Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Mobile


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 713
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hmm tak prvni recenze, nedopadlo to prilis slavne>

IGN 6,8/10

http://psp.ign.com/articles/102/1024698p1.html 

Eurogamer 7/10

http://www.eurogamer.net/articles/gran-turismo-review 

CVG 6,7/10

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=223409

ještě jsem je nečetl, ale ty čísla: LOL

EDIT: už jsem viděl rewiev... Doufám, že jsem to pochopil špatně, ale je to tak, že z 800 aut si pokaždý můžu koupit auto jen od jedný ze 4ech značek??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli jsem správně pochopil recenze tak v GT nepůjde vůbec o nic. Budete jenom kroužit dokola jak tupci a vydělávat peníze za který budete kupovat auta. Žádná podmínka splnění licencí žádné omezení aut pro daný závod, prostě jen bezucelne ježdění ve kterém jde jen o vzdělání peněz na nový auta. Fakt super no. Ještě ze nám GT 2 z psx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm tak prvni recenze, nedopadlo to prilis slavne>

IGN 6,8/10

http://psp.ign.com/articles/102/1024698p1.html 

Eurogamer 7/10

http://www.eurogamer.net/articles/gran-turismo-review 

CVG 6,7/10

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=223409

Hodnocení nic moc.. uvidíme až se hra dostane k nám hráčům... :P

lool jediná hra která by mohla 100% zachránit psp vyhořela xDD at si nechaj těch svých 60FPS xD

jediná ? jedna z mnoha... navíc recenze kolem 70% přece neznamenají špatnou hru.. klidně se vsadím, že to i pře to bude nejlepší závodní hra na PSP (hned po PSX2PSP GT2 :D)

btw stejně by sis tu hru stáhnul, tak co se čertíš :D... kdyby sis jí musel koupit, tak neřeknu, ale takhle... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli jsem správně pochopil recenze tak v GT nepůjde vůbec o nic. Budete jenom kroužit dokola jak tupci a vydělávat peníze za který budete kupovat auta. Žádná podmínka splnění licencí žádné omezení aut pro daný závod, prostě jen bezucelne ježdění ve kterém jde jen o vzdělání peněz na nový auta. Fakt super no. Ještě ze nám GT 2 z psx

Souhlas.. To si projedu 3x a prestane mne to bavit.. Bezucelne jezdit do kola - o cem to proboha je?

lool jediná hra která by mohla 100% zachránit psp vyhořela xDD at si nechaj těch svých 60FPS xD

Jedina ne.. Ale souhlas.. Hodne ocekavane, takoveho humbugu (:lol:) kolem toho a nakonec tohle.. Docela propadak z me strany. Grafiku jsem tez cekal lepsi.. No coz, jak rika tekk, stahnu, smaznu.. Skoda, cekal jsem delsi zabavu. Doufam, ze dalsi ocekavane hry to napravi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.metacritic.com/games/platforms/psp/granturismo4mobile?q=gran%20turismo

osobně si myslím že to bude jedna z nej závodních her na PSP.Nízké známky to dostává hlavně díky absenci kariéry,což mě osobně nijak žíli netrhá :D Pokud to bude hratelně a co se fyziky týče dobře vyvážené,nemám s tím problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě právě žíly trhá. Když tam nebude kariéra tak je to zábava na půl hodiny. Jen si tak jezdit quick race mě vážně nebaví. Když tam nemáš pro co závodit tak je to o ničem a může tam být fps kolik chce a grafika jaká chce ale furt to bude o ničem. Je sice hezky ze to bude mít dobrou fyziku a hratelnost ale k čemu to bez kariéry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kariéra jako taková nebude,ale mělo by tam být různé plnění úkolů,obdobné jako při plnění licencí u starších GT.Tak ono kariéra je taky jen o ježdění na okruhu,stejně jako quick race :).A peníze tam taky dostaneš jako v kariéře.Nevím,mě osobně to nijak neodradí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě to nikdo nehrál a už děláte závěry... prostě uvidíme až bude hra venku ;)...

Jinak si myslím, že ani u multiplayeru nebude nuda :) http://www.konzolista.cz/novinky/gran-turismo-psp-predstavuje-multiplayerove-rezimy_2910.html

a určitě by se zase dala udělat nějaká větší soutěž zde na foru... stejně jako kdysi v F1, CMR, Toca,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi a dost. Nadáváte na absenci kariéry, ale co vám chybí? Budete si vydělávat na auta prachy ze závodů, ty si pak budete moct koupit a vydělávat zase dál. Nevím proč kariéru? Chybí vám snad nějakej příběh nebo co? Je to závodní hra, tak se v ní závodí a vydělává na auta co bejvá v jinejch hrách s kariérama víc??? Buďte rádi, že vám nebude nikdo nutit jezdit něco co nechcete ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaky a dost? To kazdy musi mit nazor, jako ty? Nekomu ta kariera proste vadi - ja mezi "nekomu" patrim tez.. Abych rekl, co zatim pozoruji, tak to vadi vetsine - i recenzentum, co hru hrali - narozdil odemne a od tebe..

Kazdeho holt nebavi hrat quick race a pripadne ziskavat nejake uchylne body.. Radeji, kdyz mam prednastevene zavody, kdyz jedu mise postupne a postupne se mi to odemyka.. Kdyz jedu po vyhranene cesticce, nez kdyz si sam musim volit jakou trat chci jet atp.. To pak uz neni tak cenne, kdyz to vyhraju. Kdyz vyhraju v kariere - muzu si rici: hura! Konecne jsem to prekonal a jsem zase dale.. Mohu se tesit na dalsi mise, co mi to da.. Muzu si pak nakupovat auta a vybirat je pro zavod.. (to tady tez.. ale z nejakych kreditu, to celej ten pocit uz borti..). A hrat si neco jentak mne fakt nebavi.

Ruzne Quick mody defakto pouzivam jen, kdyz PSP pujcuji kamaradum, aby si zahrali. Jinak tu polozku nikdy nepouzivam, protoze mne hrat "jentak" proste nebavi. Bavi mne ziskavat trofeje.. neco! Ne bezcenne kredity.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaky a dost? To kazdy musi mit nazor, jako ty? Nekomu ta kariera proste vadi - ja mezi "nekomu" patrim tez.. Abych rekl, co zatim pozoruji, tak to vadi vetsine - i recenzentum, co hru hrali - narozdil odemne a od tebe..

Kazdeho holt nebavi hrat quick race a pripadne ziskavat nejake uchylne body.. Radeji, kdyz mam prednastevene zavody, kdyz jedu mise postupne a postupne se mi to odemyka.. Kdyz jedu po vyhranene cesticce, nez kdyz si sam musim volit jakou trat chci jet atp.. To pak uz neni tak cenne, kdyz to vyhraju. Kdyz vyhraju v kariere - muzu si rici: hura! Konecne jsem to prekonal a jsem zase dale.. Mohu se tesit na dalsi mise, co mi to da.. Muzu si pak nakupovat auta a vybirat je pro zavod.. (to tady tez.. ale z nejakych kreditu, to celej ten pocit uz borti..). A hrat si neco jentak mne fakt nebavi.

Ruzne Quick mody defakto pouzivam jen, kdyz PSP pujcuji kamaradum, aby si zahrali. Jinak tu polozku nikdy nepouzivam, protoze mne hrat "jentak" proste nebavi. Bavi mne ziskavat trofeje.. neco! Ne bezcenne kredity.

Jenže za ty becenné kredity si kupuješ auta. Podle mě tam budou nějaký takový ty achievments. Já chápu že každej může mít svůj názor, jenom mi poslední dobou přijde, že se tu všechno jen pomlouvá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy ste kokosové :D.. A zrovna od pár lidí tady bych to nečekal.. Tu hru ste nehráli, tak jak můžete proboha vědět že "to bude píčovina" "nikoho to nebude bavit" "strašnej propadák" :dozey:.

Recenze sou většinou subjektivní názor recenzenta.. NIKDY sem neviděl objektivní recenzi závodního simulátoru. Vždycky to recenzujou kokoti co hrajou arkády :D.

Až si tu hru zahrajete tak něco povídejte. Do tý doby radši mlčte jo? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu