ani vubec nemelo bejt na PS3, to si PSkari na forech cryteku vydobily prej.

A najednou das na lidi? :) Kdyz jsem se ti snazil domluvit, ze vsichni rikaji ze ps3 demo je pokazene, neveril si mi. Naopak si me odkazoval na clanek, kde tvurci tvrdili ze obe verze vypadaji stejne a ted tvrdis ze autori nemusi prohlasovat pravdu, o same co jsem ti rikal ja, ze by to ani nepriznali :D Ja z tebe fakt nemuzu....a tomu ze ma vypadat PS3 verze never, to jsi nikdy vystrachal fakt stary clanek, ktery podle me "uz" neplati :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A najednou das na lidi? :) Kdyz jsem se ti snazil domluvit, ze vsichni rikaji ze ps3 demo je pokazene, neveril si mi. Naopak si me odkazoval na clanek, kde tvurci tvrdili ze obe verze vypadaji stejne a ted tvrdis ze autori nemusi prohlasovat pravdu, o same co jsem ti rikal ja, ze by to ani nepriznali :D Ja z tebe fakt nemuzu....a tomu ze ma vypadat PS3 verze never, to jsi nikdy vystrachal fakt stary clanek, ktery podle me "uz" neplati :)

Podle tebe, rikam pockame si na srovnani full verze, ale stejnak to je jedno, jelikoz to kazdy bude hrat natom co mu sedi nejvic a co ma ;),

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave, sami si do huby nevidi :) Clovek uz ani nevi cemu verit :)

No to ne , ani vlastnim ocim, ty obrazky jak byli ne eurogamer.cz byli dobrej fake na ty strance head2head. Proste stejnak je to zbitecny kdyz kazdej to bude hrat na cem to ma, uz vidim ze kdyby to lip vypadalo na PS3 a dotycnej by mel X360 ze by si sel kvuli tomu koupit PS3 :D a nebo by si tu hru nekoupil :D, a nebo naopak ze :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to ne , ani vlastnim ocim, ty obrazky jak byli ne eurogamer.cz byli dobrej fake na ty strance head2head. Proste stejnak je to zbitecny kdyz kazdej to bude hrat na cem to ma, uz vidim ze kdyby to lip vypadalo na PS3 a dotycnej by mel X360 ze by si sel kvuli tomu koupit PS3 :D a nebo by si tu hru nekoupil :D, a nebo naopak ze :)

Ja bych si to popravde koupil (kdyz uz) na xbox, ikdyby to na ps3 vypadalo lip...PS3 mam na exkluzivky a jako BR prehravac....multiplatformovkam davam prednost na xboxu, hraje se mi na nem lip a znam tam vic lidi (a mam ho proste radsi), a to je pro me dulezite...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele vsimnul si si neceho? Tvl dit mi ten topic mame jako kdyby sme tu byli jen my dva, my o ty hre nekecame :D , je to jako kdyby sme si psali do soukromejch :D, ale jo je to pohoda, aspon je tu nekdo s kym si tu dobre pokecam :D, a je na strane MS, kdyby si byl na te stejne strane tak by to byla nuda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele vsimnul si si neceho? Tvl dit mi ten topic mame jako kdyby sme tu byli jen my dva, my o ty hre nekecame :D , je to jako kdyby sme si psali do soukromejch :D, ale jo je to pohoda, aspon je tu nekdo s kym si tu dobre pokecam :D, a je na strane MS, kdyby si byl na te stejne strane tak by to byla nuda.

Zrovna jsem nad tim premysle, jsou tu dve tema Crysis 2 a v obouch vicemene chatujeme o necem jinem :)

Porblem je v tom ze jsme oba dva palicaci a neneachame si svou pravdu rozmluvit (ikdyz ja zpravidla argumentuju lip nez ty :D :D :D :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna jsem nad tim premysle, jsou tu dve tema Crysis 2 a v obouch vicemene chatujeme o necem jinem :)

Porblem je v tom ze jsme oba dva palicaci a neneachame si svou pravdu rozmluvit (ikdyz ja zpravidla argumentuju lip nez ty :D :D :D :D)

Aha dik za info :D, ja argumenty nepotrebuju, ja rikam realna fakta ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha dik za info :D, ja argumenty nepotrebuju, ja rikam realna fakta ;)

No to prave moc nerikas :) Jako to ze reknes, ze forky, ktere zverejnuji velke weby jsou fake neni fakt....

BTW definice argumentu :)

V běžné řeči i v logice věcný důvod nebo doklad, že nějaké tvrzení je pravdivé nebo naopak nepravdivé, že platí nebo neplatí.

To na tva "fakta" staci ;)

Btw: V tom druhym Crysis tematu se to zvrhava ve strasny flame....doufam ze to moderatori promazou a nedostanu zadny postih....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jak sem se dohadovali z ktera konzoli je lepsi tak to je jedno ne? PS3 je bratricek X360, nemeli by byt proti sobe, konzole se maji spojit a vyhlasit valku PC!!!!

Tak koukam ze jsme se dostali do bodu kde je i druha crysis diskuze a to konzole vs. pc..ale tak to je snad jasny co je lepsi...na hrani bych konzoli nevymenil za PC ani za nic...ale tak v tom jsme snad za jedno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu