Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Mobile


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 713
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators
Myslel jsem si diky ja jen nechtel menit CFW zbytecne kdyby to nebylo tim...

Jen doufam ze mi pujde vse co slo na tomto CFW a hlavne temata asi ale nepujdou ze? a programy a tak??? No zkusim to ted udelat.

Zbytečně určitě ne, půjdou ti všechny nové hry opatchované. Ano, půjde ti vše akorát cxmb budeš muset stáhnout pro 5.50GEN ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsme chtěli s kámošem zapařit GT přes Ad-Hoc,ale jaksi jsme se nenašli:-/

Kanál máme stejnej,ale myslím si,že je to tím,že on má EU verzi na UMD,zatímco já mám US verzi na MS...je to tím?A když bych si stáhl EU verzi,půjde mi tam save z tý US verze?Díky za odpověď:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsme chtěli s kámošem zapařit GT přes Ad-Hoc,ale jaksi jsme se nenašli:-/

Kanál máme stejnej,ale myslím si,že je to tím,že on má EU verzi na UMD,zatímco já mám US verzi na MS...je to tím?A když bych si stáhl EU verzi,půjde mi tam save z tý US verze?Díky za odpověď:-)

Ano,musí být stejná verze hry a jinak savy se na GT kombinovat nedají vůbec :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zajimava hra ale ze by to byla pecka se mi moc nezda a co me opravdu nasralo bylo to ze jsem cekal hodne dlouho nez se ve vyberu obevi Lancia a ja si budu moct koupit Intergralu no a ja se dockal ale co se nestalo jako jizdni vlastnosti jsou fakt desny :( totalne se s tim neda jezdit 4x4 ??? fakt des... temer stejne vlastnosti jako kamarro ktery se mi porad toci dokola (nahon na prdel - to chapu) ale Integrala??? :(

Mate nekdo zkusenost jinou??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bylo na me??? Ta ovladatelnost Delty integraly je desna jezdil jsi s ni???

Mam jeste PS2 a starsi gran turismo a tam se s deltou jezdi uplne paradne a o dost lepe jak s ostatnimi auty proste tak jak by to melo byt.Ale u toho PSP je o bida.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tuhle hru originál s novým psp v edici.. Ze začátku zklámání, ale ted si rád jezdim i doma ve volným čase, bohužel nemám ps3 atd :) je to dobrý, ne že ne.. kariéra škoda, ale co už..

Ale chci se zeptat na jednu věc, každých třeba 200m mám na silnici pár bílých teček v textuře... Dělá vám to taky nebo mám nějakou nepovedenou verzi nebo špatnej kus psp? :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu