Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Mobile


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 713
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

na peníze jsou na začátku nejlepší challenge kde když dáváte co nejvíce zlatých tak peníze lítaj nahoru hodně ryhle, co se závodů týče používám například hodně trať Fuji Speedway 90' která je snadná a kde máte na vyšších levelech obtížnosti za 5 kol přes 100 000 crd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se to dohrál k ending movie, je to supr, fyzika aut a dobře a hlavně reálně udělané drifty, prostě vemu M5 dám dopředu leší gumy dozadu horší a kroužim bokem třeba 10 kol na okruhu. Mám M5 v originálním stavu, žádný blbosti neony, nitro a podobný ptákoviny, jsou na tom origo kola, podvozek si pustim níž a driftuju. Nikdo mi do toho nekecá píčoviny jako amazing drift, show drift apd. a neřve na mě v každé zatáčce, podle úhlu natočení sám vidím jak na tom jsem. A blíží se to realitě, kdo někdy řídil auto bokem musí mi dát za pravdu. A když mě to nudí, koupim si něco jinýho, počtu jak se to vyrábělo, zkouknu parametry a jedu. Nic víc nic, nic mín. Světové okruhy jsou super navíc bych se jednou v reálu rád svezl na severní smyčce a tohle je dobrej trénink. Hezký je úvodní video, rally mě baví. Obtížnost trochu klesla, kupovaní součástek mi ani neschází, spíš třeba mi vadí absence výměny disků. Je to hra která mě bude bavit hodně dlouho dokud neprojedu bokem každej okruh a s 800 autama to bude trvat hodně dlouho. Kdyby byl infrastructure MP nebylo by co řešit. Takhle je to sice kvalitní, nicméně značně ostříhané GT. Avšak moje očekávání to splnilo a rozhodně nezklamalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jak už ste si asi všimli, tak jsem se zajímal o Nissan 350z. Zdá se mi to taky celkem reálný. Max 270Km/h úplně podle pravdy. U té upravené verze žluto fialové se mi nelíbí vůbec zatáčení. Je to možná pravda, že takové je. Sice je 350z celkem těžká na řízení, ale až tak jak je v té hře si nemyslím. Jinak proste hra mě opravdu získala. Super je ten závod v tom kaňonu. Prostě si to jedete a pod vama taková hloubka. Pěkně je to udělané.:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to celkom dobra hra, avsak mam problemy vytocit zakrutu :). Brzdite vacsinou prerusovane alebo ako? Auta ma v reale vobec nezaujimaju, vodicak este nemam, ale hra je to zaujimava, celkom ma to bavi :).

Musíš brzdit před zatáčkou a když nestihneš dobrzdit tak v zatáčce už jen hodně mírně jinak vyletíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele tak co je tam nějakej tuning jako ve 2 nebo ne

Je to celkom dobra hra, avsak mam problemy vytocit zakrutu :). Brzdite vacsinou prerusovane alebo ako? Auta ma v reale vobec nezaujimaju, vodicak este nemam, ale hra je to zaujimava, celkom ma to bavi :).

a nebo vedle zařazené rychlosti se ti před zatáčkou zobrazí červene rychlost tak na tu si podřad a nebo ubrzdi. a jeste si zapni ty čáry modrý a až se to naučíš tak je vypni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si mam dat manualne radenie? o_O

Ne, staci, kdyz si tam das vodici caru a pojedes tak, aby jsi tam nemel cervenou lajnu (kdyz bude cervena, tak brzdi, aby zmodrala). Brzdi vzdy pred zatackou. Pokud brzdis behem zataceni, tak to zataci pomalu. Obcas staci jen pustit plyn.

sry za blby dotaz nejak to tu nesleduju jede tahle pecka na pspcka z ve kterych e gen nebo cwenabler

Jede jen na 5.50 GEN(-B2).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu