Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Mobile


tekken90

Recommended Posts

Vy ste kokosové :D.. A zrovna od pár lidí tady bych to nečekal.. Tu hru ste nehráli, tak jak můžete proboha vědět že "to bude píčovina" "nikoho to nebude bavit" "strašnej propadák" :dozey:.

Recenze sou většinou subjektivní názor recenzenta.. NIKDY sem neviděl objektivní recenzi závodního simulátoru. Vždycky to recenzujou kokoti co hrajou arkády :D.

Až si tu hru zahrajete tak něco povídejte. Do tý doby radši mlčte jo? :D

Beru.... xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 713
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Po precitani recenzie na psp.ign.com vazne zacinam pochybovat ze na psp vyjde hra ktoru by som bol schopny hrat dlhsie ako tyzden. PSP mi dalo najlepsiu hru aku som kedy hral - FF:CC, ale stracam nadej na podobne pecky...uvidime na TGS a potom bye bye psp... :( :(

Tak mi napadlo, je celkom dobra sanca ze sa to GT objavi na iPhone, ved uz tam portuju vsetko, Apple si to zaplati >.<.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi napadlo, je celkom dobra sanca ze sa to GT objavi na iPhone, ved uz tam portuju vsetko, Apple si to zaplati >.<.

To je mozne.. ale precijen.. ovladat auta.. Kdyz uz ne na volantu, tak na tlacitkach.. Co si budeme povidat, treba auta se na tom moc hrat prakticky nedaj. Na iP leda tower defense. (jasne, jeste neco se najde).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem precetl ceskou recenzi a je to tak, jak jsem se obaval.

Jde predevsim o jezdeni bez cile.. Proste jen simulace. Autor recenze zna predchozi dily GT tak, ze si pamatuje kazdou zatacku, takze o nezaujatosti se moc hovorit neda.

@gejms, samozrejme, ze je kazdy nazor subjektivni, ale pokud vidis nekolik recenzi, kde je hodnoceni okolo 7/10.. tak to uz neco vypovida.. Kdyby vsechny byly 9/10 nebo 10/10, tak by to splnovalo ocekavani. Ze jsou vsichni zklamani? Se nediv.. Propadak roku ne, ale zklamani roku klidne zatim ano. Cekal jsem od toho proste vice. Ano, nehral jsem to, ale uz ted dokazu rici, ze mne jizda bez cile bavit proste dlouho nebude.. zahraju si parkrat a pak mne to prestane bavit.. protoze neni co dohravat, neni co vyhravat, neni konec.. neni cil. Grafika TAK super asi nebude, kdyz i v recenzi pisou, ze tam zuby videt jsou a ze svetla vypadaji dost blbe.. Nevim, asi jsem cekal, ze si autori daji vice zalezet a ze opravdu budou chtit udelat bombu, co chytne proste vsechny, ze si kvuli tomu klidne vetsina koupi origo.. Takhle ne.

Pokud nekoho bavi opravdu jen jizda, kde si naklika, jakou chce trat, auto, pocet kol.. Proste vse.. A jezdit dokola a pak byt ohodnocen jen nejakymi kredity, tak ok. Pokud ale nekdo rad vidi prubeh hry, cil.. Kdy muze rikat.. jo, uz jsem v tom a tom kole.. Nebo uz mam tolik a tolik % dohranyho, tak ho to imho MOC bavit nebude. To je to, co jsem chtel rici - jen aby tu nedochazelo k nejakym mystifikacim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já taky ne...už sem si začínal šetřit na GT mobile a ted tohle...sice nevím kolik to bude stát , ale nechce se mi dávat peníze za něco,co mě za týden přestane bavit...a já myslel že to bude nejpropracovanější hra na psp...to by mě zajímalo jestli udělaj i GT mobile 2 kde by už mohli nacpat i tu kariéru,protože bez ní by mě to za chvíli omrzelo... :( Moc rád bych hru vyzkoušel,ale jestli bude opravdu chybět tolik pro mě důležitých věcí...Je to zklamání no :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně ve většine závodních her je kariéra udělaná jen tak aby to VYPADALO že tam nějaká je. Když hraju NFS taky nehraju proto abych byl "king všech" a porazil všech 10 soupeřů (NFS MW) ale jezdím proto abych vyhrával nový tratě a auta.

Není jediná závodní hra s nějakou normální kariérou, když nepočítám závodní hry jako je TOCA kde sou šampionáty, tak u mě žádná závodní hra nemá CÍL a vždycky mi jde JEN o to vyhrávat. Takže pro mě to zklamání fakt není :).

Takovej rFactor taky nemá žádnou kariéru v podstatě. Jezdíš tam jen s autama který stáhneš a tratě to samý. A kolik to hraje lidí :D.

edit. hlavně pro mě je to stejně jen doplňková hra k GT5 a tohle mi to určitě splní dokonale xD pro ty co mají jen PSP nebo se ženou fakt za nějakým cílem v závodních hrách..to zklamání bejt může no :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://bonusweb.idnes.cz/psp/recenze/gran-turismo-psp-je-dalsi-zavodni-pripravkou-faf-/clanek.A090913_185437_bw-psp-recenze_vdp.idn

Máme tady sice stovky vozů a desítky tratí, ale chybí závodní série, šampionáty či jejich rozdělení do kategorií podle obtížnosti. Funguje to tedy tak, že si vyberete typ závodu, auto a trať a jdete na to. A to je v kostce zhruba všechno.
A je opravdu skoro jedno, s jakým autem jezdíte, protože další tři oponenty vám do závodů hra vygeneruje podle toho, v čem aktuálně sedíte. Na trati tak jsou vždy čtyři výkonnostně srovnatelné vozy. Odpadá tak například i spekulování nad tím, zda si nepřiplatit a nekoupit si něco výkonnějšího, abyste měli nad soupeři navrch alespoň po stránce síly motoru.

Jednoduše řečeno můžu hru "dohrát" se Smartem :lol: Jako bokovka k GT5 určitě dobrý... jako samotná závodní hra k ničemu >.<'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a je to tady řikal sem to, všichni na to byli tak natěšený a bude to totálně nudná hra o ničem...mě by zajímalo koho by bavilo jen tak jezdit...eště sem zvědavej jak hra dopadne po grafický stránce

Ještě jsi jí nehrál... A co se dělá v takovým Midnight Clubu, kromě ježdění??? Já jsem si tam teda příběh nečetl. Hrál jsem to proto abych si odemkl všechny auta. Stejně tak speedi a ostatní závodní hry. a na auta se bude šetřit i tady, takže to podle mě bude OK. Příběh si k tomu můžu vymyslet sám ne:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsi jí nehrál... A co se dělá v takovým Midnight Clubu, kromě ježdění??? Já jsem si tam teda příběh nečetl. Hrál jsem to proto abych si odemkl všechny auta. Stejně tak speedi a ostatní závodní hry. a na auta se bude šetřit i tady, takže to podle mě bude OK. Příběh si k tomu můžu vymyslet sám ne:-D

řekl si to správně eště nevyšla ale ty patříš mezi ty co sou na tu hru natěšený jak svině...jinak tamtu blbost Midnight sem nehrál, byla to hrozná hra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super super.. Neo...., to uz by stacilo ne? Uz vsichni vime, ze tobe to vyhovuje, ze rad hrajes quick race a ze nedokazes pochopit, ze treba v midnight clubu jsi mohl jezdit po meste a prijet na zavod, ktery jsi chtel, zajet si ho a pak si jeste zajet do jine casti mesta koupit novou karu.. Chapu.. proste jsi ted uplne slepy a zaslepeny a vis, ze GTM je uplne best.. Ale uz tu prosim dal prestan bublat ty kecy, nebo ti ty bublaniny budu muset mazat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řekl si to správně eště nevyšla ale ty patříš mezi ty co sou na tu hru natěšený jak svině...jinak tamtu blbost Midnight sem nehrál, byla to hrozná hra

ok beru že moje příspěvky taky vždycky úplně nepočítali s tím, že hra ještě nevyšla. No natěšenej jsem na skoro každou závodní hru protože těch dobrých je hrozně málo. Bohužel to neznamená, že pak nebejvam zklamanej. Věřím tomu, že nebudu, ale uvidí se no.

EDIT: Any to že GTM je best jsem neřekl, stejně tak jsem neřekl, že MC stál za ho.no, jenom tu hru rovnou nesplachuju do záchoda. Bohužel vedle konkurence jako jsou NFS(např undercover) je dobrá každá hra co vyjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je jak mít nadupanou střílečku s reálnou grafikou , hodně velký počet zbraní ale bez nepřátel :D

dobře řečeno...i když jinej žánr tak je to to samí co SoulCalibur, ten mě taky zklamal od začátku už otevřený všechny postavy, tak jakej je teda důvod tu hru hrát když neni čeho dosáhnout??!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu