Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Mobile


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 713
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To jak tady někteří z vás srovnáváte GT s Motorstormem, je totální blbost. To je jak kdybych řekl že Batman je lepší než Call of Duty :dozey:.

To, že NFS auta se chovají reálněji než auta v GT, to nechápu jak něco může napsat xD. V NFS kde v klidu projedeš zatáčku ve 150km/h :D.

Že grafika je hnusná je ale zdaleka největší blbost xD.. Že je trochu kostrbatej strom okolo kterýho se mihnu během pár setin, to je mi fakt u prdele :D. Mnohem důležitější je podle mě grafika samotný trati a aut, a ta je výborná :P. Nevím jaký okolí než statický bys anonymous na trati chtěl :D.

Největší fail tohoto podzimu spolu s Narutem. OMG takhle zklamaný aaa

- grafika - auta úžasná, ostatní na blití

- fyzika žádná

- model poškození žádný

- žádný pocit z rychlosti (není rozdíl mezi 100Km/h v GT a 30km/h v reálu)

- chování aut na nic

- protivníci IQ tykve

- chybí kampaň, motivace žádná

Zklamání roku, bohužel 800 aut si vybralo svou daň, mě by stačilo i 50, kdyby to jinak bylo Ok. Takhle se do fakt dá strovnávat s Toca race driver, což je hrůza.

GT jde tedy pryč, možná si stáhnu save a prohlídnu auta, ale jinak - zbytečný gigabajt na mé kartě :cry:

Pro mě tedy stále platí: FlatOut, MC: La Remix, Motorstorm.

Ten Race Driver mi tam moc nesedí.. Dokud nevyšlo GT, byl to nejlepší "simulátor" na PSP :D.

Fyzika žádná - WTF? :D

Model poškození - vědělo se asi rok dopředu, nevím čemu se divíš (ještě když říkáš že všechny GT si hrál :D)

Chování aut = GT4.. určitě si hrál tenhle díl na PS2? xD

Protivníci naprosto stejný IQ jako v každým GT..

Nevím kde ste navíc přišli na to, že vám handheld přinese "super real požitek z jízdy". I kdyby to byla kdoví jaká hra, tak na tom 10cm displeji to prostě reálný nebude :D.

edit. jako jediný co nechápu je, proč nedokázali takovou hru vydat klidně 2 roky zpátky :D..asi na tu PSP verzi pěkně dlabali :D. Moje očekávání to jednoznačně splnilo, a je to určitě na dlouho nejlepší závodní hra na PSP :P.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi tak GameEsi.......

P.S.:vsichni si tu stěžujete na takový kraviny jako statický okolí bo zničení aut :dozey: proberte se lidi,je to PSP ne PS3 nebo PC!!!!!!!!!! lepší hry už prostě nikdo neudělá!......

jo a přečtěte si někde co je simulátor......GT srovnávat s MC,Flatoutem a Motorstormem????to asi ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Realisticky? Dost? A ty si celkove odpocin od hrani a sedni do auta a zkus ridit, jako v GTM.. Jako v GTM ti to muze pripadat leda, pokud si pred jizdou das brko. A kazdy ziskava jine prvni auto.. btw.. Ale vsechny jsou shity.

Mslíš že ti auto krásně zatočí ve 200 km/h -myslím že ne-to se může stát jen v NFS. Já hrál jen GT 2 na PS1 a dokonce sem ho hrál teď 14 dní před tímhle a je to obrovskej skok co se týče grafiky.U těch aut je jen škoda že se nedaj nakupovat díly.V základu auta stáli vždy za prd a až po vyladění jezdili slušně. A jen tak mimochodem asi jako normální člověk si do takovejch aut nesednu a ještě k tomu na závodní tratě.Uznávám jentrochu že by se to mohlo o krapet řídit líp ale dá se na to zvyknout. (nejsem nějakej odborník na hry-nahráno moc nemám a to je možná dobře) Je zajímaví že jek se člověk musí snažit auto udržet na silinici a mačkat na brzdu, tak se začne hned vstekat že se to nedá ovládat.Třeba ten motorstorm se mi líbí ale začne být nudný-furt držíte plynoví pedál a zrychlení-tohle zase nemám rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patrim do mensiny kterym se grafika GT a hra jako takova moc libi. To si nikdo nevsim, ze to neni zubaty jako ostatni hry? Hra pouziva nejaky druh antialiasingu. Kdo to nevidi je slepy. Porovnejte treba s shiftem, ze v GT jsou dopocitane pixely. Shift hnusne zrni a je zubaty, zato GT je uhlazenejsi. Ma sice horsi textury ale diva se na nej skvele. Tohle jsem zatim na psp nevidel.

Jinak hratelnost parada. Jizdni vlastnosti v ramci psp skvele. Kariera zamrzi. 4 vozy zamrzi dost. Jsem ale i tak velice spokojeny.

Shift mne zklamal a sel po prvnich par zatackach pryc. Skoda doufal jsem, ze bude alespon z casti podobny velkemu brachovi z PC, zavody bez naznaku nejakeho realismu me nebavi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patrim do mensiny kterym se grafika GT a hra jako takova moc libi. To si nikdo nevsim, ze to neni zubaty jako ostatni hry? Hra pouziva nejaky druh antialiasingu. Kdo to nevidi je slepy. Porovnejte treba s shiftem, ze v GT jsou dopocitane pixely. Shift hnusne zrni a je zubaty, zato GT je uhlazenejsi. Ma sice horsi textury ale diva se na nej skvele. Tohle jsem zatim na psp nevidel.

Jinak hratelnost parada. Jizdni vlastnosti v ramci psp skvele. Kariera zamrzi. 4 vozy zamrzi dost. Jsem ale i tak velice spokojeny.

Shift mne zklamal a sel po prvnich par zatackach pryc. Skoda doufal jsem, ze bude alespon z casti podobny velkemu brachovi z PC, zavody bez naznaku nejakeho realismu me nebavi.

Ty jsi ze Sony, ne?

Zubata? Nesrovnavejte to vsichni porad s tim shiftem omg! Podivej sen a Wipeout Pulse nebo na Juiced 2 nebo Midnight Club 3 - kde vidis jake zuby prosimte?

Jojo, je to skvele - je alespon videt, koho bavi sneci zavody.

Shift je hrozny.. tak ho sem porad netahejte a nesrovnavejte.. Srovnavejte se srovnatelnym. (s lepsim) a ne s horsim.

jak čtu tak těch 6.8/10 je až moc :D

Tak tak :D

asi tak GameEsi.......

P.S.:vsichni si tu stěžujete na takový kraviny jako statický okolí bo zničení aut :dozey: proberte se lidi,je to PSP ne PS3 nebo PC!!!!!!!!!! lepší hry už prostě nikdo neudělá!......

jo a přečtěte si někde co je simulátor......GT srovnávat s MC,Flatoutem a Motorstormem????to asi ne

To nejsou kraviny, pokud to byla hra s megooznim launchem. Navic hratelnost je dost velkej bug. A okoli muze bejt hezci, viz jiz zmineny Juiced 2 nebo Midnight Club3, ktere se neocekavaly s tolika reklamama a novinkama a ja nevim co jeste.

Mslíš že ti auto krásně zatočí ve 200 km/h -myslím že ne-to se může stát jen v NFS. Já hrál jen GT 2 na PS1 a dokonce sem ho hrál teď 14 dní před tímhle a je to obrovskej skok co se týče grafiky.U těch aut je jen škoda že se nedaj nakupovat díly.V základu auta stáli vždy za prd a až po vyladění jezdili slušně. A jen tak mimochodem asi jako normální člověk si do takovejch aut nesednu a ještě k tomu na závodní tratě.Uznávám jentrochu že by se to mohlo o krapet řídit líp ale dá se na to zvyknout. (nejsem nějakej odborník na hry-nahráno moc nemám a to je možná dobře) Je zajímaví že jek se člověk musí snažit auto udržet na silinici a mačkat na brzdu, tak se začne hned vstekat že se to nedá ovládat.Třeba ten motorstorm se mi líbí ale začne být nudný-furt držíte plynoví pedál a zrychlení-tohle zase nemám rád.

Aha, skoda, ze se mi v GTM jeste nepodarilo auto rozjet ani na tech 200.. Ani ve 100 se neda zatocit.. Coz je pekna hovadina. Zvlastni, ze stranku dozadu jsi psal o vice GT a nejen o GT2.. Vycital jsi, ze nekdo nehral GT a pomlouva to.. Takze se prober z pokrytectvi.

Heh, kde jsi prisel na to, ze jakmile je treba mackat brzdu, tak se clovek vzteka? Me spis vadi, ze to jsou sneci nerealne zavody.

Jak je videt, nekdo proste rad rychlost a adrenalin a nekdo rad vyletni rychlost, kdy vam hra asi sama drzi brzdu..

Gejms: na tebe nebudu reagoval, to by bylo nekonecne while()..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že by bylo nejlepší, kdyby všichni, kterým se GTM nelíbí, sem přestali přispívat - zbytečně kazíte zážitek nám, kterým se to líbí. A pro vás přece taky nemá smysl jen na tu hru nadávat, když jsou evidentně lidi, které GTM baví. A kupte si nějaké auto s pohonem na 4 kola a zkuste si zajet třebas trať Swiss Alps, uvidíte, že to není jen o „nudném, pomalém“ kroužení po trati.

Co se týče právě toho ježdění na sněhu a dirtu - chce to aspoň 4-kolku, aby se to dalo ovládat, myslím, že jsem tam viděl i nějaký rally speciály, tak s nima by to šlo asi ještě líp. Už mi taky funguje vlastní hudba - stačí dokončit skupinu B nebo C v Driving Challenges a můžete si ji v Options zapnout, pak bude přehrávat hudbu z MUSIC adresáře (jen ve hře a bude přehrávat jen vaši hudbu, ne ty vestavěné).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že když si kazdy naistaluje colina 2005 tak pochopi co se da vymacknout s psp..no a kdyz zavody a kvalitni svezeni tak Juice 2..shadery fyzika vsechno je o 100% lepsi..U GT mam pocit simulace jen v zatackach a to je malo..jinak zvuk je otresnej..zadny slysitelny razeni atd..no co k tomu dodat..zklamani velike...jdu si zapnout colina 2005:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přestaňte to porovnávat s hrama jako je Juiced nebo NFS!

GT je na PSP jediná hra svýho druhu. Nejblíž je jí Toca Race Driver, ale jinak na PSP není absolutně žádnej simulátor. Tak si lezte do správnejch topiců a pište si tam že Motorstorm rulez :dozey:.

an: to je arkáda jak prase.. zábavná, ALE ARKÁDA

a už kurva přestaňte s tím zbytečným a nekonečným porovnáváním a bavte se o hře jako takový

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přestaňte to porovnávat s hrama jako je Juiced nebo NFS!

GT je na PSP jediná hra svýho druhu. Nejblíž je jí Toca Race Driver, ale jinak na PSP není absolutně žádnej simulátor. Tak si lezte do správnejch topiců a pište si tam že Motorstorm rulez :dozey:.

A co CMR 2005? I to je lepsi simulator.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me, jako fanouska cely GT serie, hra nezklamala. Hratelnost je vyborna, kdo rika ze neni, mel by se vratit k NFS Shift aj. ;) Grafika je na pomery psp tez dobra - auta jsou vymodelovana opravdu detailne. Okoli trate uz na tom logicky tak dobre neni, ale... komu to vadi? Nekdo tu srovnaval GT s rizenim auta - clovek, co nekdy ridil auto jedouci rychlosti 180 a vice km/h, se krajinou asi taky kochat nebude. ;)

Co mi trochu vadi, jsou jen 4 auta na trati, ale nejde i nic moc podstatnyho. Dal bych si jeste postezoval na absenci kariery, ta by hre opravdu bodla. Chybejici infrastructure MP me ale netizi vubec - vazne nemam chut jet 1. vsechny kola jen proto, aby me v posledni zatacce nejakej sasek vytlacil. Model poskozeni mi nechybi, doted to slo i bez nej. Je to jizdni simulator, ne Demolition derby.

Pro me je to podle ocekavani nejlepsi zavodni hra na PSP, zadna jina me nedokaze zabavit prave jako GT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ví někdo o oficiálním carlistu??? Neříkejte mi, že tam není Aston Martin to by mě dost zklamalo. Jinak hra mě baví je dobrá. Už jsem v nějakým 90. dnu a mám spoustu peněz jen čekám až v obchodě bude něco pořádnýho:( to nakupování je jediná věc co mi na hře štve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trochu upravuji svuj nazor. Zustava, ze grafika je dobra, ale ne super. Pouze upravuji - grafika aut je pekna, to ano. Zustava take muj nazor, ze singl a multiplayer je nehorazna nuda. Pridavam vsak nazor na challenge - ty jsou super a opravdu mne chytly.. Sice jedina vec ze hry, takze az je dohraju, tak GTM smaznu, ale zato zabavna. Takze sorry - neni to uplne nudna hra, challenge jsou opravdu dobre :)

Dale sorry, v Challenge se vozidla chovaji normalneji, resp. ty auta, co jsou v challenge, uz jsou normalnejsi, nez to, co dostavate na zacatek pro single race.. Takze uz se to chova normalneji. Nejvetsi chyba tedy byla, ze jsem zacal ihned quick racem - coz JE opravdu nuda. Kdybych zacal hned Challenge, tak je muj nazor hned zprvu jiny :) Rychlost u lepsich aut se zda byt take normalni a po prepnuti na kph uz je to take realnejsi (ano, moje blbost, ze jsem si to nenastavil hned zprvu).

Takze ted uz ta hodnoceni chapu, opravdu nejvetsi problem je absence poradne kariery, protoze takhle je potencial jen v Challenge - quick race mne fakt nebavi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No konečně lepší slova od anonymuse. Já už challenge dohrál-čekal sem zázrak že něco dostanu a nic.Jinak ty speciály který tam dostanete se ovládaj bohovsky a ta rychlost je úžasná-opravdu se to s normálníma autama za pár šupů nedá srovnávat.Jak poznám s kterým autem se dá projet kterej RANK (S, A, B,.....) podařilo se mi zajet u jednej tratě od D po A ale nevím jak otevřít S.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neo...:

Car list mas tady: http://www.pspworld.com/sony-psp/news/gran-turismo-psp-car-list-010638.php (Aston tam samozrejme je taky)

Ááá, uz chci tu Audi S4... :cheesygrin:

díky ale tenhle asi není oficiální ne? Třeba Lamba jsem tam viděl jen dvě ve hře a v carlistu jich je fůra. stejně tak ferrari

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky ale tenhle asi není oficiální ne? Třeba Lamba jsem tam viděl jen dvě ve hře a v carlistu jich je fůra. stejně tak ferrari

Jo, tohohle jsem si vsimnul u Alfy. Jak jsou ve vyberu jen 4 vyrobci v jednom dni, tak v jinej den muzou bejt od stejnyho vyrobce ve vyberu jiny auta. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky ale tenhle asi není oficiální ne? Třeba Lamba jsem tam viděl jen dvě ve hře a v carlistu jich je fůra. stejně tak ferrari
ono já jsem si totiž všiml že když ti to ten určitej den nabídně třeba nissan,nenabídne ti to všechny nissany ale jen 10 vybraných,takže je možný že se tam někdy jindy to lambo objeví
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu