Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 661
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hrál jste někdo Crysis 1 po netu? Mě to přišlo lepší než C2 a hlavně tam byli vozidla v C2 asi nebudou že? No ale C2 jsem hrál zatím jen betu takže nevim :)

Hral jen chvilku a nebyvilo me to....tady si myslim ze jsou ty schopnosti super vyvazene....je to rychle akcni a super...u crysis jednicky stal MP za prd....neviditelny snipery bych zabil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to s xbox verzi? Ta jede taky v tomhle stupidnim rozliseni?

Xbox verze jede 1152x720 údajně...bohužel, ps3 demo jsem spustil, chvíli hrál a zase smazal. Jednak je to tím, že MP vůbec nehraju. Mám raději single a druhak...tak ohavnou grafiku jsem opravdu nečekal. To nízké rozlišení dělá svoje. Počkám na full gamesu a recenze. Ale pokud to bude zábava, obávám se, že na takové hry je nutný upgrade PC. Crytek to prostě zřejmě nezvládl...teda hlavně u PS3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... někdy musim do borca vypálit celej zásobník aby umřel

hlásim uspěšný zásah, ale to rogalo byl děsný dravec, protože 3 zásobníky jsem do něho vypálil, než toho chlapa pustil :D:D

jinak taky trochu prehodnocuju muj postoj k demu. Hlavne co se te mapy na tech strechach tyka. Tak je hodne dobre hratelna, ta s tema lodema je uplne nanic na PS3 :(

Myslim, ze single mise budou docela zabavne, movement je tam slusny a reakce na ovladac take. Ale ta mapa s tema lodema je fakt hrozna :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můžete mi někdo říct co je na multiplayeru tak zábavné ?? věřím že kampaň bude kvalitní ale MP je jen velká dávka nudy... :)

mě osobně se líbí taktické prvky nanosuitu, vlézt na střechu neviditelný, pustit hologram do místa vhodného na snip a pak zalézt trošku stranou a pak přes nanovision sledovat ty ovce jak jdou na porážku... kamaráde, nikdy jsem neměl z něčí smrti větší radost :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On je problém, že MP nehraju, takže jsem tam spíš jak prase na porážku..nemám chuť to nějak víc zkoumat, takže moje dojmy jsou tím hodně ovlivněné. Navíc, hrál jsem jen mapu Pier 17. Je v kvalitě té mapy oproti té další nějaký grafický rozdíl? Přijde mi, že když koukám na 1080 video výše postované, tak jde o úplně jinou hru..že je ta druhá mapa na PS3 hezčí, kvalitnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu