Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Mobile


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 713
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nevíte, jestli tam bude možnost měnit kameru na pohled řidiče? :D Jestli jo, tak to bude úžasná hra, protože tenhle typ závodů, z pohledu řidiče jsou nejlepší... :wohow: Už se moc těšim... :)
jo jak psal neo,kamera zevnitř tam kupodivu je,ne nějak promakaná ale myslim že to u takovýho počtu aut každej musí pochopit, sám jsem na to čuměl jako blázen když tam tu kameru v tom videu přepnul, to jsem v psp verzi opravdu nečekal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jak psal neo,kamera zevnitř tam kupodivu je,ne nějak promakaná ale myslim že to u takovýho počtu aut každej musí pochopit, sám jsem na to čuměl jako blázen když tam tu kameru v tom videu přepnul, to jsem v psp verzi opravdu nečekal

prosim te pohl bys mi řict, v jakém videu to jde videt, jak prepnul tu kameru? :D nemuzu to najit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na právě probíhajícím GamesCom v Něměcku bylo možné si odzkoušet také Gran Turismo pro PSP.Odkaz na video níže.

http://www.youtube.com/watch?v=KEUzLSeuY4A

Překvapilo mě, že je možné se přepnout na pohled z kabiny.Dost se na tu hru těším.

prosim te pohl bys mi řict, v jakém videu to jde videt, jak prepnul tu kameru? :D nemuzu to najit...

chtělo by to vís sledovat tenhle topic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerad vám kazím to potěšení, ale FlatOut HeadOn je daleko promakanější. V dnešní době je podle mě v závodních hrách fyzika a destrukce takřka nepostradatelná. Sice flatouty nemají tolik aut a možná i tratí, ale k čemu mi to je, když ta největší zábava je právě při jízdě. Kdo hru zkusil,určitě mi dá za pravdu.

Ale jinak se těším, jako na každou novou hru pro PSP...

PS: Nevíte, kdy vyjde ten slibovaný battlefield 2 pro PSP?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerad vám kazím to potěšení, ale FlatOut HeadOn je daleko promakanější. V dnešní době je podle mě v závodních hrách fyzika a destrukce takřka nepostradatelná. Sice flatouty nemají tolik aut a možná i tratí, ale k čemu mi to je, když ta největší zábava je právě při jízdě. Kdo hru zkusil,určitě mi dá za pravdu.

Ale jinak se těším, jako na každou novou hru pro PSP...

PS: Nevíte, kdy vyjde ten slibovaný battlefield 2 pro PSP?

Tak mě třeba FlatOut vůbec nebavil, protože to mělo strašně citlivý ovládání a nemohl jsem si na to zvyknout, myslim, že Gran Turismo bude promakanější...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Flatout vůbec nechápu jak je udělanej. Graficky super, spousta aut na trati, spousta objektů a šlape to celkem svižně a to samý na mém pomalém PC. No ale bohužel hratelnost na PSP nebyla zas tak dobrá. na GT se těším moc

souhlasim hratelnost flatoutů nebyla nic moc ale věřim že granturismo bude pecka :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohlášena edice PSP 3000 se hrou Gran Turismo PSP

http://pspupdates.qj.net/Gran-Turismo-PSP-Entertainment-Pack-announced-for-US/pg/49/aid/134257

součástí bude exklusivní kód pro stažení nového auta, které jinak neseženete

ale seženem :D (PSN není xlive :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rikal jsem si jestli se toho dockam... uz nekolikrat jsem premyslel, ze prodam PSP kvuli nedostatku kvalitnich her a koupim NDS, ale asi jsem zmenil nazor .. pokud to bude alespon z poloviny tak dobre jak to vypada mame se na co tesit. Letosni podzim bude asi jeden z nejlepsich ktere s PSP zaziji. Dokonce i na GTA Chinatown Wars se tesim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu